blog

Bob McCown Wiki, bio, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Osobowość radiowa, która prowadzi kanadyjski talk show późnego popołudnia/wczesnego wieczoru o nazwie „Prime Time Sports”, określany również pseudonimem „The Bobcat”, ale początkowo znał go jako nazwisko z Bobem McCownem. Weteran kanadyjski dziennikarz zdobył chwałę jako północnoamerykański talent lotniczy roku, a także został doceniony za wybitny wkład w kanadyjskie dziennikarstwo sportowe.

  Bob McCown Wiki, bio, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Weteran kanadyjski dziennikarz zdobył chwałę jako północnoamerykański talent lotniczy roku, a także został doceniony za wybitny wkład w kanadyjskie dziennikarstwo sportowe.

Jaka jest wartość netto Boba McCown?

Bob McCown gromadzi swoją wartość netto dzięki karierze dziennikarza. Jest również uznawany za prezentera radiowego, który prowadzi popołudniową audycję radiową „Prime Time Sports”. Zgodnie z PayScale wynagrodzenie podstawowe prezentera telewizyjnego lub radiowego wynosi 56 256 USD rocznie. Jeśli chodzi o jego rozwijającą się karierę, mógł zgromadzić kolosalne bogactwa i fortuny, dzięki którym stał się bogaty i odnoszący sukcesy.

Popatrz na to: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

Poza tym był współautorem swojej pierwszej książki zatytułowanej „Prawo McCown: 100 największych argumentów hokejowych”, która była ogólnokrajowym bestsellerem, a jej cena wynosiła 17,90 USD.

Wiele osób uważa jego charakterystyczny sposób nadawania programów telewizyjnych i suchą inteligencję; mężczyzna stał się rodzimym prezenterem sportowego talk show „Prime Time Sports” w 1989 roku. Program, który jest transmitowany przez telewizję z Toronto i jest rozpowszechniany w całej Kanadzie, urósł wraz z popularnością Boba. Wielokrotnie wspominany również pod pseudonimem „The Bobcat”, mężczyzna asystował programowi radiowemu, który miał być symultanicznie transmitowany w telewizji na Rogers's Sportsnet w 2004 roku, a następnie pomógł także w dostępności transmisji online na żywo na stronie FAN590.

Z należytym szacunkiem, Bob został uznany za północnoamerykański talent lotniczy roku na konferencji Rick Scott & Associates Sports Radio Conference w 2007 roku, a także został doceniony za swoją wybitną karierę i wkład w kanadyjskie dziennikarstwo sportowe podczas ceremonii rozdania nagród Sports Media Canada w 2013 roku.

W 2017 roku Bob McCown podpisał wieloletni kontrakt z The Fan 590.

Przeczytaj także: Jason Dufner Żona, rozwód, dziewczyna, dochody z kariery, wartość netto

Życie małżeńskie; ma troje dzieci

66-letni weteran kanadyjski dziennikarz i osobowość medialna, Bob McCown, rozkoszował się błogim życiem małżeńskim z Christiną McCown po długich randkach. Para przekroczyła już związek od ponad dwóch dekad.

Bob McCown i jego żona Christina McCown w 2012 roku (zdjęcie: Facebook Christiny)

Wieloletnie małżeństwo ma potomstwo dwie dorosłe córki i syna. Bob McCown poza godzinami pracy i urlopy spędzał z żoną Christine, córką, a także pasierbem i wąskim kręgiem przyjaciół i rodziny.

Para była dwukrotnie zamężna w trakcie delektowania się życiem. Historia ich ponownego małżeństwa jest nieaktualna, ale być może z jakiegoś powodu zostali rozdzieleni, a później postanowili się ze sobą pogodzić. Od teraz para rozkoszuje się błogim życiem ze swoimi dziećmi. Czasami ludzie odnoszą się do niego jako do geja, ale łatwo przyjął te plotki i odpowiedział z uśmiechem, ponieważ jego uśmiech daje wiele odpowiedzi na jego temat.

Podobno ożenił się również ze swoją drugą żoną, Amy, z którą delektował się przedłużeniem wspólnego życia.

Musisz również to zobaczyć: Jimmy Butler Wiki, żona, dziewczyna, mama, wynagrodzenie

Krótki życiorys

Bob McCown urodził się w Columbus w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych w 1952 roku, a urodziny obchodzi 21 maja. Dorastał w Ontario w Kanadzie, grając w hokeja na lodzie w dzielnicy Dorset Park. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo kanadyjskie. Bob ma wysokość 1,80 metra (5 stóp i 11 cali wzrostu). Jest absolwentką Uniwersytetu Concordia w Montero w Quebecu.

Zalecane