blog

Brandon Rogers Wiki, Wiek, zabity, śmierć, America's Got Talent, przesłuchanie

Medycyna i muzyka są uważane za dwie strony rogu, ale ten facet marzył o połączeniu tych zakamarków w idealną harmonię, ale niestety jego marzenie legło w gruzach po niewyobrażalnym wypadku. Dr Brandon Rogers był innowatorem, który chciał połączyć dwie różne dziedziny, otrzymał doktorat w 2015 roku i wziął udział w przesłuchaniu do America’s Got Talent i miał podpalić scenę.

  Brandon Rogers Wiki, wiek, zabity, śmierć, Ameryka's Got Talent, Audition

Nieszczęsny Brandon nie chciałby, aby jego pasja stała się rzeczywistością!!

Śmierć Brandona Rogera była wielkim szokiem dla wszystkich ludzi podążających za America’s Got Talent. Tragiczny wypadek samochodowy miał miejsce w zeszłym miesiącu w Maryland i według doniesień Brandon nie siedział za kółkami.

Brandon, który siedział na przednim siedzeniu pasażera, nie mógł przeżyć strasznego wypadku, ale jego przyjaciele na siedzeniu kierowcy i tylnym siedzeniu przeżyli żałobę do końca życia.

Przeczytaj to: Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

Według kierowcy zdrzemnął się podczas jazdy, a samochód uderzył w drzewo, które zabił Brandona z poważnymi obrażeniami.

Brandon wziął ostatni oddech 11 czerwca 2017 roku na miesiąc przed planowaną transmisją przesłuchania. America’s Got Talent Franchise uhonorowała Brandona, transmitując jego przesłuchanie po tygodniach od jego wyjazdu.

Policja potwierdziła, że ​​narkotyki i alkohol nie odegrały żadnej roli w wypadku, ale to kierowca prowadził po długiej zmianie.

Kariera i życie zawodowe

Brandon jest z zawodu lekarzem, a z zamiłowania piosenkarzem i aktorem. Nieżyjący już piosenkarz doktoryzował się około dwa lata temu. Ale utalentowany artysta miał tę niegasnącą pasję do muzyki. Więc piosenkarka przesłuchana na Ameryka ma talent w zeszłym miesiącu, ale zanim przesłuchanie pojawiło się w telewizji, piosenkarz nie widział już, jak jego pasja staje się rzeczywistością.

Nie zapomnij: Rupert Evans Żonaty, wesoły, Dziewczyna, Randki

Początkujący piosenkarz został lekarzem po tym, jak lekarze uratowali jego matkę i marzył o znalezieniu sposobu na połączenie lekarza i medycyny z muzyką i śpiewem. Jego wizja jest teraz podzielana przez miliony Amerykanów Mam Talent i pewnego dnia stanie się rzeczywistością.

Rodzina zdruzgotana jego odejściem!!

Wschodząca gwiazda stała się sensacją internetu w 2016 roku, kiedy zaśpiewał piosenkę z przeboju Boys II Men „On Bended Knee. Od tego czasu jego zwolennicy wstają i składają kondolencje na jego koncie. Lekarz zamieszczał nagranie, na którym śpiewa do melodii Bruno Marsa i Justina, ale nic więcej.

Życie jest takie nieprzewidywalne; minął zaledwie tydzień przed katastrofą, kiedy wschodząca gwiazda pogratulowała swojej siostrze w dniu ukończenia szkoły.

Oboje jego rodzeństwo, Christine i Danni, podzielili się swoimi przemyśleniami, mówiąc, że słowa nie mogą opisać ich bólu i smutku, a także podziękowali życzliwym osobom za ich modlitwy i kondolencje.

29 kwietnia 2017 r. pogratulował rodzicom 37 lat małżeństwa, ale rodzice nie wiedzieli, że to jego ostatnie życzenie. Jego rodzice do tej pory nie skomentowali tragicznego wydarzenia.

Dowiedz się więcej: Kaycee Rice Wiki, wiek, rodzice, wartość netto, chłopak

AGT dzieli się kondolencjami

Po śmierci Ameryki Mam talent uczestnik, dr Brandon Rogers, AGT uhonorował swoją pamięć, udostępniając film z przesłuchania, w którym rozmawiał z matką przez telefon, stwierdzając, jak się czuje przed sędziami w Ameryka ma talent. W emocjonalnym filmie jego matka zapewniła go, że zamierza zrobić coś wspaniałego.

Był lekarzem rodzinnym, który wspomniał, że muzyka pomogła mu przetrwać ciężkie dni i przeszkody.

Poza tym rzecznik prasowy Ameryka ma talent podzielił serdeczne kondolencje z powodu śmierci Brandona Rogersa. Stwierdził, że zespół AGT jest bardzo zasmucony jego śmiercią, a także zaszczycił, że myśli zespołu są z rodziną Brandona.

Wiadomość przyciągnęła również uwagę Boyz II Men, którzy zaprosili Brandona na występ w Las Vegas. Boyz II Men udostępnili wideo z ich występu wraz z Brandonem, a także podzielili się serdecznymi kondolencjami.

Boyz II Men przekazał drażliwe kondolencje z powodu śmierci Brandona Rogersa w 2017 r. (Zdjęcie: Boyz II Men's Instagram)

Krótki życiorys

Brandon Rogers stracił życie, gdy miał zaledwie 29 lat. Według źródeł wiki; zmarły Brandon należał do mieszanego pochodzenia etnicznego i miał dwoje innych rodzeństwa w Christianie i Danni. Brandon, który zwykł łączyć medycynę z muzyką, żył pełnią życia, posiadał przyzwoity wzrost i sylwetkę.

Zalecane