blog

Billy McKeague Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Zaręczyny

Były hokeista, ale był lepiej znany jako idealny partner gwiazdy tenisa Victorii Azarenki. Billy McKeague grał w elitarnym hokeju przez trzy sezony, ale gdy zdał sobie sprawę, że stracił, poszedł do pracy jako Golf Pro w kurorcie na Hawajach. Były zawodnik cieszył się, że jest idealnym wsparciem dla swojej dziewczyny i pomagał jej wrócić do gry po długiej przerwie spowodowanej ciążą, ale sprawy nie poszły zgodnie z oczekiwaniami, więc musieli przejść przez rozstanie.

  Billy McKeague Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Zaręczyny

Były zawodnik cieszył się, że jest idealnym wsparciem dla swojej dziewczyny i pomagał jej wrócić do gry po długiej przerwie spowodowanej ciążą, ale sprawy nie poszły zgodnie z oczekiwaniami, więc musieli przejść przez rozstanie.

Kariera i postęp

Partner gwiazdy tenisa Victorii Azarenki sam był sportowcem w czasach studenckich. Ten hokeista, który uczęszczał na University of Missouri, grał w Elite Hockey przez trzy sezony od 2008 do 2012 roku. Jednak zawodnik miał ogromny spadek w swojej karierze i grał tylko raz w swoim ostatnim sezonie.

Czytaj więcej: Dan Bilzerian Net Worth 2018 | American Gambler Bio, Dziewczyna Ujawnił

Po tym, jak zobaczył swój upadek, podjął pracę jako golfista na Hawajach, gdzie poznał swoją ukochaną. Oprócz bycia zawodowym golfistą, jest pełnoetatowym ojcem i doskonale opiekował się swoim synem, podczas gdy Azarenka skupiła się na swoim powrocie.

Azarenka, która wróciła na dwór po długiej przerwie spowodowanej ciążą, cieszyła się widząc, jak jej partner opiekuje się synem.

Jak para zaczęła się spotykać? Czy są zaangażowani?

Gwiazda tenisa Victoria, która w tym czasie spotykała się z piosenkarką Redfoo, zobaczyła Billy'ego podczas spotkania ze swoim przyjacielem Lairdem Hamiltonem i Gabrielle Reece. Były hokeista, który jest bardziej wyluzowany niż Azarenka, zaczął dobrze się umawiać.

Para urodziła pierwszego syna Leo 19 grudnia 2016 r. Gdy tylko Billy został ojcem, wziął na siebie całą odpowiedzialność za dziecko. Był zachwycony, mogąc zająć się niemowlęciem i pozwolić Azarence skupić się na swojej karierze. W wywiadzie Azarenka wspomniała, że ​​kiedy niani nie było przy dziecku, jej ówczesny chłopak pomagał jej jako niania.

Podobna historia: Mike Lee żona, dziewczyna, wartość netto | Profesjonalny bokser Bio, fakt s

Billy ze swoją dziewczyną, gwiazdą tenisa Azarenką (zdjęcie: puzzups.com)

Zaczęły krążyć plotki, że para potajemnie się zaręczyła. Według doniesień z 9 lipca para była gotowa do popełnienia zobowiązania i podczas zakupów szukała pierścionka zaręczynowego.

Miłość i wsparcie Billy'ego dla Azarenki dobiega końca

Mimo całego wsparcia dla Azarenki i miłości do syna Leo, musiał się z nimi rozstać. Szczęśliwa relacja na żywo dobiegła końca, gdy Billy zaczął lekceważyć swoją dziewczynę.

Azarenka skrytykowała swojego chłopaka i jego rodziców oraz zapytała, w jaki sposób wychowali syna Billy'ego. Otwarcie powiedziała, że ​​kiedy Billy nie szanował kobiety, jego ojciec był ignorantem, podczas gdy jego mama cieszyła się i śmiała z sytuacji. Podobno rozstali się w sierpniu 2017 r. i oboje walczyli o opiekę nad swoim synem. Victoria, która początkowo chciała być rodzicem syna z Billym, była zaangażowana w nieprzyjemną i długą batalię prawną w Stanach Zjednoczonych, która zatrzymała jej karierę jako tenisistka.

Nie przegap: Ewa Muirhead Wiki, Żonaty, Chłopak, Rodzina

W okresie aresztowania białoruska Azarenka miała prawo zabrać syna ze Stanów Zjednoczonych. W tym momencie musiała wybrać między karierą a dzieckiem. Nie mogła zostawić syna samego w Kalifornii, więc wybrała syna, który rezygnuje z turnieju. Swój ostatni mecz rozegrała w lipcu 2017 roku i przez rok nie widziano jej na boisku. Teraz Azarenka wygrała główną bitwę o opiekę i może swobodnie zabrać syna ze Stanów Zjednoczonych.

Dzięki temu podobno przygotowuje się do długo oczekiwanego powrotu na kort tenisowy i chce poprawić swoją światową pozycję, która spadła do 53.

Krótkie biografie Billy'ego

Według źródeł wiki, Billy McKeague urodził się jako rodzice Chase McKeague i Lynn McKeage i ma dwoje rodzeństwa w Lisa i Charlie McKeague. Pochodzący z St. Louis ma obecnie 28 lat i ma ogromną wysokość 6 stóp i 1 cal (1,85 metra). Jako sportowiec lubi zadbane ciało i spędza czas na siłowni.

Zalecane