blog

Boston Russell Wiki: wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, rodzina, wartość netto

Bycie związanym z przemysłem filmowym i rozrywkowym od dzieciństwa prawdopodobnie sprawiło, że Boston Russell przyzwyczaił się do głośnej atmosfery gwiazdorskiej. Ale pomimo tego, że jest synem weterana aktora Kurta Russella i jego byłej żony Season Hubley, Boston nie mógł zrobić wielkiej kariery w branży rozrywkowej, niezależnie od ciągłego wsparcia ze strony rodziców.

 Boston Russell Wiki: wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, rodzina, wartość netto

Bostońska rodzina artystów

Sam urodzony w rodzinie celebrytów sprawia, że ​​Boston Russell jest rodzajem osoby publicznej. Chociaż nie ma z niego żadnego wkładu w Hollywood, jego rodzinne pochodzenie uczyniło go celebrytą. Mówiąc o rodzinie Bostonu, jest synem doświadczonego hollywoodzkiego aktora Kurta Russella i Season Hubley, aktorki i piosenkarki.

Kurt ożenił się z Season 17 lutego 1979 roku i rozstał się 16 maja 1983 roku. Wkrótce potem rozpoczął się romans Kurta z amerykańską aktorką Goldie Hawn, która miała dzieci Olivera Hudsona i Kate Hudson z poprzedniego związku z amerykańskim muzykiem Billem Hudsonem. Kurt i Goldie razem mają syna o imieniu Wyatt Russell. Cóż, Boston ma świetne relacje ze wszystkimi członkami dalszej rodziny, w tym szczególną więź z macochą i rodzeństwem. Oto zdjęcie Bostonu i jego macochy, Goldie, z przyjęcia w Białym Domu zorganizowanego na cześć ówczesnego premiera Indii, Atala Bihari Vajpayee, we wrześniu 2000 roku.

Boston i Goldie na przyjęciu w Białym Domu w 2000 r. (zdjęcie: gettyimages.com)

Kariera zawodowa i wartość netto

Chociaż wszyscy członkowie bostońskiej rodziny są uznanymi artystami w Hollywood, to sam Boston nie jest aktorem w szczególności. Ma pod swoim nazwiskiem bardzo niewiele kredytów roboczych, a jeśli chodzi o rozliczenie swojej kariery w branży, pracował jako asystent produkcji w amerykańskim thrillerze swojego ojca z 1996 roku, 'Decyzja wykonawcza.'

Mówiąc o pensji i zarobkach Bostonu, zachował prywatność, ujawniając swoją wartość netto. Ale poza nim, jeśli obliczy się wartość netto jego ojca, jego szacunkowa wartość netto wynosi 70 milionów dolarów, a wartość netto jego macochy, Goldie, jest wyceniana na około 60 milionów dolarów.

Życie osobiste za zasłonami

Pomimo tego, że wychował się w elitarnej hollywoodzkiej rodzinie, Boston nigdy nie pojawia się w wiadomościach ze względu na jego życie osobiste, które obejmuje jego relacje i romanse. Aktorowi udało się jakoś utrzymać swoje życie miłosne z dala od mediów. Cóż, nie znaleziono, żeby był żonaty, i nie ma żadnych dowodów na jego możliwą żonę.

Czytelnikom więc trudno jest zaakceptować fakt, że Boston nie ma dziewczyny, która ma obecnie 38 lat.

Wbrew jego statusowi w związku wiele osób może kwestionować jego seksualność. Jednak Boston nie jest gejem i jest bardzo prosty, mimo że jest bardzo mało informacji na temat jego preferencji seksualnych.

Jego krótki życiorys

Urodzony 16 lutego 1980 r. Boston wychował się w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Ma wysoki wzrost, który pasuje do jego osobowości i ma białe pochodzenie etniczne. Poza tym informacje o jego kwalifikacjach edukacyjnych są nadal ograniczone.

Zalecane