blog

Bianna Golodryga Wiki, mąż, dzieci, CNN, CBS, wynagrodzenie, wartość netto

Bianna Golodrya zawsze priorytetowo traktowała swoje życie osobiste, pomimo szalonego zawodu. Jej kariera nie przeszkodziła jej jeszcze w wypełnianiu rodzinnych obowiązków jako żony bankiera Petera Orszaga i matki dwójki ich uroczych dzieci. Brianna jest amerykańską dziennikarką, która obecnie pracuje jako korespondent CBS News i współautorka sieci CNN.

 Bianna Golodryga Wiki, mąż, dzieci, CNN, CBS, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i postęp:

Bianna Golodryga równoważy swoje harmonogramy pracy w dwóch wiodących na świecie kanałach informacyjnych. Jest korespondentką CBS News z Nowego Jorku, a także współpracownikiem sieci CNN.

Od września 2017 r. pracuje dla wiadomości CBS i CNN. Poprzednia prezenterka wiadomości i finansów w Yahoo z sierpnia 2014 r. Bianna była również korespondentką ABC w 2007 r.

Ile wynosi wartość netto i wynagrodzenie Brianny?

Wynagrodzenie Bianny jako osobowości medialnej z pewnością jest przepyszne, ponieważ jej wartość netto szacuje się na około 3 miliony dolarów. Chociaż roczna pensja Brianny wciąż nie jest widoczna, cieszy się wszystkimi korzyściami, jakie otrzymuje pracując jako dziennikarka. Niedawno zdobyła nagrodę Gracie w 2017 roku i nagrodę Emmy w 2014 roku.

Jej małżeństwo z małżonką bankierem:

Kiedy Twoja obecność jest w najszerzej oglądanym programie informacyjnym na całym świecie, nie jest rzeczą wielką, że ludzie są zainteresowani poznaniem Twojego życia osobistego.

To było we wrześniu 2010 roku, kiedy Bianna wyszła za mąż za amerykańskiego bankiera i ekonomistę Petera Orszaga i wzbudziła ciekawość wszystkich. Jej mąż był nie tylko bankierem, ale także dyrektorem Biura Zarządzania i Budżetu za prezydenta Baracka Obamy.

Małżeństwo pary wywołało szum w czasie, gdy Peter miał się ożenić czwarty raz i walczył o alimenty ze swoją poprzednią żoną, Cameron Kennedy, z którą dzieli czwórkę dzieci.

Dzieli dwoje dzieci z mężem, Piotrem!

Podczas gdy wszyscy spekulowali, że małżeństwo Piotra spotka ten sam los, para pojawiła się jako para władzy i wkrótce została rodzicami dwójki uroczych dzieci. Ich starszy syn, Jake Spencer Orszag, urodził się 1 kwietnia 2012 roku, a najmłodsze dziecko, Maia Isabel Orszag, urodziło się 8 maja 2016 roku.

Bianna Golodrya ma 37 lat i urodziła się 15 czerwca 1978 roku w Causeni w Mołdawii zgodnie z wiki. Znana jest również z imienia rodziców Witalija Gołodrygi (ojciec) i matki Żanna Gołodryga. Dziennikarka ukończyła europeistykę i ekonomię na University of Texas w Austin. Ma 5 stóp 4 ½ (1,64 m) wzrostu i należy do rasy białej.

Zalecane