blog

Bob Pisani Wiki: CNBC, wiek, żona, rodzina, edukacja, wynagrodzenie, wartość netto

Zaskakujące jest to, jak jedna osoba, która poświęca cały swój czas na poszukiwanie prawd, które próbuje się ukryć, ukrywa swoją osobistą stronę przed opinią publiczną. Bob Pisani spędził ponad dwadzieścia lat w sektorze dziennikarskim, zgłaszając wiele niekonwencjonalnych i istotnych kwestii jako reporter CNBC. Wydobył na światło dzienne mroczne sekrety niektórych instytucji i personelu, ale nie udało mu się wyjawić ludziom swojego życia.

 Bob Pisani Wiki: CNBC, wiek, żona, rodzina, edukacja, wynagrodzenie, wartość netto

Jego kariera w CNBC:

W latach 80. i 90. Bob towarzyszył w swoich pracach ojcu, który prowadził kursy dotyczące rozwoju nieruchomości w instytucjach takich jak Wharton School of Business na University of Pennsylvania.

Peiqing Tian i CFO Yi Zuo ( opublikowano 8 listopada 2017 r.) (

Od 1990 roku Bob dołączył do CNBC jako korespondent prasowy. Znany jest głównie z relacji na żywo z parkietu nowojorskiej giełdy. W latach 1990-1995 zajmował się rynkiem nieruchomości dla CNBC, a następnie zajmował się kwestiami zarządzania przedsiębiorstwem.

Ile jest warte netto Boba?

Mając udaną karierę w dziedzinie dziennikarstwa, Bobowi udało się osiągnąć wielką sławę i fortunę. Jeśli chodzi o jego status finansowy i wynagrodzenie, zakłada się, że jego wartość netto wynosi około 8 milionów dolarów. Był dwukrotnie nominowany do nagrody CableACE w 1993 i 1995 roku.

Sekretne życie osobiste; Żonaty czy wolny?

W przeciwieństwie do jego kariery, życie osobiste Boba Pisaniego jest w stagnacji i nie jest widoczne dla opinii publicznej. Do tej pory nie wykorzystywał swoich kont w mediach społecznościowych do podkreślania swoich związków lub życia małżeńskiego, ani nie pojawiał się nigdzie ze swoją ukochaną.

Utrzymywał swoje życie miłosne znacznie poniżej radaru i nie pozwolił nikomu na nie spojrzeć. Na razie wydaje się, że może być singlem, ale niczego nie można komentować, dopóki sam nie ujawni swojego statusu związku. Jednak są szanse, że może być żonaty i mieć żonę za zasłoną.

Dziennikarz pracoholik jest też często pytany o swoją seksualność, ponieważ wydaje się, że w tej chwili nie ma żadnej kobiety w życiu, ale nigdy nie wspomniał o niczym innym, co by dowodziło, że jest gejem.

Jego krótkie życiorys i fakty:

Robert Pisani, znany głównie jako Bob Pisani, obchodzi swoje urodziny 24 ten lutowy. Nie ujawnił wyraźnie swojego wieku, ale musi być gdzieś w latach siedemdziesiątych. Podobnie jak jego kariera i wykształcenie, ma wysoki wzrost, który pasuje do jego osobowości.

Pomógł swojemu ojcu Ralphowi w napisaniu książki „Jak zostać odnoszącym sukcesy deweloperem”. Pisani był często nazywany „włoskim ogierem” i „cool Breeze” przez późną osobowość CNBC, Marka Hainesa. Pisani interesuje się również jazzem.

W grudniu 2006 roku Jim Cramer symbolicznie użył nazwiska Pisani, aby podać przykład łatwo manipulowanego reportera, ale później Jim również przeprosił. Poza ojcem Bob nie ujawnił wiele o swojej rodzinie, ale z pewnością muszą być dumni z jego osiągnięć.

Zalecane