blog

Bobby Bones Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzina, Wartość netto

Jeśli słuchasz ulubionego programu radiowego „The Bobby Bones Show”, nie trzeba go przedstawiać, ponieważ sam w sobie jest oświadczeniem. Bobby Bones, który jest dobrze oceniany w świecie radiowym, rozpoczął swoją podróż w 2002 roku po tym, jak przyjął imię Bones. Obecnie jest czterokrotnym zwycięzcą Best Radio Personality, a także wystąpił w filmie fabularnym „Bandslam” z 2009 roku oraz serialu ABC „Nashville”.

  Bobby Bones Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzina, Wartość netto

Kariera i postęp

Bobby Bones jest absolwentem Henderson State University z tytułem licencjata w dziedzinie radia i telewizji. W 2002 roku „Q100/KQAR” zatrudnił go i dał mu wybór, czy pojawi się na antenie jako Bobby Z czy Bobby Bones, a reszta to już historia.

Zobacz też: Carson McAllister, mąż Witneya Carsona: wiek, rodzina, praca, wartość netto, życiorys

W lutym 2013 r. „The Bobby Bones Show” został udostępniony za pośrednictwem iHeartRadio i otrzymał ogólnokrajową dystrybucję z Premiere Networks. Następnie był gospodarzem inauguracyjnego iHeartRadio County Music Festival w Austin w Teksasie w 2014 roku.

Od 2004 roku zdobył kolejno cztery nagrody w kategorii Best Radio Personality przyznawane przez Austin Music Awards. Jego program „The Bobby Bones Show” otrzymał nagrodę dla programu Nest Radio w 2007 i 2008 roku. Następnie zdobył nagrodę National On- Air Personality of the year wraz ze współprowadzącymi, LunchBox i Amy na nagrodzie Academy of Country Music Award 6 kwietnia 2014 r.

Obecnie posiada tytuł Taniec z gwiazdami ponieważ został koronowany na pierwsze miejsce w sezonie 27 wraz ze swoją partnerką Sharną Burgess. Para została ogłoszona zwycięzcami w poniedziałek, 19 listopada 2018 r. Z powodzeniem pokonali pozostałych trzech finalistów, Alexisa Ren i Alan Bersten , Evanna Lynch i To jest Motsepe oraz Milo Manheim i Witney Carson i zdobyli tytuł. Aby zdobyć trofeum, Bobby i Sharna wykonali dwa tańce, w tym freestyle i ich ulubiony taniec sezonu. Oficjalne konto na Twitterze z programu nie zajęło dużo czasu, aby opublikować zdjęcia na swoim koncie, gratulując zwycięzcom.

Jego wartość netto i wynagrodzenie

Odbiorca Best Radio Personality, Bobby pracował od zera i teraz jest w pociągu sukcesu, który zabierze go tylko na szczyt. Prowadzący radio, który rozpoczął karierę w wieku 17 lat, otrzymuje od producentów przyzwoitą pensję w wysokości 1 miliona dolarów. Jego ogromne zarobki i kariery w muzyce country pomogły mu zebrać przyzwoitą wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów.

Bobby spotyka się z Lindsay Ell!

Bobby Bones spotykał się z kanadyjską piosenkarką country, Lindsay Ell od 2016 roku. Para przyjaźni się od lat, zanim w końcu zaczęli się spotykać.

Nie przegap: Sarah Stage Wiki, mąż, w ciąży, tata dziecka, dieta, trening

W odpowiedzi na te wydarzenia Bobby napisał na Twitterze, że trzymał się z dala od tego. I dodał, że to nie jego walka i Lindsay poradzi sobie sama. Kiedy zaczęli się spotykać w 2016 roku, utrzymywali swój związek w tajemnicy, ponieważ Bobby obawiał się, że jego praca będzie miała negatywny wpływ na jej karierę. W 2014 roku plotki głosiły, że spotyka się z Rachel, a nawet potwierdził oficjalne oświadczenie Rachel. Pomimo wszystkich plotek, Bobby i Lindsay byli szczęśliwi w swoim związku, dopóki nie zdecydowali się oddzielić od siebie w październiku 2017. Oboje zgodzili się na separację, ponieważ nie chcieli utrudniać im kariery z powodu tego związku. Co najważniejsze, zrażona para nadal utrzymuje ze sobą przyjazne stosunki. Rozmawiając z People Magazine w lutym 2019 roku, kobieta powiedziała, że ​​byli przyjaciółmi, zanim rozpoczęli swój romans. I w końcu nadal utrzymują relację przyjaźni po rozstaniu. Ona powiedziała;

„Byliśmy przyjaciółmi, zanim zaczęliśmy się spotykać, i na szczęście nasza przyjaźń nadal tam była”.

Obecnie jest singlem i nie ma żony, mimo że był kilkakrotnie związany ze swoją partnerką taneczną Sharną, ale całą energię koncentruje na budowaniu swojej i tak już niesamowitej kariery, co sugeruje, że nie jest jeszcze gotowy do założenia rodziny. Obie tańczące pary wygrały 27. sezon Tańca z Gwiazdami.

W 2019 roku związek między Bobbym i jego dawną partnerką taneczną, Sharną Burgess, stał się bliższy niż kiedykolwiek. Rozmawiając wyłącznie z Us Weekly w 2019 r. iHeartRadio Podcast Awards, 19 stycznia 2019 r., powiedział, że spędzili razem ostatnie cztery dni.

Jego relacje z byłymi dziewczynami dowodzą, że nie jest gejem, ale nie jest też antygejowski, i zwrócił się do fanów, którzy uważali go za antygejowskiego i nazwali ich śmiertelnie złym.

Może ci się spodobać również: Jay Harris Wiki, żonaty, żona, wesoły, pochodzenie etniczne, ESPN, wynagrodzenie, wzrost

Jego krótkie życiorys i rodzina

Urodzony pod prawdziwym nazwiskiem Bobby Estell, Bones urodził się 2 kwietnia 1980 roku. Został zabrany do nastoletniej matki, Pameli Hurt, gdy miała zaledwie 15 lat, podczas gdy jego biologiczny ojciec miał zaledwie 17 lat. Ojciec zostawił go, gdy miał zaledwie pięć lat stary, a jego matka i babcia Hazel Hurt go wychowały. Bobby dorastał w biednym parku przyczep w Hot Springs w Arkansas.

Po kilku latach Bobby w końcu poznał swojego biologicznego ojca, który zaginął 30 lat temu. Miał wtedy około 4-5 lat. W swojej nowej książce wspomniał o swoich doświadczeniach ze spotkania z tatą.

Posiada przyzwoity wzrost i utrzymuje szczupłą sylwetkę. Bobby jest Amerykaninem i należy do rasy białej.

Zalecane