blog

Bethany Meyers, Nico Tortorella's Wife Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto, ślub

Profesjonalna instruktorka fitness, Bethany Meyers, jest najbardziej znana jako żona Nico Tortorelli. Bethany jest również projektantką mody z Nowego Jorku i jest dobrze znana z publikowania filmów treningowych na Instagramie. Bethany pojawiła się w centrum uwagi po jej androgynicznej ceremonii ślubnej z Nico, która przełamała granicę społeczną. Jej małżeństwo, które opisała jako równe, a nie patriarchalne, było punktem kulminacyjnym jej sławy.

  Bethany Meyers, Nico Tortorella's Wife Wiki: Age, Family, Net Worth, Wedding

Ile jest warta netto Bethany?

Bethany Meyers wezwała swoją wartość netto jako profesjonalnego instruktora fitness i nauczyciela. Jako profesjonalna trenerka fitness zarabiała więcej niż przeciętny instruktor, który ma szacunkową pensję 32 704 USD rocznie.

Bethany pracowała jako nauczycielka w Studio B, co pomogło jej zwiększyć zarobki. Jest także z wykształcenia projektantką mody. W ten sposób jej dochody z pracy zwiększają dochód z jej bogactwa. Wpatrując się w jej Instagram, uczestniczy w luksusowych wydarzeniach, które odzwierciedlają jej wystawny styl życia. Jej mąż, Nico, ma 2 miliony dolarów netto dzięki swojej karierze zawodowej w branży hollywoodzkiej.

Zobacz: Daniel Radcliffe Dziewczyna, wesoły, Żonaty

Genderbending: Bethany poślubia Nico Tortorellę; Radosne poliamoryczne wesele

Bethany Meyers i Nico Tortorella związali ślub podczas tajnej ceremonii ślubnej 9 marca 2018 r. Para ogłosiła później swoje małżeństwo fanom Instagrama 17 marca 2018 r.

Chociaż para cieszy się ze swojego dziwnego, poliamorycznego ślubu, w maju 2018 r. Nico w wywiadzie dla Ludzie przyznał, że on i Bethany nadal nie mieszkają razem. The Młodszy gwiazda powiedziała, że ​​widują się co tydzień i planują wkrótce ustatkować.

W końcu gołąbki zdołały się uspokoić i spędzić razem czas. Nico powiedział nawet z Ludzie w październiku 2018, że chce zostać rodzicem. Bethany i Nico potwierdzili, że będą szukać dzieci w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat i chcą powitać dwa lub trzy pakiety radości.

Dzięki ich postanowieniom para płynna pod względem płci wzmacnia swój związek. 24 listopada 2018 r. Bethany świętowała Święto Dziękczynienia wraz z mężem, który obchodził ich pierwsze Święto Dziękczynienia od czasu marcowego ślubu. Bethany wzięła swój Instagram i udostępniła Nico zdjęcie, na którym para ucztowała na lunchu z indykiem. Dumna instruktorka fitness nie zawahała się zaszczepić mu miłością.

Możesz polubić: Cindy Costner Wiki, wiek, żonaty, teraz, wartość netto

Para jest razem od ponad dekady. Pod koniec kwietnia 2019 r. Bethany obnosiła się z Nickiem w Boże Narodzenie 2008 r. i życzyła mu 13 lat wspólnego życia.

Płeć Bethany i walka rodzinna

Bethany i jego partner Nico są poliamoryczni i czują się komfortowo ze swoją seksualnością. Oboje dzielą się swoimi doświadczeniami, motywując osoby LGBT. Na weselu Nico wyjaśnił, że popchnęli społeczne konstrukty i powiedział:

„Byliśmy chłopakiem i dziewczyną, chłopakiem i chłopakiem, dziewczyną i dziewczyną, żadnych przyjaciół i wszyscy przyjaciele.”

Bethany, która wierzy, że role płciowe nigdy nie były ich rzeczą, powiedziała, że ​​jej życie zmieniło się, gdy spotykała się z kobietami sześć lat temu.

Ujawnili, że zostały porzucone przez rodzinę spędzać z nimi wakacje i nie są już mile widziani w domu. Jednak para nie żałuje swojej decyzji. Co więcej, 9 maja 2018 r. Bethany udostępniła swoje zdjęcie mężowi, w którym opisała, że ​​terminy lesbijek, gejów i biseksualistów są zbyt ograniczające i mają znaczenia kulturowe, które ich nie dotyczą.

Bethany śledzi również swoje zmagania i trudności ze względu na płeć queer w jednej ze swoich historii na Instagramie, którą udostępniła w sierpniu 2018 roku. Instruktor fitness ujawnił, że została nazwana hańbą, ponieważ jest biseksualna. Kobieta o płynnej orientacji płciowej powiedziała, że ​​kiedy poszła na MTV Video Music Awards ze swoim mężem Nico, jeden z komentatorów wspomniał o niej jako o hańbie dla społeczności LGBT.

Przeglądaj również: Nina Altuve Wiki: Wiek, wzrost, ślub, rodzina, wartość netto – wszystko o żonie Jose Altuve

Krótki życiorys i Wiki

Bethany Meyers urodziła się 24 maja 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie ma 29 lat. Bethany trzymała informacje o swojej rodzinie w tajemnicy. Bethany jest niższa niż Nico Tortorella, która ma 1,83 m wzrostu. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej zgodnie z wiki.

Zalecane