blog

Billie Catherine Lourd Wiki: Chłopak, Ojciec, Matka

Amerykańska aktorka Billie Lourd jest najbardziej znana z roli Sadie Swenson w horrorze z 2015 roku, Scream Queens. Jest również znana z Winter Anderson w programie telewizyjnym FX, American Horror Story: Cult. Znana jest również z roli porucznika Kaydela Ko Connixa w Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu mocy i Gwiezdnych wojnach: Ostatni Jedi. W grudniu 2016 roku straciła matkę aktorkę Carrie Fisher.

 Billie Catherine Lourd Wiki: Chłopak, Ojciec, Matka

Po rozstaniu podobno ożywiła romans ze swoim byłym chłopakiem, Austinem Rydellem. Po raz pierwszy spotkała się z aktorem Austinem w 2016 roku. Widziano ich kręcących się na trzecim dorocznym festiwalu Moët Moment Film Festival w West Hollywood w Kalifornii 5 stycznia 2018 roku.

Para została również zauważona razem na Złotych Globach w 2018 roku, ale nie pozowała do wspólnego zdjęcia. Jednak para nie potwierdziła jeszcze swojego związku.

Rodzice Billie; Talent Manager Ojciec, Aktorka Matka

Billie jest jedynym dzieckiem popularnego menedżera talentów, Bryana Lourd i późnej amerykańskiej aktorki, Carrie Fisher. Jej ojciec, Bryan, od października 1995 roku pracuje jako dyrektor zarządzający i współprzewodniczący amerykańskiej agencji talentów i sportu Creative Artists Agency (CAA).

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dla Codzienna poczta w 2014 roku matka Billie ujawniła, że ​​jej córka chciała zostać komikiem, kiedy dorośnie. Dodała też, że jej córka ma wszystko, by być świetnym komiksem, przezabawnie cytując, że jej ojciec jest gejem, a dziadek tańczy stepowanie.

Matka Billie, Carrie, znana z roli księżniczki Leii w 1977 roku Film Gwiezdne wojny s, zmarł 27 grudnia 2016 r. w wieku 60 lat w Los Angeles w Kalifornii po zatrzymaniu akcji serca.

Jest wnuczką zmarłej aktorki Debbie Reynolds i piosenkarza Eddiego Fishera oraz siostrzenicą artystów Todda Fishera, Joely Fisher i Tricii Leigh Fisher. Jej matką chrzestną jest aktorka Meryl Streep, a ojcem chrzestnym pisarz Bruce Wagner. Jej babcia Debbie zmarła 28 grudnia 2016 roku, dzień po śmierci matki.

Lourd ma przyrodnią siostrę Avę z drugiego małżeństwa jej ojca z amerykańską bizneswoman Bruce Bozzi.

Ile jest warte netto Billie Lourda?

25-letnia aktorka zebrała ogromną wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów ze swojej kariery aktorskiej od 2015 roku. Zebrała swoje wypłaty ze swojego filmu z 2015 roku, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy który przyniósł ogromną kolekcję kas w wysokości 2,068 miliardów dolarów.

Krótki życiorys

Billie Catherine Lourd, lat 25, urodziła się 17 lipca 1992 roku w Los Angeles w Kalifornii zgodnie z wiki. The Królowe Krzyku gwiazda jest pochodzenia włoskiego, niemiecko-żydowskiego, rosyjsko-żydowskiego, szkocko-irlandzkiego i angielskiego ze strony matki. Stoi na wysokości 1,55 m (5' 1''). Jej znakiem urodzenia jest rak.

Aktorka rozpoczęła studia psychologii na Uniwersytecie Nowojorskim i ukończyła studia w 2014 roku.

Zalecane