blog

Betsy Woodruff Bio: Wiek, Żonaty, Ojciec, Matka

Amerykańska reporterka Betsy Woodruff jest znana jako reporterka polityczna The Daily Beast. Jest narzeczoną reportera Capitol Hill Jonathana Swana. Betsy jest również znana z prowokującej do myślenia i wnikliwej dyskusji politycznej z wybitnymi osobistościami z różnych środowisk systemu politycznego. Betsy Woodruff przywołuje znaczącą część swojej wartości netto ze swojej kariery medialnej. Swoje bogactwo zgromadziła pracując w różnych prestiżowych firmach.

 Betsy Woodruff Bio: Wiek, Żonaty, Ojciec, Matka

Betsy dołączyła Codzienna Bestia jako reporterka polityczna w marcu 2015. Służyła tam, relacjonując najważniejsze historie dotyczące Departamentu Sprawiedliwości, Imigracji i federalnego egzekwowania prawa. Według Glassdoor, reporter w Codzienna Bestia zarabia podstawową pensję w wysokości 69-76 tys. Dzięki niej zarabia znacznie więcej niż średnia pensjalat.

Zaręczony z narzeczonym reporterem; Wgląd w jej życie osobiste

Codzienna Bestia reporter jest zaręczony z australijskim dziennikarzem Jonathanem Swanem. Betsy udostępniła zdjęcie swojemu chłopakowi na Facebooku 11 marca 2018 r. i oświadczyła, że ​​wyjdzie za niego za mąż. Pokazała nawet swój oszałamiający pierścionek zaręczynowy na zdjęciu, na którym jej narzeczony ją całował. Duet reporterski umawiał się ze sobą dość długo, zanim się zaręczyli.

Betsy ze swoim narzeczonym Jonathanem na zdjęciu udostępnionym 11 marca 2018 r. (Zdjęcie: Facebook)

Jonathan pracuje obecnie jako krajowy reporter polityczny dla Axios, amerykańskiego serwisu informacyjnego i informacyjnego. Relacjonuje prezydenturę Trumpa i przywódców republik na Kapitolu. Pojawiał się w różnych programach informacyjnych, takich jak Morning Joe, Hardball z Chrisem Matthewsem, oraz PBS NewsGodzina .

Para cieszy się gładką relacją i często widuje się ją obnoszącą się ze zdjęciami w mediach społecznościowych. 3 marca 2016 r. Jonathan żartobliwie poprosił swoich obserwatorów na Twitterze, aby nie słuchali Betsy, ponieważ jest bardziej strategicznym filantropem niż reporterem.

Życie rodzinne Betsy; Matka nienawidzi polityki

Betsy ma wspierającą rodzinę w Purcellville w stanie Wirginia. Urodziła się Scottowi Woodruffowi i Jane Tharp Woodruff. Pracowita i oddana reporterka Betsy dostosowała etykę pracy od swojego chrześcijańskiego ojca.

Jej matka Jane jest gospodynią domową, ukończyła marketing na University of Missouri. Nienawidzi polityki w przeciwieństwie do swojej córki.

Betsy łączy intymną więź ze swoim bratem Chrisem Woodruffem. On pracuje w Tratwa ratunkowa międzynarodowa jako dyrektor wykonawczy. Obecnie mieszka z rodziną w Bangkoku w Tajlandii. Jej siostra Jane Woodruff pracuje w Dunlap Bennett & Ludwig. Obecnie mieszka w Leesburgu w Wirginii.

Reporterka wiadomości politycznych Betsy została wcześniej pomylona z córką Judy Woodruff. 14 listopada 2017 r. Betsy potwierdziła, że ​​Judy nie jest jej mamą.

Zalecane