blog

Blake Horstmann Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Romans, Kawaler

Ból towarzyszy przerażeniu złamanemu sercu, ponieważ trudno jest odkryć lekarstwo na kruchą miłość. Ale świat nie rozpadł się dla 29-letniego Blake'a Horstmanna po tym, jak został ze złamanym sercem w sezonie 14 serialu rzeczywistości Bachelorette. Nawet po odrzuceniu zebrał się na odwagę i nie żałował swojej miłości do gwiazdy reality TV Rebecca Kufrin. Blake jest znany ze swojego występu w serialach American Broadcasting Company The Bachelor and The Bachelorette. Jest przedstawicielem handlowym poza siedzibą firmy Coors Distributing Company w Denver w stanie Kolorado.

 Blake Horstmann Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Romans, Kawaler
 • Edukacja
 • Farba przylega, aby przerazić złamane serce, ponieważ trudno jest odkryć lekarstwo na kruchą miłość. Ale świat nie rozpadł się dla 30-latka Blake'a Horstmanna po tym, jak został ze złamanym sercem w sezonie 14 serialu reality Panieński . Nawet po odrzuceniu zebrał się na odwagę i nie żałował swojej miłości do gwiazdy reality TV Rebecca Kufrin.

  Blake jest znany ze swojego występu w serialu American Broadcasting Company Kawaler oraz Panieński . Jest przedstawicielem handlowym poza siedzibą firmy Coors Distributing Company w Denver w stanie Kolorado.

  Blake odszedł ze złamanym sercem w podróży, aby Becca stała się jego dziewczyną

  W 14 sezonie reality show Panieński , Blake Horstmann był w podróży, aby znaleźć miłość z gwiazda reality show Rebecca Kufrin . Chociaż wyglądał na gotowego powitać Beccę jako swoją dziewczynę w finale sezonu Panieński, przedstawiciel handlowy pozostawił złamane serce. Zamiast tego wybrała Rebecca z Minnesoty 29-latek Panieński ałun Garrett Yrigoyen . Co więcej, amerykański publicysta zaangażował Garetta 6 sierpnia 2018 r. na Bahamach, miażdżąc serce Blake'a.

  Blake Horstmann i Rebecca Kufrin na planie 14. sezonu reality show „The Bachelorette” (zdjęcie: realitytvworld.com)

  Z jednej strony zwycięzca The Panieński, Garett widział szczęście z początku randkowania z Beccą. Ale z drugiej strony, 30-letni pracownik Coors Distributing Company, zachwyt Blake'a spadł w przepaść. Po opuszczeniu programu potwierdził, że „niesamowicie trudno” było przezwyciężyć złamane serce. Jednak jego twarz stała się jakoś jasna, ponieważ jego rodzina była tam, aby wspierać gwiazdę rzeczywistości.

  Przeczytaj także: Dan Le Batard Żona, dziewczyna, brat, wynagrodzenie, wartość netto

  Mimo to Blake nie żałuje ani jednej rzeczy, która wydarzyła się w reality show, Panieński. Choć nie miał szansy zacząć spotykać się z amerykańskim publicystą, nie ma między nimi ostrych uczuć. Na emocjonalnej konferencji prasowej mieszkaniec Denver powiedział, że nie przeprosi za kochanie Becci. Nie wykazywał żadnych skrupułów w związku z jego zerwaniem z gwiazdą rzeczywistości i dodał:

  Miałem to pierwsze połączenie z Beccą, więc była to dla mnie ciężka podróż, ponieważ musiałem patrzeć… kobieta, którą kocham, zakochuje się w innym mężczyźnie. To było trudne. Nie chciałem tego ukrywać. Nie chciałem próbować przywdziewać fałszywego uśmiechu. Nie jestem tym. Mówiłem o swoim niepokoju i zmartwieniach i zdecydowanie niczego nie żałuję.

  Blake i Rebecca poznali się na planie Kawaler podczas kręcenia odcinka „Po Ostatniej Róży” . Przyjechał na koniu i zachęcił Beccę do jazdy na koniu. Po skończeniu Kawaler , dołączyli wieczór panieński gdzie pojawił się na wołu. Duet flirtował na planie, ale w finale ich związek nie wyszedł dobrze.

