blog

Brandon Boyd żonaty, żona, dziewczyna, córka, życie osobiste

Brandon Boyd jest entuzjastą sztuki, który w swoich utworach łączy ciekawe instrumenty, takie jak didgeridoo i djembe, i tworzy wyjątkową muzykę. Jest amerykańskim autorem tekstów, piosenkarzem, muzykiem i artystą wizualnym, znanym jako główny wokalista amerykańskiego zespołu rockowego Multi-Platinum Incubus. Jest również popularny w graniu alternatywnego rocka, indie rocka, alternatywnego metalu, funk rocka i funk metalu.

 Brandon Boyd żonaty, żona, dziewczyna, córka, życie osobiste

Kariera i postęp:

Bradon wstąpił do Incubus, amerykańskiego zespołu rockowego po ukończeniu edukacji w Moorpark College. Śpiewał do debiutanckiego albumu zespołu Fungus Amongus w 1995 roku. Wniósł znaczący wkład w kolejne albumy zespołu, w tym S.C.I. ENCE (1995), Zrób siebie (1999), Wrona po morderstwie (2004), Pomniki i melodie (2009), Jeśli nie teraz, kiedy (2011) i 8 (2017).

Ponadto jest autorem trzech chłopców, a mianowicie White Fluffy Clouds: Found Inspiration Moving Forward, From the Murks of the Sultry Abyss i So The Echo. Wokalistka wydała swój pierwszy debiutancki album solowy zatytułowany The WilD Trapeze 6 lipca 2010 roku. Brał także udział w dwóch albumach zespołu, Sons of the Sea o nazwie Compass (2013) i Sons of the Sea (2013)

Ile jest wart Brandona?

Brandon Boys podobno cieszy się wspaniałą wartością netto w wysokości 15 milionów dolarów. Kwotę tę zgromadził z zarobków z dwuletniej pracy z zespołem, Incubus, solowego albumu i książek, które napisał. Wartość netto Brandona z pewnością wzrośnie w nadchodzących dniach dzięki jego wysiłkom w sektorze muzycznym.

Tatuaże Brandona Boyda!

Ciało Brandona ma odmiany tatuaży. Na swoich przedramionach ma szeroko znaną mantrę Om Mani Padme Hum, nawiązującą do cech etyki, hojności, cierpliwości, wyrzeczenia i mądrości. Pod pierwszym tatuażem ma rybę koi w czerwonym atramencie, zaprojektowaną przez przyjaciela i kapelmistrza, José Pasillasa. Jego prawe ramię składa się również z różnych tatuaży, w tym tybetańskiej mantry i innego zaprojektowanego przez Sarah Kerrigan. Ma również tatuaż Oka Horusa na prawej kostce.

Życie osobiste: randki, małżeństwo i żona !!

Brandon Body spotyka się obecnie z Baelyn Neff, amerykańską aktorką. Bradon i jego dziewczyna pozostają w związku od 2008 roku i dzielą ogromną miłość i przywiązanie. Długoletni związek pary sugeruje, że wkrótce się pobiorą, a Baelyn zmieni swoją żonę. Fani Bradona ewidentnie czekają, aż się pobiorą i będą cieszyć się życiem rodzinnym.

Bradon spotykał się w przeszłości z wieloma wspaniałymi kobietami, w tym z Carolyn Murphy (2002-2006), Jo Bourne-Taylor (1999-2000), Vanessą Marra, Lisą Snowdon i Jessicą Miller. Pomimo wielu relacji, Bradon nie mógł przedłużyć żadnego z nich i skończył z Brandonem. Brandon mógł doświadczać w przeszłości brutalnych związków, ale teraz wydaje się szczęśliwym i zadowolonym mężczyzną.

Krótkie biogramy Brandona Boyda:

Urodzony 15 lutego 1976 roku Brandon Charles Boyd dorastał w Calabasas; CA. Ukończył m Calabasas High School w 1994 roku. Studiował w Moorpark College przez dwa lata, zanim wstąpił do Incubus. Ma piękny wzrost 6 stóp i 3 cale i smukłe ciało, które podkreśla jego osobowość.

Zalecane