blog

Brandon Beemer Wiki, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, wartość netto

Jeśli jesteś prawdziwym fanem telewizji w ciągu dnia, bez wątpienia widziałeś przystojnego, wyrzeźbionego Wolfa w przeboju NBC Days of Our Lives, Brandon Beemer i serialu; ten facet gra rolę „Shawn Douglas Brady”. Urodził się w Eugene w stanie Oregon 27 lutego 1980 roku jako syn swoich niemieckich i irlandzkich rodziców.

 Brandon Beemer Wiki, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, wartość netto

1. Kariera od „kierowcy do aktora”?

Choć trudno sobie teraz wyobrazić, że zajmowałby się czymś innym niż modeling i telewizja, jego pierwszym zawodem był robotnik i służył jako kierowca ciężarówki w rozlewni Coca-Coli.

Zanim pojawił się w przebojowym programie „Days of Our Lives”, ten facet występował w programach CBS „The Bold” i „The Beautiful”. W rzeczywistości ten facet był w programie od 2008 do 2012 roku w swojej postaci jako „Owen Knight”. I wierzcie lub nie, Beemer miał krótki epizod w „Szpitalu Generalnym” ABC w latach 2005-2006, wcielając się w rolę Setha.

2. Ile jest wart Brandona?

Aktor/model Brandon ma ogromną wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów, która obejmuje jego roczny dochód, opłaty za filmy i programy telewizyjne, premie i wynagrodzenie. Wiki podało również, że zarabia również pieniądze z innego zawodu jako model, a także przedsiębiorca.

Nie będzie to dla ciebie szokiem, ale dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, był kiedyś modelem, co również pomaga mu zarobić trochę pieniędzy. Jest także zwolennikiem LGBTQ, a ten facet nie jest „Johnny Come Lately” w sprawie.

3. Dlaczego jeszcze się nie ożenił?

Zaufaj lub nie, ten facet jest stosunkowo pojedynczą osobowością/gwiazdą. Ma jednego, aby przykuć uwagę lub rzucić się w kontrowersje. A kiedy spojrzysz na całość jego postępów i wywiady, których udzielił w ciągu ostatniej dekady, jest całkiem jasne, że jest selektywny w kwestii szczegółów, którymi dzieli się z opinią publiczną.

O ile nam wiadomo, nie jest żonaty, nie ma też żadnej żony i nie wydaje się, żeby z nikim na poważnie się spotykał. W poprzednich latach ten facet był w poważnym związku z inną aktorką mydlaną, Nadią Bjorlin, od 2006 do 2013 roku. Niestety, jego była dziewczyna Nadia wyszła za mąż za urodzonego w Irlandii modela i gwiazdę, Granta Turnbulla.

Niemniej jednak niektóre media opowiadające historie zgłosiły go jako geja, ale on nie jest.

4. Krótki życiorys:

Aby zobaczyć jego konto w mediach społecznościowych, dosłownie przeszukaliśmy dziesiątki jego zdjęć i nie mogliśmy znaleźć żadnych, które byłyby złe, ale znalazły się z sześciopakowym ciałem z dobrze utrzymanym i dobrze wykonanym. Wzrost Beemera to ponad 5 stóp 11 cali, a także szykowne i atrakcyjne oczy i wygląd. Beemer ma obywatelstwo amerykańskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne.

Zalecane