blog

Bianca Lawson Mąż, chłopak, matka, utrata wagi, wartość netto

Kiedy zapewniasz dziecku niezbędną atmosferę, naturalnie ma ono tendencję do rozwijania wrodzonego talentu. Podobnie jest z amerykańską aktorką Biancą Lawson, która zaczęła grać w młodym wieku dziewięciu lat. Bianca Lawson jest najbardziej znana z roli lesbijskiej postaci Mayi St. Germain w serialu kryminalnym dla nastolatków Pretty Little Liars. Jest również rozpoznawana za rolę Kendry Young w nadprzyrodzonym serialu Buffy the Vampire Slayer wraz z Rachel Bilson i Sarah Michelle Gellar.

  Bianca Lawson Mąż, chłopak, matka, utrata wagi, wartość netto

Bianca Lawson jest najbardziej znana z roli lesbijskiej postaci Mayi St. Germain w serialu kryminalnym dla nastolatków zatytułowanym Dość mali kłamcy . Jest również rozpoznawana za rolę Kendra Young w serialu nadprzyrodzonym, Buffy pogromczyni wampirów wraz z Rachel Bilson i Sarah Michelle Gellar.

Co się dzieje w randkowym życiu Bianki?

Pogromca wampirów gwiazda ma barwne życie osobiste. Zaczęła spotykać się z muzykiem z Filadelfii, Lloydem Mathisem w 2000 roku. Para miała romans przez kilka lat i zakończyła ich związek. Pozostały mamą w sprawie przyczyny ich rozstania w 2002 roku.

W 2005 roku zaczęła spotykać się z hiszpańskim aktorem Nessem. Dzielili się miłością przez cztery lata. Jednak ich związek również stawił czoła burzliwym sytuacjom i nie mogli już razem iść. Prawdziwe imię jej ówczesnego chłopaka to Andres Barreiro Gonzales.

Nikki stała się zazdrosna o Sarę i wdała się z nią w kłótnię. Koleżanka Sary, Chenille (Kerry Washington) nie pochwaliła ich argumentów i powiedziała, że ​​jej rozgoryczenie wobec Nikki zaczęło się z powodu kradzieży czarnych mężczyzn w szkole. Sara następnie zerwała swój związek z Derekiem, a później ożywiła swój związek.

Ponadto, w serii dramatów z 2009 roku, Tajne życie amerykańskiego nastolatka, Bianca wcieliła się w postać 23-letniej Shawny. Jako postać wspierająca, Shawna krótko umawiała się z uczniem liceum o imieniu Jack Pappas. Jednak rzuciła Jacka ze względu na różnicę wieku, ponieważ Jack był zbyt młody, aby być jej chłopakiem. Amerykański aktor Greg Finlay zagrał rolę Jacka w serialu dramatycznym.

Jaka jest wartość netto Bianki Lawson?

Bianca Lawson zdobyła oszałamiającą wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Swój majątek czerpie ze swojej kariery aktorskiej już w młodym wieku dziewięciu lat.

Amerykańska aktorka rozpoczęła karierę aktorską, występując w ogólnokrajowej reklamie zabawek w 1988 roku. Wkładała swoje prace do różnych reklam już w szkole podstawowej. Jednak jej debiut w roli nuty trwał Uratowany przez dzwon: Nowy zamek. Potem pojawiła się na pokazach takich jak Program Steve'a Harveya , Moje tak zwane życie, siostra, siostra i dobre zachowanie.

Bianca pojawiła się również w filmach takich jak Kolory podstawowe, Zapisz ostatni taniec, oraz Łamać wszystkie zasady. Jest najbardziej znana ze swoich płodnych ról w serialach Pamiętniki wampirów, Małe kłamstewka, oraz Nastoletni wilk. Korzysta również ze swojego ojca aktora, Richarda Lawsona. Dzięki swojej karierze aktorskiej zgromadził wielką wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów. Cieszy się także majątkami swojej matki aktorki.

Wiedz o innej gwieździe Pretty Little Liars: Matte Babel Wiki: żona, rodzina, wzrost, wartość netto, plotka o Shay’u Mitchel

Urodzony w rodzinnym rodowodzie aktora

Bianca urodziła się w rodzinie amerykańskich aktorów. Jej ojciec, Richard Lawson, znany jest z filmów takich jak Sugar Hill, Main Event, Poltergeist, oraz Masakra. Jej matka, Denise, jest również wybitną aktorką znaną z występów w Reformowane uczennice, Żołnierze-zabawki, oraz Bogard

Urodzona w 1949 roku w Stanach Zjednoczonych Denise obchodzi swoje urodziny 11 listopada każdego roku. Bianca udostępniła zdjęcie matki na swoim koncie na Instagramie 17 marca 2017 r. w Miesiącu Historii Kobiet. Bianca powiedziała, że ​​z tej okazji chciałaby uhonorować najważniejszą i najbardziej wpływową osobę w swoim życiu. Jej matka wyglądała anielsko na czarno-białym zdjęciu.

Jej ojciec urodził się 7 marca 1947 r. w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W swojej wczesnej karierze służył w wojnie w Wietnamie. Zaczął swoją pierwszą rolę jako homoseksualista w filmie Brudny Harry w 1971. Przeżył też tragiczną katastrofę lotniczą w 1992 roku w Nowym Jorku. Jego płodny występ go wylądował Nagroda gatunkowa na Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Wideo w Nowym Jorku w 2007 roku.

Możesz także zobaczyć: Sophie Mudd Wiki: Wiek, rodzina, chłopak

Jej ojciec i matka pobrali się 31 grudnia 1978, ale niestety rozwiedli się w 1989. Bianca ma przyrodnie siostry Beyonce i Solange Knowles. Ma również przyrodniego brata o imieniu Marvin Gaye III od swojego innego ojca, Marvina Gaye.

Krótki życiorys

Bianca Lawson urodziła się 20 marca 1979 roku w Los Angeles w Kalifornii jako Bianca Jasmine Lawson. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Stoi wysoka na 1,64 m (5 stóp 4 ½ cala) i mierzy 34-23-36. Miała fantastyczną utratę wagi i od tego czasu utrzymuje zdrową sylwetkę dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie. Pije dużo zielonej herbaty, aby zachować zdrową sylwetkę.

Amerykańska aktorka Bianca uczęszczała do szkoły średniej Marymount High School. Później studiowała film i psychologię na Uniwersytecie Południowej Kalifornii i Stella Adler Studio of Acting.

Zalecane