blog

Brandon Mychal Smith Wiki: Dziewczyna, Randki, Geje, Rodzice, Wartość netto

Oprócz czystych błyskotliwych kawałków aktorstwa, Brandon Mychal Smith może sprawić, że panie słabną na kolanach z powodu jego uroczego wyglądu. Wiele osób może być ciekawych, by dowiedzieć się więcej o jego życiu osobistym i romansie z 27-letnią Jasmine Tookes. Więc jaki jest ich status związku: czy nadal są razem, czy rozstali się? Dowiedzmy Się!

 Brandon Mychal Smith Wiki: Dziewczyna, Randki, Geje, Rodzice, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Oprócz czystych błyskotliwych kawałków aktorstwa, Brandon Mychal Smith może sprawić, że panie słabną na kolanach z powodu jego uroczego wyglądu. W związku z tym wiele osób może być ciekawych, aby dowiedzieć się więcej o jego życiu osobistym i romansie z 27-letnią Jasmine Tookes. Więc jaki jest ich status związku: czy nadal są razem, czy rozstali się? Dowiedzmy Się!

  Kariera aktorska Brandona

  Debiutem aktorskim Brandona Mychala Smitha był amerykański dramat kryminalny z 2002 roku Dystrykt' . Później otrzymał Nagroda Telewizji Rodzinnej oraz Nagroda Młodego Artysty za dramat edukacyjny z 2006 roku Historia Rona Clarka.

  28-letni artysta zdobył sporo uznania jako Nico Harris w sitcomie Disneya „ Sonny z szansą” emitowany od 2009 roku przez dwa kolejne lata. Brandon był także jednym z głównych aktorów jako Sam Dresden w gejowskim serialu telewizyjnym sitcom; Jesteś najgorsze, wyemitowany w 2014 roku w ramach Hooptie Entertainment.

  Ile jest warte netto Brandona?

  Żonglując czasem między telewizją a filmami, Brandon jest jednym z najlepiej zarabiających artystów ostatnich czasów. Mimo to szczegóły swoich zarobków trzymał na niskim profilu. Chociaż Brandon był bardzo skryty na temat swojej ogromnej wypłaty, uważa się, że jego wartość netto wynosi milion dolarów.

  Życie osobiste: randki z Jasmine Tookes?

  Brandon jest znany ze swojego związku z Aniołem Victoria's Secret, Jasmine Tookes. W 2011 roku Brandon podzielił się obrazem z Jasmine, na którym widziano, jak ją całuje. Cóż, podpisał zdjęcie, mówiąc, że jego dziewczyna jest niesamowita.

  Podobnie podzielił się różnymi zdjęciami duetu na swoich kontach w mediach społecznościowych, które wywołały ich kwitnący romans. Oto jedno z pięknych ich zdjęć udostępnionych przez Brandona ze słodką wiadomością dla Jasmin. On napisał,

  Słowa nie są w stanie opisać, jak jestem z ciebie dumny @jastokes ! Dałeś mi bezsprzecznie 4 najlepsze lata mojego życia wypełnione miłością ???? opieka i inspiracja. Twoja rodzina będzie moją rodziną na zawsze @karythestylista Kocham Cię zawsze i na zawsze i dziękuję za stworzenie prawdziwego anioła ???? zawsze będę cię kochać @jastokes zasługujesz, aby dziś w Paryżu tworzyć historię! Idź dumnie w swoich seksownych rzeczach, zawsze byłeś aniołem w moich oczach... Idealny wybór @sekret Wiktorii #FantasyBra #3.CzarnaKobietaEver

  Brandon Mychal z Jasmine Tookes na zdjęciu opublikowanym 1 grudnia 2016 r. (Zdjęcie: Instagram)

  W międzyczasie Brandon przestał udostępniać zdjęcia Jasmine, co wskazywało na ich rozstanie. Kiedy krążyły plotki o ich rozstaniu, Jasmine przedstawiła na Instagramie swojego nowego chłopaka, Juana Davida Borrero. Para, która zaczęła spotykać się w 2017 roku, nie waha się obnosić swojego romansu.

  Pomimo nieudanego życia miłosnego z Jasmine, nigdzie nie można znaleźć faktycznego rozstania uroczej pary. Żadne z nich nie podało żadnych niezbędnych szczegółów na temat ich rozstania, które zawsze będzie kontemplować ich ukochany romans.

  Krótki życiorys

  Aktor telewizyjny urodził się 29 maja 1989 roku w Nowym Jorku zgodnie z wiki. Brandon uczestniczył Szkoła podstawowa Billy'ego Mitchella, liceum uniwersyteckie, oraz Uniwersytet w Hamptonie aby ukończyć edukację. Artysta jest bardzo blisko związany z rodzicami, których nazwisko pozostaje tajemnicą. Łączy go wielka więź rodzeństwa ze swoją jedyną siostrą, Kimberly. Brandon ma 6 stóp i 1 cal (1,85 m) wzrostu i należy do Afro szkockiego pochodzenia.

  Zalecane