blog

Brady Tutton Wiki, Wiek, Rodzina, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Boy Band

Tylko 15-letni młody strzelec, ale już zasmakował sukcesu na polu aktorskim i muzycznym; ten młody pistolet może zawstydzić tych ognistych dorosłych. Brady Tutton, który po prostu pamięta jego imię, jest przyszłym śpiewającym sensacją, który już zaprezentował swoje umiejętności aktorskie w „LOL”, „Fresh Off the Boat” i „Sleep, Wake, Forget”.

 Brady Tutton Wiki, Wiek, Rodzina, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Boy Band

Aktor stał się piosenkarzem!!!

Aktor ma wstrząsnąć światem rozrywki dzięki swojemu drugiemu awatarowi jako piosenkarzowi. Aktor, który zadebiutował we śnie w 2012 roku LOL wraz z Miley Cyrus, był na dobrej drodze i wylądował w dwóch innych projektach „Fresh Off the Boat w 2015 roku” i „Sleep, Wake, Forget” w 2016 roku.

Ale sukces mu nie wystarczał, chciał ustanowić punkt odniesienia również w karierze muzycznej. Zapalony piosenkarz wystąpił z rodziną w produkcji The Sound of Music. Następnie brał udział w konkursowym serialu telewizyjnym ABC „Boy Band”, który został wyemitowany 22 czerwca 2017 r. Wokalistą z pierwszej piątki w konkursie zostanie nowy pięcioosobowy zespół o nazwie Boy Band. Zwycięzcy otrzymają również kontrakt nagraniowy z wytwórnią Hollywood Records.

Cóż, ten facet zostawia tutaj ślad i zadziwił sędziów swoim występem „Na zgiętym kolanie” w programie, którego finał ma trafić na ekran telewizora 24 sierpnia. Entuzjaści śpiewu starają się jak najlepiej zdobyć pięć pierwszych miejsc , czy Brady będzie mógł zrobić dla niego miejsce?Tylko czas pokaże.

Czy on ma dziewczynę? Co jest w jego zabutelkowanym sercu?

Niebieskooki dynamit żyje w rytmie bicia serca wielu osób, ale czy ma w swoim życiu kogoś wyjątkowego? Cóż, nie ujawnił dokładnie, czy został zabrany, czy ma dziewczynę, ale biorąc pod uwagę jego wygląd, trudno uwierzyć, że nie ma dziewczyny.

Brady mieszka na niskim profilu randkowym i ukrywa swoje uczucia. Nie lubi afiszować się w mediach ze swoją dziewczyną i życiem osobistym. Ponieważ nie otworzył się na temat swojego związku, prawdopodobnie jest singlem, ale twierdzenie, że jest samotny, nie byłoby niczym innym, jak uderzeniem w dziki busz w tej chwili.

Mógł utrzymać swoje życie w ścisłej tajemnicy, ale to tylko kwestia czasu, kiedy media złapią Gwiazdę na gorącym uczynku.

Piosenkarz bardzo się jąkał w młodym wieku, ale jego lekarze wykryli, że jego nawyk zanikania znika podczas śpiewania. Od tego czasu gwiazda i muzyka tworzyły idealne partnerstwo.

Jego poprzednik w rodzinie ustanowił niesamowity punkt odniesienia, ponieważ jego brat był częścią trasy koncertowej Broadway Show „Oliver”, gdy miał zaledwie 8 lat, a jego starsza siostra jest znaną aktorką. Może czuć, że daleko mu do osiągnięcia kamienia milowego, ale bez wątpienia nadrabia zaległości, by stać się żywą legendą.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Według źródeł wiki, mieszkaniec Illinois urodził się 7 grudnia 2001 roku, a obecnie ma 15 lat. Aktor, który stał się piosenkarzem, urodził się matce, Colleen. Urodzony jako najmłodsze z trójki rodzeństwa, cieszył się szczęśliwym dzieciństwem w Wisconsin. Już zaszokował sędziów Boy Band, kiedy zaśpiewał małą linijkę po włosku, należy do białej rasy i ma wysoki wzrost 5 stóp i 11 cali. Ma szczupłe ciało i niebieskie oczy, które sprawiają, że dziewczyna czuje się słabo w kolanach.

Zalecane