blog

Brandon Jay McLaren Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Pochodzenie etniczne

Wcielił się w rolę agenta ICE Dale'a „DJ” Jakesa w gorących letnich programach USA Network „Graceland”, jest to Brandon Jay McLaren. A w ostatnim odcinku serialu wyszedł z domu Graceland, aby udowodnić, że może zapewnić dom dla swojego syna Daniela, ale przedmioty nie spełniły swojego planu. Urodził się dla rodziców z Granady i Trindy 15 października 1982 r. W Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

 Brandon Jay McLaren Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Pochodzenie etniczne

Kariera i postępy Brandona:

Był gościnnie w odcinku 'Bloodlines' Blade, programach i pojawił się w pierwszym odcinku programu telewizyjnego The N Original.

Jego najbardziej znanymi postaciami są Jack, Red SPD Power Ranger z Power Rangers S.P.D., Danny Brooks z Harper's Island i Dylan Bennett z horroru „Slasher”. Nagrodzony również Złotym Klonem dla najlepszego aktora w programie telewizyjnym Graceland.

Ile wart jest McLaren?

Oszacował wartość netto na 400 tysięcy dolarów, a także otrzymał ogromne sumy wypłaconych, a także ogromne kwoty pensji i tak dalej. Jednak on również pochodzi z zamożnej rodziny i najbogatszego środowiska rodzinnego, a jego rodzice są również jedną z najbardziej zamożnych rodzin w Kanadzie, a także dobrze znaną.

Cóż, McLaren jest również aktywny w modzie i modelingu, a ostatnio chodził po rampie modowej i modeling do kilku teledysków. Doniesiono również, że inwestuje również pewne sumy pieniędzy w sklep z modą i sklepy z kolekcją mody: również największe źródło jego dochodów.

Dlaczego Jay rozwiódł się z żoną?

Brandon, jedna z wschodzących gwiazd Hollywood, ożenił się już ze swoją dziewczyną w 2007 roku, a także donosi, że para już się rozwiodła. Więc staramy się przekopać jego życie prywatne, o jego dziewczynie, randkach, a także o jego żonie i znaleźliśmy kilka niesamowitych faktów na jego temat.

W 2005 roku znalazł romantyczne romanse z cudowną i piękną dziewczyną Emmą Lahaną. Jego była dziewczyna jest również znaną aktorką, a także wrabia piosenkarkę. Oboje spotykali się ze sobą przez około rok, ale niestety kilka chwil później rozlali swój związek, stało się to w 2006 roku.

Jednak kiedyś ożenił się z Mieką Tennant, więc nie jest gejem. Para była również szczęśliwa, że ​​są kochanym mężem i żoną, ale oboje rozwiązali swoje małżeństwo pod koniec 2014 roku.

Krótki życiorys:

Posiada obywatelstwo kanadyjskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego ze względu na oboje rodziców z narodu afrykańskiego. McLaren ma również wysoki wzrost ponad 5 stóp 8 cali i ponad 79 kg wagi. Aby zobaczyć jego profile w mediach społecznościowych, zdjęcia i posty, wydaje się, że ma również dobrze wysportowanego i zdrowego faceta o dobrze ukształtowanym ciele.

Zalecane