blog

Billie Eilish Wiki: Rodzina, wartość netto, rodzice, chłopak

Billie Eilish to amerykańska piosenkarka i tancerka znana z debiutanckiego singla Ocean Eyes, a następnie Bellyache. Jest również znana jako córka aktorki i autorki tekstów Maggie Baird. Billie jest również porównywana do piosenkarki Royals Lorde ze względu na jej wirującą i mroczną muzykę pop. Jest nawet popularna w serwisach społecznościowych i zgromadziła milion subskrybentów na swoim samozwańczym kanale YouTube i 2,6 miliona obserwujących na swoim koncie na Instagramie.

  Billie Eilish Wiki: Rodzina, wartość netto, rodzice, chłopak

Jak Billie Eilish przywołuje swoją wartość netto?

Billie Eilish pozyskuje większość swojej wartości netto ze swojej zawodowej kariery muzycznej. Zgromadziła znakomitą sumę swoich fortun z Ocean Oczy oraz Ból brzucha. Nastoletni artysta, lat 17, zarabia również na różnych koncertach i przedstawieniach w całym kraju.

Billie zaczęła występować, kiedy dołączyła do Chór Dziecięcy w Los Angeles w wieku ośmiu lat. W wieku 11 lat zaczęła pisać piosenki i podpisała kontrakt z Zapisy międzyskopowe w wieku 14 lat. Następnie zwolniła Sześć stóp pod ziemią oraz Skrzyżowane palce.

Przeczytaj także: Ryan Trahan Wiki, wiek, wzrost, wartość netto, rodzina

Wydała swój debiutancki singiel Ocean Oczy w listopadzie 2015 r. i uzyskał ponad 11 milionów wyświetleń. Piosenka pojawiła się również na 13 powodów dlaczego ścieżki dźwiękowe. Jej inny teledysk zatytułowany Ból brzucha otrzymał również ponad 19 milionów wyświetleń na YouTube.

W sierpniu 2018 roku Billie wspięła się na wschodzącą najlepszą piosenkarkę w USA i zapewniła sobie drugie miejsce na liście Billboard Hot 100. Jej piosenki ' Powinieneś zobaczyć mnie w koronie ' zadebiutował na 93. miejscu i ' Śliczny „W lipcu 2018 r. zajęło 78 miejsce na liście Hot 100. Według Nielsen Music, przebój Billie” Korona' pod koniec lipcowego weekendu osiągnął sprzedaż 8000 pobrań i ponad 6,6 miliona amerykańskich streamów. Piosenka zaznaczyła również miejsce #39 na Digita; Wykres sprzedaży utworów.

Tweety Billie przeciwko randkowaniu; Czy ona z kimś się spotyka?

Amerykańska piosenkarka Billie Eilish często tweetuje przeciwko randkowaniu. 14 ten W lutym 2018 roku życzyła wszystkim swoim fanom Walentynek i powiedziała, że ​​złamała wiele serc i nie przestanie łamać więcej. Oto kolejny tweet Billie, który ujawnia, dlaczego nie może się umawiać.

Cynthia Erivo Mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Życie rodzinne: aktorka matka i muzyk-aktor brat

Billie Eilish urodziła się dla rodziców Patricka Meada O'Connell i Maggie May Baird. Jej matka jest aktorką i autorką tekstów znaną ze swojej pracy w Życie na wylot (2013) oraz Mass Effect 2 (2010). Wystąpiła także w serialach telewizyjnych, takich jak Z Archiwum X, Sześć stóp pod ziemią, Przyjaciele oraz Kości.

Brat Billie, Finneas O’Connell, jest również muzykiem zespołu Nieco. Jest także aktorem telewizyjnym, który zagrał Alistaira w serialu muzycznym FOX Radość . Zadebiutował jako aktor Zły nauczyciel w 2011.

Zobacz też: Lud Foe Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto | Fakty o artystach muzycznych

Muzycznej artystce bardzo zależy na swoim bracie Finneasie iz biegiem czasu stali się filarem kibiców i najlepszych przyjaciół. 30 lipca 2018 r. Billie udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie przypominające o swoim dzieciństwie. W podpisie nastoletnia artystka pokazała bratu miłość i powiedziała, że ​​bez niego byłaby niczym. Życzyła mu również wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i zapewniła, że ​​Finneas jest dla niej całym światem i zrobiłaby wszystko dla swojego brata.

Krótki życiorys

Billie Eilish urodziła się 18 grudnia 2001 roku w Los Angeles w Kalifornii. Zgodnie z wiki ma obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (angielski, irlandzki, szkocko-irlandzki, belgijski). Artysta electro-pop był uczony w domu od najmłodszych lat. Ma znak zodiaku Strzelca.

Zalecane