blog

Beth Behrs Zaręczona, Żonaty, Narzeczony, Chłopak, W ciąży, Wartość netto

Od najmłodszych lat zdała sobie sprawę ze swojego talentu, który skłonił ją do wyboru aktorstwa. Beth Behrs grała już w wieku 4 lat. Jest amerykańską aktorką i aktorką głosową, która jest najbardziej znana z roli Caroline Channing w przebojowym serialu 2 Broke Girls. Jej osiągnięcia aktorskie obejmują American Pie Presents: The Book of Love, Monsters University i 2 Broke Girls. Była gospodarzem People's Choice Awards w 2014 roku wraz ze współgwiazdą Kat Dennings.

 Beth Behrs Zaręczona, Żonaty, Narzeczony, Chłopak, W ciąży, Wartość netto

Kariera i postęp:

Beth rozpoczęła swoją karierę od roli w najpopularniejszym serialu komediowym dla nastolatków American Pie Presents: The Book Of Love, który został wydany bezpośrednio na wideo. Następnie pracowała przy wielu filmach fabularnych i niezależnych.

Następnie zaczęła pracować w telewizji, występując gościnnie w NCIS: Los Angeles i ABC's Castle. Zyskała rozgłos dzięki roli w sitcomie CBS 2 Broke Girls jako Caroline Channing. W tym czasie pracowała jako niania. Od tego czasu zagrała w wielu serialach i filmach.

Ile jest warta Beth?

Jest nie tylko piękną, ale i zjawiskową aktorką. Aktorka zgromadziła znakomitą wartość netto w wysokości 6 milionów dolarów. Większość jej dochodów pochodzi z serialu 2 Broke Girls, który jest wielkim hitem. Jest również zaangażowana w wiele różnych seriali i filmów, które zwiększają jej wartość netto. Założyła SheHerdPower Foundation, która pomaga osobom, które przeżyły napaść na tle seksualnym, leczyć się poprzez terapię koni.

Czy Beth Behrs jest już mężatką?

Aktorka jest niezwykle utalentowana, a także zadziwiająco piękna. Ma wielu wielbicieli i zwolenników na całym świecie. Jej życie osobiste i status związku jest przedmiotem troski wielu osób. Złamała wiele serc, kiedy opublikowała kilka zdjęć na swoim Instagramie, pokazała pierścionek na palcu i w towarzystwie chłopaka Michaela Gladisa.

Para zaręczyła się 10 lipca 2016 roku. Byli razem przez sześć lat, zanim zdecydowali, że chcą spędzić razem całe życie. Aktor Mad Men również zabrał się do Twittera, aby zadeklarować swoją miłość, a aktorka przyjęła jego propozycję.

Nie ogłosiła jeszcze daty ślubu ani kiedy faktycznie wyjdzie za mąż i uczyni z Michaela męża. Związek staje się silniejszy i bardziej ekscytujący po ich zaręczynach. Do tego czasu będzie cieszyć się czasem spędzonym z nim jako jego kochanym narzeczonym. Pogłoski o ciąży aktorki okazały się nieprawdziwe.

Krótki życiorys:

Elizabeth Ann Behrs, obecnie w wieku 31, urodziła się 26 grudnia 1985 Lancaster, Pensylwania, USA. Urodziła się dla rodziców Davida Behrsa i Maureen Behrs. Ma siostrę młodszą od niej o sześć lat. American National należy do niemieckiego, angielskiego, szkockiego, irlandzkiego pochodzenia etnicznego. Piękna aktorka ma również idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 5 cali.

Zalecane