blog

Billy Eichner Wiki, chłopak lub partner, wesoły, wartość netto, związek

Inny utalentowany i najlepszy komik, pan Billy Eicher, który jest twórcą i producentem wykonawczym programu komediowego „Billy on the Street”, dzięki któremu otrzymał nominację do Daytime Emmy Awards w kategorii „Outstanding Game Show Host”. Zyskał również sławę jako pisarz, prezenter telewizyjny/osobowość i aktor, który urodził się w Nowym Jorku 18 września 1978 roku i ukończył Northwestern University.

 Billy Eichner Wiki, chłopak lub partner, wesoły, wartość netto, związek Kariera i postęp:

Jako aktor zagrał Craiga Middlebrooksa w programie telewizyjnym „Parks and Recreation” od 201 do 2015 roku, a także twórcą słynnego teleturnieju komediowego „Billy on the Street”. Od 2015 roku ten facet występuje jako Billy Epstein w oryginalnym serialu Hulu „Trudni ludzie” z Julie Klausner.

A w 2016 roku ten komik pojawił się w „Neighbors 2: Sorority Rising”, który ukazał się 20 maja 2016 roku.

Ile to kosztuje

Ten komik i pisarz zasłużył sobie na 5 milionów dolarów netto, a także poinformował, że zarobił ponad 400 tysięcy dolarów jako roczne wynagrodzenie za swoje prace. Jest również znany na całym świecie jako jeden z najzabawniejszych i najbardziej komediowych ludzi, zawsze zajęty swoim programem scenicznym, a także swoim programem telewizyjnym, więc jest to również główne źródło jego dochodów i wartości netto.

Jednak strony wiki ujawniły, że niedawno kupił luksusowy dom w Nowym Jorku za ponad milion dolarów, a także ma drogi samochód, taki jak AUDI i BMW.

Czy komik jest otwarcie gejem?

Trudno jest również uzyskać jego życie osobiste, takie jak życie małżeńskie, żonę, randki, a także swoją dziewczynę, ponieważ albo ujawnił swoje życie prywatne. Jako komik związał się z kilkoma gwiazdami i celebrytami, ale nie umawiał się na randki, a także nie ma żadnych informacji o swojej dziewczynie i romansach.

Ale według backstage.com ten znany komik jest otwarcie gejem, a także twierdził, że ma chłopaka, z którym związany jest od kilku lat. Ale niestety nie ujawnił się o swoim partnerze i randkach tej samej płci, ale akceptuje, że jest gejem. Jest także wsparciem dla małżeństw gejów/lesbijek.

Wygląda więc na to, że jeszcze się nie ożenił, ale jest otwarcie gejem, ale nie ujawnił swojego partnera lub chłopaka. Ale czasami tweetuje, że szczęśliwie z kimś mieszka.

Krótki życiorys:

Ta gwiazda słynie również ze swoich krzywych oczu, a także leniwych, a także różnokolorowych oczu. Ma wysoki wzrost 6 stóp i 3 cale, a także ma dopasowany i zdrowy rozmiar ciała. Jeden z ulubionych komików ma narodowość amerykańską i jest pochodzenia białego. Znalazłeś go również na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane