blog

Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

36-letnia sensacja na Instagramie, Bernice Burgos, jest jedną ze wspaniałych modelek i ma miliony obserwujących na Instagramie. Zyskuje popularność każdego dnia w pokoleniu internetu, ma uroczą osobowość i potężne, wyprofilowane ciało. Bernice ostatnio zajmuje się modelingiem i pokazami mody. Wystąpiła także w kilku teledyskach. Jest znana z występu w teledysku DJ Khaleda z 2016 roku, Do You Mind.

  Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

Bernice ostatnio zajmuje się modelingiem i pokazami mody. Wystąpiła także w kilku teledyskach. Znana jest z występu w teledysku DJ Khaleda z 2016 roku, Pozwoli pan .

Historia randkowa Bernice

Mówi się, że Bernice Burgos była zaręczona z kanadyjskim piosenkarzem hip-hopowym Drake'em w 2015 roku. Jednak plotki okazały się mistyfikacją i rozdzielili się w 2015 roku.

Zanim Burgos miał plotki z Drake'iem, był w związku z Marion „Suge” Knight, która jest amerykańskim biznesmenem. Bernice umawiała się romantycznie z amerykańskim artystą hip-hopowym Cliffordem Josephem Harrisem Jr, znanym pod pseudonimem T.I. Od 2016 roku.

Po zerwaniu z Drake'em, Bernice i jej ówczesnym chłopakiem, T.I. podobno szaleli za sobą. Upublicznili jej związek po T.I. złożył pozew o rozwód z Tameka Cottle (Tiny).

Dowiedz się więcej o T.I i Tiny's Son: Major Philant Harris Wiki: Wiek, rodzeństwo, pogłoski o śmierci – wszystko o synu T.I.

Bernice postawiono różne zarzuty za stworzenie rozdźwięku między T.I. Bernice wyjaśniła i powiedziała, że ​​nigdy w życiu nie była z żonatym mężczyzną. Dodała ponadto w oświadczeniu na Instagramie w dniu 27 marca 2017 r.:

Technicznie rzecz biorąc, kiedy osoba występuje o rozwód, oznacza to, że idzie na swoje życie, a małżeństwo nie powiodło się.

Post został już usunięty przez modelkę. Jednak raport można zobaczyć na koncie Instagramu The Shade room, opublikowanego 27 marca 2017 r.

Chociaż Bernice i T.I. się rozstała, miała uczucia do byłego kawalera. Jej przyjaciółka ujawniła wyłącznie w październiku 2018 roku, że T.I. musiał wykonać swój ruch, by jej zaimponować. Źródła podały, że nie chciała umawiać się z żonatymi mężczyznami, a kiedy była w związku z T.I., była pewna, że ​​amerykański raper został oddzielony od Tiny'ego.

Inny znany raper, Meek Mill, który jest również artystą hip-hopowym, zakochał się w Bernice. Ta historia została omówiona podczas urodzin Bernice. Jednak Bernice nie powiedziała nic o swoim możliwym mężu.

A zbliżając się do roku 2018, Bernice Burgos spotyka się aktorka Felicia Pearson .

Spotkali się w klubie we wrześniu i rozpoczęli dalszy związek. Udostępnili wideo, które odzwierciedla ich romantyczne zaangażowanie i silny związek.

Felicia podzieliła się nawet zdjęciem z Bernice, odzwierciedlającym ich wszechstronny związek i uczucie. Para była jednym z pionierów dla osób LGBTQ i grup.

W lutym 2019 r. Bernice została mocno powiązana z Amerykański raper Young M.A, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kotorah Kasanova Marrero . Podczas walentynek MA zamieściła zdjęcie, na którym przytuliła Bernice i powiedziała, że ​​dostała czekoladę V-Day. We zalotnej wymianie zdań Bernice odpowiedziała: bae ” i duet osób tej samej płci podsycił plotki o randkach.

Modelka z Portoryko zagrała w teledysku dziewczynę M.A Uparty tyłek to sprawiło, że ich fani uwierzyli, że mogą się spotykać. Chociaż są mocno związani, Bernice jest w związku z Felicią i jeszcze nie ustosunkowała się do plotek między nią a Young M.A.

Ciąża w wieku 15 lat, zostaje babcią!

Bycie samotną matką w bardzo młodym wieku to nie wszystko dla każdego. Ma dwie córki o imieniu Ashley i Amarie Burgos, ale ich biologiczne imię ojca pozostaje tajemnicą. Bernice miała 15 lat, kiedy była w ciąży z pierwszym dzieckiem, Ashley. Ma też inną córkę, Sarai, która jest dziesięć lat młodsza od Ashley.

Jej córka Ashely jest w ciąży w wieku 21 lat, a Bernice wkrótce zostanie dziadkiem w nadchodzących miesiącach 2018 roku.

Jednak zarówno matka, jak i córka spotkały się z reakcją po tym, jak informacja o ciąży rozeszła się po całym Internecie. Bernice uderzyła w grupę ludzi, którzy krytykowali wczesną ciążę Ashley, a tymczasem podziękowała ich życzliwym życzliwym.

Później w marcu 2018 roku Ashley urodziła córkę o imieniu Amarie, co uczyniło Bernice prawdopodobnie najmłodszą babcią na świecie.

Ile jest warta netto Bernice Burgo?

Modelka z Puerto Rico sprawia, że ​​ma znaczną część swojej wartości netto dzięki występowaniu w różnych programach telewizyjnych i teledyskach. Służyła jako barmanka i kelnerka, serwując drinki i kelnerki, aby zaspokoić siebie i swoją rodzinę. Ale w końcu podjęła próbę modelowania i przeszła rampę dla wielu linii modowych i projektantów.

Zgodnie z Payscale, modelka zarabia średnio 40 USD za godzinę, a ich stawki godzinowe wahają się od 9,89 USD do 425 USD.

Dodała znaczną część paragonów z programu MTV, Dzikie N Out. Zarabiała także na honorarium jako artystka występująca w teledysku muzyka DJa Khaleda z 2016 roku: Pozwoli pan .

Bernice w swoim wywiadzie dla programu The Breakfast Club 26 lipca 2017 r. przyznała się do pójścia pod nóż. Przyznała się do wykonywania wielu zabiegów chirurgii plastycznej, co sprawia, że ​​nawet w wieku 38 lat wygląda młodo i prężnie.

Zobacz więcej: Jess Hilarious Wiki, wiek, chłopak, randki, romans, wartość netto, Instagram

Krótki życiorys

Bernice Burgos obchodzi swoje urodziny 17 kwietnia. Ma 38 lat, urodziła się w 1980 roku. Ma seksowną budowę ciała 36-25-40 i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Ma wysokość 1,7 metra (5 stóp i 6 cali).

Wychowała się w obszarze trzech stanów, między New Jersey a Nowym Jorkiem, zgodnie z wiki.

Zalecane