blog

Brandi Passante Wiki: Wartość netto, wynagrodzenie, ślub, rodzina, teraz, wzrost

Brandi Passante jest znana z amerykańskiego serialu reality TV Storage Wars, który miał swoją premierę w sieci A&E. Jest również znana ze swojego spinoffa w serialu telewizyjnym Brandi i Jarrod: Married to the Job, w którym wystąpiła jako główna rola. Wraz z pojawieniem się w programach telewizyjnych zdobyła ogromną fortunę, dzięki której składała się jej wartość netto.

 Brandi Passante Wiki: Wartość netto, wynagrodzenie, ślub, rodzina, teraz, wzrost

Ile jest warte netto Brandi Passante?

Brandi Passante zgromadziła 2 miliony dolarów netto. Znaczącą część wartości netto czerpała ze swojej kariery jako amerykańska łowczyni pamięci masowej i gwiazda realityTV. Jej najdłuższy występ w serialu obejmuje: Wojny magazynowe (2010-2017). Jej współgwiazda serialu, Dave Hester, otrzymywał 25 000 dolarów za odcinek, w tym 2500 dolarów na podróże, 124 500 dolarów na konto wydatków i 25 000 dolarów jako premię za podpisanie kontraktu w 2012 roku. Jego całkowita pensja wynosiła w tym czasie 829 500 dolarów. Jak Brandi zagrała w 154 odcinkach w Wojny magazynowe, jej płace były podobno ponadprzeciętne, dzięki czemu zgromadziła swoje bogactwo.

Brandi rozpoczęła karierę jako aktorka, występując gościnnie w serialu telewizyjnym z 2013 r. Rachel Ray. W 2014 roku wystąpiła w programie telewizyjnym „ Brandi oraz Jarrod: Żonaty z Jobem. Chociaż ma niewiele kredytów w przemyśle rozrywkowym, zebrała doskonałe dochody.

Pod koniec 2013 roku Brandi pozwał amerykańskiego przedsiębiorcę Huntera Moore'a po tym, jak zamieścił na swojej stronie internetowej nagi film, w którym twierdził, że naga kobieta to Brandi. Żądała 2,5 miliona dolarów w pozwie, ale ława przysięgłych odrzuciła tę kwotę, ale oświadczyła, że ​​Hunter będzie musiał wybrać rachunek prawny Brandi. Co więcej, dostała tylko 750 dolarów odszkodowania.

Czy Brandi jest zamężna?

W 1999 roku Brandi poznała gwiazdę reality TV, Jarrod Schulz w firmie czyszczącej dywany, w której Jarrod był kierownikiem sprzedaży. Jako współpracowniczka para zaczęła się spotykać i pojawiła się w programie telewizyjnym 2014 „ Brandi oraz Jarrod: Żonaty z Jobem. Chociaż program telewizyjny opisuje ich jako męża i żonę, wiele osób spekulowało, że para była już małżeństwem w 2014 roku. „Poślubiła Hioba” Brandi opisuje, że chciała dużego tradycyjnego wesela z rodziną i przyjaciółmi oraz dużo alkoholu podczas zaślubin w swoim programie. Jarrod był nawet widziany, jak kupował suknię ślubną dla Brandi.

Później w 2017 roku ujawniono, że Brandi nie była żoną swojego wieloletniego chłopaka, mimo że dzieliła związek przez ponad dekadę. Razem mają dwoje dzieci, syna o imieniu Camren Schulz i córkę o imieniu Payton Schulz.

Brandi Passante i jej mąż Jarrod Schulz z rodziną (fot. ocregister.com)

Ich syn Cameron, który ma obecnie 11 lat, urodził się w 2007 roku, a ich dziewięcioletnia córka Payton urodziła się w 2009 roku. Cameron interesuje się komputerami i powiedział, że chciałby robić kreskówki, kiedy dorośnie. Ich córka Payton uwielbia piec i jeździ na kolejkach górskich.

Tymczasem źródło twierdziło, że para potajemnie zawiązała węzeł. Brandi i Jarrod mają teraz oficjalny związek męża i żony po tym, jak byli razem przez prawie dwie dekady. Czteroosobowa rodzina cieszy się wspólną chwilą.

Krótki życiorys

Brandi urodziła się jako Brandi Leigh Passante 16 maja 1980 roku w hrabstwie Harris w Teksasie. Osobowość telewizyjna stoi na wysokości 1,77 m (5' 8 cali). Należy do narodowości amerykańskiej i ma białe pochodzenie etniczne. Jak na wiki, uwielbia gotować i kiedyś rozważano rozpoczęcie kariery jako szef kuchni. Jednak skończyła bycia osobowością telewizyjną.

Zalecane