blog

Brandon DiCamillo Żonaty, Żona, Sprawy, Rodzina, Rodzice, Wartość netto

Nie każdy jest fanem pracy umysłowej, a doskonałym tego przykładem jest Brandon DiCamillo. Poszedł nawet do księgi rekordów i powiedział, że nie lubi hollywoodzkich dzieł i uważa, że ​​CKY w MTV jest zbyt korporacyjne. Beztroski i samowystarczalny znany jest z serii żartów pod nazwą „Gnarkall”. Ale wiadomo, że poślubił swoją długoletnią dziewczynę w 2014 roku.

 Brandon DiCamillo Żonaty, Żona, Sprawy, Rodzina, Rodzice, Wartość netto

Sława od CKY Crew i Jackassa:

Utalentowany komik i wokalista zyskał sławę, gdy był współzałożycielem undergroundowej serii wideo „Camp Kill Yourself” znanej jako CKY. Brandon stał się powszechnie znany, kiedy został członkiem obsady „Jackass”, który miał premierę w 2000 roku.

Wystąpił w serialach telewizyjnych, takich jak „Viva La Bam”, „Blastazoid” i „Bam's Unholy Union”. Po otrzymaniu gromkich braw w „Jackass” wcielił się w role w „Jackass: The Movie” z 2002 roku, „Cattle Bag” w 2012 r. i „Pożyczone szczęście” w 2014 r.

Rekord Świata i Kiełbasa Rzymska:

Brandon był rekordzistą świata przez rok, kiedy zdobył najwyższy wynik w „Mortal Kombat”. Jego wynik został następnie poprawiony przez Johnsona w 2009 roku, ustanawiając nowy rekord świata.

Kaskader „Jackass” Brandon wydał następnie serię dowcipnych rozmów pod nazwą „Gnarkall”. Później wydał swoje dowcipy i szkice komediowe za pośrednictwem swojej firmy o nazwie Roman Sausage.

Ile ma wartość netto Brandona?

Podczas swojej udanej podróży jako kaskader „Jackass” zarobił ogromną pensję w MTV. Nigdy nie pociągały go prace w Hollywood, a nawet powiedział, że czasami czuł, że jego praca w MTV jest zbyt korporacyjna.

Nawet po CKY utrzymał poziom sławy i cieszy się przyzwoitą wartością netto w wysokości 650 000 dolarów.

Jego tajemnicza żona!

Ten facet, Brandon, jest kimś innym. Komiksowe zabawki i klasyczne gry zajmują większość jego przestrzeni w mediach społecznościowych, ale nigdy nie ujawnił na nich niczego o swoim życiu małżeńskim.

W przeciwieństwie do innych gwiazd, nigdy nie pojawił się w wiadomościach z wieloma sprawami. Zamiast tego wolał spokojne życie randkowe.

Niektóre źródła wiki twierdzą, że poślubił swoją dziewczynę od jedenastu lat w 2014 roku. Poza tym niewiele wiadomo o jego żonie i życiu małżeńskim.

Ojciec jednego dziecka!

Brandon jest nie tylko żonatym mężczyzną, ale ojcem jednego dziecka. Ale nadal niechętnie dzieli się szczegółami i informacjami o swoim dziecku.

Krótkie życiorys i rodzina Brandona:

Kaskader urodził się pod nazwiskiem Brandon Ralph „Dico” DiCamillo 15 listopada 1976 r., a obecnie ma 41 lat. Wszedł na ziemię w West Chester w Pensylwanii. Informacje o jego rodzicach i rodzinie nie pojawiły się jeszcze w mediach. Brandon należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Brandon, który stoi na wysokości 5 stóp i 9 cali, ma elegancki kształt ciała.

Zalecane