blog

Boris Sanchez Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Korespondent kanału informacyjnego CNN, Boris Sanchez, jak znamy, jednego z najbardziej wszechstronnych reporterów ze względu na jego dynamiczną naturę i umiejętności pracy. Po dołączeniu do sieci CNN w czerwcu 2015 roku, przeszedł szlaki kampanii reporterskiej, aż do reportaży o klęskach żywiołowych. Urodził się 15 listopada 1977 roku w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork.

 Boris Sanchez Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Życie zawodowe i kariera:

Boris Sanchez ukończył dziennikarstwo telewizyjne i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Syracuse. Podczas pracy nad dyplomem Boris rozpoczął karierę jako stażysta w WTJV, stowarzyszonej z NBC. Później, po stażu, Boris zaczął pracować jako kotwica w weekendy w KRCR z siedzibą w Kalifornii, a potem przeniósł się do pracy w FOX 31 Denver.

Podczas swojej wieloletniej pracy Boris opisał wiele nagłówków, a za całą ciężką pracę został doceniony nagrodą Heartland Regional Emmy 2015.

Ukryta wartość netto i wynagrodzenie:

Przy tak rozwijającej się karierze Borys musi prowadzić dość luksusowy styl życia. Oprócz doniesień o nowościach Boris interesuje się również aktorstwem i można go zobaczyć w filmie z 2014 roku zatytułowanym Salvador Soy Yo. Było to jednak tylko przeżycie.

W chwili obecnej Boris ukrył swoją wartość netto i pensję, ale patrząc na sposób, w jaki się zachowuje i wygląda, z pewnością ma znaczną wartość netto wspartą przyzwoitą pensją.

Potajemnie żonaty?

Patrząc na jego życie zawodowe i jego aspekty, widać wyraźnie, że Borys to człowiek, który lubi trzymać rzeczy w tajemnicy. Nie ujawnił żadnego ze swoich przeszłych relacji randkowych ani tego, czy miał dziewczynę w dowolnym momencie swojego życia.

Na szczęście Borys pokazał, że ma żonę. Boris poślubił swoją dziewczynę Jennifer Piekut w zeszłym roku 17 września 2016 r. w Sacramento w Kalifornii. Borys i jego żona nie ujawnili jeszcze, czy mają dziecko, czy go oczekują. Fakt, że jest żonaty, wystarczy, aby zmiażdżyć wszystkie plotki o gejach, które pojawiły się z powodu jego niskiego profilu życia osobistego.

Krótki życiorys:

Boris Sanchez, lat 31, urodził się 15 listopada 1985 roku w Hawanie na Kubie. Nie posiada jeszcze strony wiki poświęconej wyłącznie jemu. Według Borisa jest lojalnym fanem całej drużyny południowej Florydy, a także ogląda koszykówkę NBA. Niektóre z jego zainteresowań to oglądanie filmów dokumentalnych o seryjnych mordercach, książek i polityki latynoamerykańskiej, w tym zamiłowanie do kubańskiego jedzenia i granie w domino. Jest dość aktywny w mediach społecznościowych, takich jak Twitter.

Zalecane