blog

Brandon Calvillo Wiki: Wiek, dziewczyna, rodzina

Znany z winnic Brandon Calvillo słynie ze swojej olśniewającej samoświadomej osobowości i internetowej sławy. Oprócz konta Vine jest też aktywny na Instagramie, Twitterze i YouTube. W wieku 23 lat Brandon zdobył ponad 655 tys. obserwujących na swoim koncie na Twitterze, 1,1 mln obserwujących na swoim koncie na Instagramie i 216 tys. subskrybentów na swoim własnym kanale YouTube.

  Brandon Calvillo Wiki: Wiek, dziewczyna, rodzina

Gorliwa wiadomość o LGBT; Umawiasz się z tajemniczą damą?

Brandon Calvillo znany jest przede wszystkim z tweeta o swojej samoświadomej osobowości i zabawnych komentarzy. Gwiazda mediów społecznościowych również zdobyła sławę z pokorą. 12 lutego 2016 r. Brandon napisał na Twitterze uważną wiadomość, w której określił swoje świadome usposobienie. Brandon powiedział, że nie uważa siebie za geja, hetero, a nawet biseksualistę. Wspomniał o przyczynie nierozwagi, twierdząc, że jeśli ktoś zacznie „kategoryzować swoje uczucia, straci to, co to znaczy być człowiekiem”.

Zobacz też: Scotty Sire Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna lub wesoły, randki

17 stycznia 2018 r. gwiazda mediów społecznościowych zasugerowała, że ​​jest singlem. Na swoim tweecie zamieścił selfie i powiedział, że szuka dziewczyny. W ciągu miesiąca od swojej misji poszukiwania dziewczyny, 22 lutego 2018 r. udostępnił na swoim Twitterze serię zdjęć tajemniczej damie i opisał ich zdjęcie jako „randki”. Podobnie udostępnił zdjęcia duetu na Instagramie 15 lipca 2018 roku, z tym samym podpisem co „randka”. Jednak pozostał dyskretny, aby podzielić się szczegółami swojego tajemniczego życia miłosnego.

Brandon Calvillo opublikował serię zdjęć z tajemniczą kobietą i opisał ich zdjęcia jako „randki” 22 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Twitter)

Brandon jest także przyjacielem innej gwiazdy Vine, Vincenta Marcusa. W październiku 2014 roku gwiazdy Vine współpracowały z Mattem Cutshallem i stworzyły film zatytułowany Materac .Vincent, który mieszka w El Paso w Teksasie, stał się znany z pracy głosowej i umiejętności beatboxowych w Vine, a także jest popularny na Instagramie.

16 czerwca 2018 r. Brandon podzielił się zabawnym zdjęciem z inną gwiazdą Vine, Vincentem. Wskazał brzuch Vincenta i stanął obok niego. Gwiazda Vine żartowała na temat ciąży i opisał obraz jako: „ Jesteśmy z dzieckiem. '

Czytać o: Corey Scherer Wiki, wiek, dziewczyna, wzrost

Gwiazda mediów społecznościowych nigdy nie mówiła otwarcie o swoich romansach, ale z jego ostatniego tweeta wynikają spekulacje, że spotyka się z kimś wyjątkowym. Jednak zdecydował się udostępnić informacje i postanowił zachować je dla siebie.

Życie rodzinne Brandona: meksykański ojciec, irlandzka matka

Brandon mieszka w domu swoich rodziców w Placentia. Jego rodzina składa się z matki, Kimberly, jego meksykańskiego ojca i jego dwóch rodzeństwa o imieniu Gregory Calvillo i Jesse Calvillo. Jego bracia, Gregory i Jesse, również są Vinersami i zwykle mu pomagają. Jego ojciec pochodzi z Meksyku, a matka jest Irlandką. Kimberly udostępnił również zdjęcia swoich rodziców na swoim Instagramie i łączy fantastyczną więź z członkami swojej rodziny.

Ile jest wart netto Brandona Calvillo?

Brandon Calvillo jest aktorem i gwiazdą mediów społecznościowych, którego majątek szacowany jest na 500 000 dolarów. Według Payscale średnia pensja aktora, który otrzymuje rolę w programach telewizyjnych lub filmach, wynosi 50 529 USD rocznie. Zbiera od 10 000 do 15 000 USD miesięcznie ze sponsorowanego postu i nakłada 1000 USD na każde 100 000 obserwujących. Brandon, który ma ponad 6,4 miliona obserwujących, również czerpie lukratywną kwotę przychodów ze swojego konta Vine.

Jako gwiazda mediów społecznościowych gromadzi część swojej wartości netto ze swojego konta YouTube. Według Socialblade, jego szacunkowe zarobki na kanale YouTube wahają się od 53 do 853 USD miesięcznie i od 640 USD do 10,2 tys. USD rocznie.

Nie chcesz przegapić: Grayson Dolan Wiki, dziewczyna, randki, geje, single, wartość netto

Przed wprowadzeniem do mediów społecznościowych Brandon pracował w sklepie z kanapkami. Porzucił pracę i postanowił zintensyfikować swoją kreatywność. Gwiazda mediów społecznościowych nakręciła sześciosekundowy film zatytułowany „Zdobywanie tacos dla Taylor Swift” i przesłane na jego konto Vine, które stało się natychmiastowym hitem. Jego dziewicze wideo z 14 marca 2013 r. na Vine podniosło jego popularność, a do kwietnia 2013 r. zebrał 10 000 obserwujących. Zdobył dziesięć umów Vine z Virgin Mobile, a także współpracował z innymi gwiazdami Vine.

Krótki życiorys

Urodzony w 1994 roku Brandon Calvillo obchodzi urodziny 28 lipca. Pochodzi z Kalifornii i należy do narodowości amerykańskiej. Brandon stoi na wysokości 1,85 m (6 stóp 1') i ma mieszane pochodzenie etniczne (pół Meksykanie/pół Irlandczyk). Zgodnie z wiki, uczęszczał do El Dorado High School w Placentia w Kalifornii, ale nie wstąpił na żaden uniwersytet.

Zalecane