blog

Bob Ley Bio, żona, rozwód, dzieci, ESPN, wynagrodzenie i wartość netto

Mówimy o poświęceniu, a my mówimy o wspaniałym Bobie Leyu, który nigdy nie zamienił fortuny na swoją ukochaną pracę. W jego wywiadzie jest coś niezwykłego, ponieważ potrafi przekazać najsilniejsze przesłanie w możliwie najspokojniejszy sposób. Jego biografia jest wypełniona osiągnięciami i nagrodami, ośmiokrotny zdobywca nagrody Sports Emmy i trzykrotny zdobywca nagrody CableACE Award znajdują się wśród jego dużej gabloty z nagrodami.

  Bob Ley Bio, żona, rozwód, dzieci, ESPN, wynagrodzenie i wartość netto

Ile wynagrodzenia i wartości netto zarabia Bob?

Najdłużej stacjonujący zatrudniają stojaki zdumiewającą kwotę wynagrodzenia z ESPN. Jego obecna umowa przewiduje, że zarabia 4 miliony dolarów jako roczne wynagrodzenie. Jego olbrzymia pensja pomaga mu zwiększyć wartość netto do oszałamiających 16 milionów dolarów.

Przeczytaj także: Hope Hicks Mąż, chłopak, romans, wynagrodzenie, wartość netto

Po zdobyciu tytułu licencjata w dziedzinie komunikacji podjął kilka prac w mediach. Ale Bob Ley trafił w sedno, gdy 9 września 1979 r. dostał pracę w ESPN. W 1980 r. Bob poprowadził selekcję NCAA jako swój pierwszy program telewizyjny i został najdłużej zatrudnionym pracownikiem obecnie pracującym w sieci.

Bob Ley z zestawu „Outside the Lines” ESPN (zdjęcie: ftw.usatoday.com)

Zdobywca nagrody Sports Emmy był gospodarzem flagowego ESPN SportsCenter przez większość swojej kariery, ale był także gospodarzem głównych turniejów piłkarskich, takich jak mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy. Poza tym prezenter przeprowadził nawet wywiady z Geraldem Fordem, Billem Clintonem, Georgem H.W. Bushem i Georgem W. Bushem.

Niedawno, w sierpniu 2018 r., Bob Ley poprosił o przerwę od ESPN. Jak potwierdził nypost.com, poprosił o przerwę, a także otrzymał przyznane zamówienie od ESPN. Zgodnie z raportem, show „Poza liniami” będzie działać bez głównego głosu Boba przez sześć miesięcy. Bob potwierdził również swoją przerwę w poście na Twitterze, w którym powiedział, że wycofanie się i ponowne naładowanie było wyłącznie jego decyzją. Tymczasem cenił firmę za zrozumienie i współpracę.

Ley powróci na wystawę 1 kwietnia 2019 r. Spektakl odbędzie się pod Poza Zespołem Linii, Jeremy Schaap, Kate Fagan i Ryan Smith.

Zobacz też: Joey Galloway Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Czy Bob ma problem małżeński? Czy rozwód jest nieuchronny?

Swoim spokojem prezenter sportowy może wyrwać czołowych działaczy FIFA, ale trudne pytanie utrzymuje pewną granicę, jeśli chodzi o życie osobiste. Gospodarz Outside The Lines zdołał trzymać swoją rodzinę z dala od gazet.

Ale według źródeł wiki, Bob jest żonaty z żoną Barbarą Ley. Gospodarz programu sportowego jest często krytykowany za to, że jest raczej koniem bojowym niż człowiekiem rodzinnym. Zaczęła krążyć plotka, że ​​para ma problemy małżeńskie i myśli o rozwodzie. Ale para, która ma rodzinę z dwójką dzieci, nie ma zamiaru rezygnować z prywatności.

Jeśli podróżujesz przez jego konto na Twitterze, ludzie rzadko zobaczą posty o jego życiu osobistym. Zamiast tego spędza zdrową ilość czasu na aktualizowaniu swoich fanów o swoim programie i poświęca trochę cennego czasu na przyjmowanie ich cennych sugestii.

Krótki życiorys

Gospodarz SportsCenter urodził się jako Robert A. Ley 16 marca 1955 w New Jersey w USA. Gospodarz znany jako Bob posiada obywatelstwo amerykańskie. Amerykański prezenter rzadko podaje informacje o swoich rodzicach. Bob ma obecnie 63 lata, ma przyzwoity wzrost, ale ma nadętą budowę ciała.

Powiązane z kotwicą ESPN: Holly Rowe Wiki ESPN, żonaty, mąż, rak, wynagrodzenie i wartość netto

Robert, który dorastał w Bloomfield w stanie New Jersey, ukończył szkołę średnią w Bloomfield High School. Następnie udał się na Uniwersytet Seton Hall, gdzie otrzymał swoją transmisję jako komentator sportowy i dyrektor programowy w WSOU. Później ukończył studia magna cum laude z tytułem Bachelor of Arts w dziedzinie komunikacji.

Zalecane