blog

Bethany Joy Lenz Żonaty, Rozwód, Mąż, Chłopak, Randki, Dziecko

Ciągle intrygowała publiczność swoimi występami i nadal uważa, że ​​jej postać w One Tree Hill nie była idealna. Tak, mówimy o wspaniałej amerykańskiej aktorce, piosenkarce i autorce tekstów Bethany Joy Lenz. Bethany jest znana z roli Hale'a Jamesa Scoota w serialu telewizyjnym The CW, One Tree Hill i telenoweli CBS Daytime, Guiding Light.

  Bethany Joy Lenz Żonaty, Rozwód, Mąż, Chłopak, Randki, Dziecko

Aktorka wystąpiła w kilku filmach, m.in e Kocham Cię; Kocham Cię, koniec sierpnia, oraz Po prostu krzycz ogień: życie w kampusie i wymuszenie .

Kariera i postęp:

Bethany rozpoczęła karierę zawodową jako artystka sceniczna, grając rolę Munchkina w lokalnej produkcji The Wonderful Wizard of OZ. Podobnie zadebiutowała w filmie z filmu Święto Zbawienia Psałty w 1992 roku.

Co więcej, wykorzystała swoje aktorskie talenty w niektórych serialach telewizyjnych, w tym: 1973, TheGuilding Light, Charmed, The Legacy, Dexter, American Gothic, oraz Kolonia. Oprócz aktorstwa jest także piosenkarką. Przechodząc do kariery muzycznej, wydała swój pierwszy album zatytułowany Preincarnate w październiku 2002 roku. Jej inne albumy studyjne do tej pory są Come on Home (2005), Zestaw startowy (2006), Powoli rośnie (2012) oraz Twoje kobiety (2013). Swoją linię biżuterii zaprojektowała we współpracy ze Stilnest, która została uruchomiona 23 lipca 2016 r.

Wartość netto Bethany

Wspaniała aktorka podobno cieszy się dużą wartością netto w wysokości 6 milionów dolarów. Jej ogromny majątek wynika najprawdopodobniej z jej prawie dwuletniej pracy w sektorze aktorskim i przemyśle muzycznym. Występowała zarówno w serialach telewizyjnych, jak i filmach, a także jest właścicielem swojej linii biżuterii. Istnieją większe szanse na to, że jej wartość netto wzrośnie w nadchodzących dniach dzięki jej wytrwałej pracy w sektorze.

Rozwód z mężem

Bethany była wcześniej żoną Micheala Galeoty, byłego klawiszowca Enation. Para zawiązała węzeł 31 grudnia 2005 r., po długim randce. Duet w pierwszych latach dzielił ogromną miłość i przywiązanie, co sugerowało, że mogą być razem na zawsze. Jednak zgadywanie ich fanów okazało się błędne, gdy para rozstała się sześć lat po ślubie. Para pożegnała się z małżeństwem i w marcu 2011 r. rozwiodła się.

Ta skłócona para miała razem dziecko, córkę o imieniu Maria Rose Galeotti. Maria była w ciąży na rok przed ich rozwodem, a 23 lutego 2011 r. na świat wkroczyła córeczka. Bethany ogłaszając ich rozwód, podzieliła się na blogu, że ona i jej były mąż będą współpracować i wychowywać córkę, nie pozwalając jej zapełnić brak ojca.

Obecnie mieszka z córką w Los Angles i wypełnia odpowiedzialność rodzicielską. Zresztą aktorka została ostatnio zastrzelona wraz z córką w drodze na targ.

Jednak rozłąka z Michaelem nie powstrzymała przywilejów romansu w jej życiu. Aktorka nawiązała związek z Wesem Ramseyem i po czterech latach była wzorowym duetem. Ale niestety ich związek również nie mógł trwać, a na koniec w maju 2017 roku nazwali go rozstaniem.

Nowy związek?

Więc kto teraz przyprawi jej życie? Fani Bethany czekają na ucztę, ponieważ raporty z 2018 roku potwierdzają, że aktorka spotykała się z Joshem Kellym.

Zgodnie z tweetem Kelly, para znała się od ponad pięciu lat. Zostali zauważeni na czwartej ceremonii Równości Now, gdzie świadkowie donieśli, że byli przytulni. Chłopak Bethany wydawał się równie zakochany pijany.

Jednak minęło kilka miesięcy, odkąd para nie dała żadnych wskazówek na temat ich trwającego związku. W tej chwili prawdopodobnie mogą rozkoszować się tajemniczym związkiem, zachowując rzeczy dla siebie.

Krótkie biografie Bethany Joy Lenz:

Niezwykła piosenkarka, Bethany Joy Lenz, urodziła się 2 kwietnia 1981 roku w Hollywood na Florydzie w USA. Aktorka jest pochodzenia australijskiego, szkockiego, niemieckiego i irlandzkiego. Wychowała się jak każde inne dziecko i do dziś łączy szczególna więź z rodzicami. Jej post na Instagramie z 2018 roku wyjaśnia poprzednie stwierdzenie. Jej ojciec Robert George Lenz jest zawodowo nauczycielem historii i terapeutą, podczas gdy jej matka Catharine Malcolm Holt Shepard kierownik ds. personelu, przedsiębiorca.

Zaczęła śpiewać w małym wieku w The Carpenter's Church w Lakeland na Florydzie. Uczęszczała do Teatru Sztuk Kreatywnych, gdzie uczyła się stepowania, jazzu, tańca, aktorstwa i teatru. Ma średni wzrost 5 stóp i 3 cale i oszałamiające ciało.

Zalecane