blog

Braison Cyrus Wiki, Dziewczyna, Randki, Romans, Rodzeństwo, Wzrost, 2017

Wszyscy od dawna słuchamy hitów międzynarodowej sensacji popu, Miley Cyrus. Jednak niewiele osób wie o najnowszym członku rodziny Cyrus, który niedawno dołączył do branży rozrywkowej. Tak, mówimy o bracie Miley Cyrus, Braison Cyrus, który jest gotowy do kontynuowania rodzinnej spuścizny, obejmującej swoją karierę w sektorze muzycznym i aktorskim.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Wszyscy od dawna słuchamy hitów międzynarodowej sensacji popu, Miley Cyrus. Jednak niewiele osób wie o najnowszym członku rodziny Cyrus, który niedawno dołączył do branży rozrywkowej. Tak, mówimy o bracie Miley Cyrus, Braison Cyrus, który jest gotowy do kontynuowania rodzinnej spuścizny, obejmującej swoją karierę w sektorze muzycznym i aktorskim.

Kariera i postęp

Braison Cyrus zadebiutował w modelingu z Wilhelmina Models w wieku osiemnastu lat. Niedawno skorzystał z okazji, by wziąć udział w pokazie mody Dolce&Gabbana wraz z kilkoma uznanymi modelkami. Uświetnił także scenę Milan Men’s Fashion Week wiosna/lato 2018 17 lipca, obnosząc się ze złotą koroną i imponującym strojem.

Zobacz: Cynthia Nixon Żona, dzieci, lesbijki, rak, wartość netto

Co więcej, JustJared.com wspomniał, że będzie kontynuował rodzinną spuściznę dołączając do przemysłu muzycznego i ma zamiar wydać album jako artysta solowy. Podobnie Braison jest przywiązany do zwierząt i natury. Wcześniej pracował w BC Kanada chroniąc wilki i niedźwiedzie z grupą ochrony o nazwie „Pacific Wild”. Wystąpił także w dokumentach Miley Cyrus, takich jak „The Real Miley Cyrus” i „Miley Cyrus: Live at the O2”. W 2017 roku aktor pojawi się w komedii „Obcasy” jako Braison Cyrus.

Braison Cyrus bez wątpienia zdołał w krótkim czasie zdobyć ogromną popularność i sławę. Patrząc na jego ostatnie prace i osiągnięcia, podejrzewamy, że Braison przyniósł znaczną wartość netto w tysiącach. Poza tym aktor ma większe szanse na zwiększenie dochodów w nadchodzących dniach dzięki swojej nieustępliwej pracy w sektorze.

Randki z nową dziewczyną po siostrze Patricka Schwarzeneggera !!

Ponieważ Braison jest bratem Miley, nie ma mowy, by jego życie osobiste pozostało nieciekawe i za zasłoną. Braison Cyrus był wcześniej podobno spotykany z córką Arnolda Schwarzeneggera, Christiną Schwarzenegger w 2015 roku. Aktor i jego rzekoma dziewczyna podobno rozpoczęli romans zaledwie miesiąc po tym, jak Miley zaczęła spotykać się z Patrickiem Schwarzeneggerem, który jest bratem Christiany.

Nie zapomnij: Sara Murray Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie i Wartość Netto

W tej chwili zarówno Miley, jak i Brasion przeszły ten związek i są zaangażowane w ich nowe zainteresowanie miłością. Piosenkarz jest otwarcie w związku z Liamem Hemsworthem, podczas gdy Braison pokazuje przebłyski swojego życia miłosnego na Instagramie. Aktor często przesyłał zdjęcia ze wspaniałą kobietą o imieniu Genevieve Ducros. Jednak wydaje się, że jego nowe zainteresowanie miłością unika światła reflektorów i utrzymuje prywatność Instagrama.

Po kilku latach Braison został powiązany ze Stellą McBride. Rozkoszowali się swoim związkiem i zbliżając się do roku 2018, posunęli się o krok dalej, angażując się 24 listopada. Braison, znany jako brat muzyka Miley Cyrus, ogłosił wiadomość o tym, że jest zaręczony ze swoją ukochaną, udostępniając zdjęcie pocałunków na swoich kontach na Instagramie wraz ze zdjęciem pięknego pierścionka.

Braison Cyrus ze swoją nowo zaręczoną dziewczyną Stellą McBride w 2018 roku (zdjęcie: Braison's Instagram)

Co więcej, Braison odzwierciedlił swoje podekscytowanie oświadczeniem Stelli, która powiedziała: TAk na jego propozycję, a także wspomniał, że jego życie zmieniło się na różne sposoby, ale zakochanie się w Stelli było najbardziej niesamowitą częścią.

Stella również odwzajemniła tweety, umieszczając te same zdjęcia na swoim Instagramie ze stwierdzeniem, że przyjęcie propozycji małżeństwa Braisona było najszczęśliwszą rzeczą w jej życiu i nic nie byłoby wspanialsze niż pozostanie z nim.

Dowiedz się więcej: Lori Anne Allison Wiki: Żonaty, Johnny Depp, Śmierć, Rodzina, Teraz

Krótki życiorys

Według niektórych źródeł wiki, Braison Chance Cyrus urodził się 9 maja 1994 roku w Nashville w stanie Tennessee w USA. Brał udział w kursach aktorskich w Pasadena School of the Arts i renomowanej New York Film Academy! Wraz z Miley Braison ma czworo rodzeństwa, braci, Trace i Noah Cyrus, którzy są muzykami i siostrami, Brandi i Tish Cyrus, którzy pojawiają się w programie Bravo TV zatytułowanym Cyrus vs. Cyrus: Design and Conquer. Ma standardową wysokość 5 stóp 7 cali i należy do rasy białej.

Zalecane