  Według realitytvworld.com, Blake miał dziewczynę, z którą myślał, że się ożeni i ustatkować. Znalazł jednak SMS-a od swojej ówczesnej przyjaciółki i zdał sobie sprawę, że planuje go rzucić.

  Sprawy randkowe

  Wśród odrzucenia Blake Horstman nawiązuje bliską więź z Kristiną Schulman, z którą wcześniej prowadził/rozwiązywał związek, zanim doszła do Licencjat w raju . Po powrocie do serialu Kristina odrzuciła propozycję Blake'a i zaskoczyła publiczność. Stwierdziła, że ​​dużo słyszała, kiedy powiedział jej, że chce związku.

  Blake-Horstman z Kristiną Schulman (zdjęcie: ABC)

  Para również umawiała się na randki, zanim przybyli na reality show. Kristina, która weszła do serialu z pasją do szukania miłości; jednak pozostał bardzo bierny w osiedlaniu się.

  Stwierdziła, że ​​nie poszła do Licencjat w raju dla Blake'a. Wyjaśniając ideę swojego romansu z Blake'iem, Kristine wspomniała, że ​​Blake przechodzi przez zmagania, których nigdy nie chciała. Trzymała więc za ręce przystojnej obsady i stworzyła wokół nich przyjazną i romantyczną strefę.

  Przyznała też, że Blake jest w głębi serca dobrym człowiekiem. Chociaż para nadal była widziana razem po koncercie, ich status związku nie zmienił się do tego stopnia.

  Jak Blake Horstmann gromadzi wartość netto?

  30-letni Blake gromadzi znaczną część swojej wartości netto dzięki karierze gwiazdy reality show. Według cheatsheet.com, uczestnikiem Kawaler oraz Panieński ma średnią pensję 100 000 USD na sezon. Blake, który pojawił się na Panieński w sezonie 14 zebrał trochę lukratywnych wynagrodzeń od American Broadcasting Company. W 2018 roku gwiazda reality show pojawiła się również jako gwiazda gościnnie Kawaler w odcinku zatytułowanym „After the Final Rose”.

  Nie chcesz przegapić: Chrystale Wilson Wiki, Żonaty, Chłopak, Wartość netto, Wiek, Wzrost

  Oprócz bycia gwiazdą rzeczywistości, Blake pracuje jako przedstawiciel handlowy w firmie „Coors Distributing Company”. W wieku 25 lat Kawaler gwiazda został pracownikiem firmy Beer Distributor w swoim rodzinnym mieście Denver.

  Przed przyjazdem do Coors, w listopadzie 2011 r., Blake wstąpił do „National Research Corporation” i pracował jako kierownik badań do marca 2012 r. Następnie pracował jako Specjalista ds. Wdrożeń w National Research i wykonywał swoją pracę do sierpnia 2013 r. w Lincoln, Nebraska Area.

  Według doniesień znajduje się w pierwszej szóstce koni, które można ogłosić kolejnym kawalerem w nowym sezonie Kawaler w 2019 r. Joe Amabile, Colton Underwood , oraz Jason Tartick są faworytami do uzyskania tytułu następnego licencjata.

  Krótki życiorys

  Blake Horstmann, urodzony w 1989 roku w Denver w Kolorado, obchodzi swoje urodziny 22 kwietnia. Blake stoi na wysokości 1,8 m (5' 11 cali) i posiada obywatelstwo amerykańskie.

  Blake uczęszczał do Hastings College w Nebrasce i grał w uniwersytecką piłkę nożną przez cztery lata. Gwiazda reality show ukończyła później studia z marketingu i komunikacji.

  Zobacz też: Felicity Blunt Wiki, wiek, wzrost – wszystko o żonie agentki Stanleya Tucci

  Dorastał wraz z rodziną w małym miasteczku Bailey w Kolorado. Matka Blake'a miała romans z jego nauczycielem angielskiego i trenerem koszykówki, gdy był w liceum. Romans matki za plecami ojca doprowadził do rozwodu rodziców. W swojej rodzinie Blake ma siostrę o imieniu Tori Horstmann, która jest od niego o trzy lata młodsza.

  Jak na wiki, uwielbia Denver Broncos i często publikuje o nich na swoim Instagramie.

  Zalecane