blog

Big Body Bes Wiki: prawdziwe imię, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto, wzrost

Powszechnie znany jako Big Body Bes, Besnik Sadikay, jest zawsze w wiadomościach ze względu na swoją ciężką fazę z narkotykami i ciężkie czasy, które miały miejsce w tej fazie. Chociaż przeszedł w życiu wzloty i upadki, wydaje się być beztroskim facetem, który po prostu uwielbia pracować z własnymi warunkami i wartościami.

 Big Body Bes Wiki: prawdziwe imię, żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto, wzrost

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Edukacja
 • Rodzeństwo

Powszechnie znany jako Big Body Bes, Besnik Sadikay, jest zawsze w wiadomościach ze względu na swoją ciężką fazę z narkotykami i ciężkie czasy, które napotkał w tej fazie. Chociaż przeszedł w życiu wzloty i upadki, wydaje się być beztroskim facetem, który po prostu uwielbia pracować z własnymi warunkami i wartościami. Po spędzeniu ponad osiemnastu miesięcy w więzieniu za handel narkotykami, młody chłopak jest obecnie zaangażowany w rozwijanie swojej pasji jako raper. Ale czy Big Body Bes zdołał odwrócić swój umysł od nielegalnej dawki leku wraz ze swoją narastającą karierą?

Profesjonalna kariera

Osobowość telewizyjna, Big Body Bes, lat 33, jest powszechnie ceniony za współpracę z Action Bronson, która opisuje go jako swojego „albańskiego kuzyna”. Aspirujący raper pojawił się w programie Action Bronson „Mr. Album Wonderful, a także za inne jego prace, w tym taśmy miksujące.

Cóż, ma poczucie komizmu, co widać w jego przezabawnym geście wykonanym dla ludzi. Trzydziestotrzylatek był jednym z gospodarzy czerwonego dywanu podczas VMA Video Music Award w 2015 roku. Czerwony dywan jest zwykle oswojonym wydarzeniem, w którym celebryci chodzą ogólnie lub po prostu zastanawiają się nad funkcją nagrody. Przy obecności najzabawniejszego faceta warto było obejrzeć ceremonię, w której przeprowadzał wywiady z artystami, takimi jak Dr Drew i Vic Mensa.

Jego wartość netto?

Ze względu na brak informacji na temat szacowanej własności Big Body Besa, odpowiednia wiedza na temat jego wartości netto jest nadal pytaniem dla ludzi. Cóż, nie ujawnił żadnych liczb dotyczących swoich zarobków, a czytelnicy nadal nie są znani z jego wartości netto.

Czy on ma dziewczynę?

Osobowość telewizyjna nigdzie nie pojawia się w wiadomościach, ponieważ jego romanse pojawiają się w nagłówku. Jest zbyt cichy w dzieleniu się szczegółami swojego możliwego życia randkowego, co jeszcze bardziej zdumiewa ludzi.

Ze względu na jego skromne życie miłosne jeszcze trudniej jest przewidzieć cokolwiek na temat jego ewentualnej dziewczyny. Jest pewne, że jeszcze się nie ożenił, a karty małżeństwa dla niego mogą być w ciągu najbliższych trzech do czterech lat. W tej chwili cieszy się swoją karierą i być może szuka idealnej randki, którą mógłby odnieść do swojej przyszłej żony.

Szczegóły dotyczące wczesnego życia

Po spędzeniu pierwszych dni w pobliżu Fordham Road w Bronksie, Big Body Bes vel Besnik Sadikay przeprowadził się z rodziną do Linden Wood w Queens, zanim w wieku szesnastu lat osiadł na Brooklynie. Życie i wyjście z okoliczności nie było łatwe dla młodego rapera. Od jedenastego roku życia artysta zaczął wpadać w kłopoty z organami ścigania, ponieważ był zaangażowany w handel narkotykami, a także jest osobą stojącą za lukratywną inwestycją kartelu narkotykowego w Dominikanie i Kolumbii. Po odsiedzeniu osiemnastu miesięcy w więzieniu, mężczyzna w końcu wyszedł i nadal udaje mu się powstrzymać od narkotyków.

Tweetuj o rodzinie

Podobnie jak jego życie miłosne, Big Body Bes nie mówił o swoim życiu rodzinnym. Jednak jeden z jego postów na Twitterze wyraźnie mówi, że jego rodzina i przyjaciele zostali zamordowani, chociaż nie ma żadnych ewidentnych wiadomości, które mogłyby poprzeć jego tweet.

Tutaj raper wyjawia swoją rodzinę, jednocześnie wyjaśniając, że nie obchodzi go mixtape Marca Anthony'ego.

Jego krótkie życiorys i wiki:

Albańsko-amerykański raper urodził się 26 sierpnia 1984 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Uczęszczał do Forest Hills High School w Queens przez krótki okres, aby ukończyć edukację. Artysta ma wzrost do ramion i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane