blog

Brant Daugherty Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Bio, Wartość netto

Znany głównie z udanego wejścia do serialu telewizyjnego Pretty Little Liars, Brant Daugherty jest przystojnym facetem, który roztopił serca swoich widzów. Aktor wystąpił na wielu występach aktorskich, które przyniosły mu sławę dzięki fantazyjnym celebrytom i imprezom, które zapewniły mu rolę z aktorem i aktorką wielkiej ligi. Nie zatrzymał się tam, bo miłość do aktorstwa i komedii idą w parze.

 Brant Daugherty Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Bio, Wartość netto

Kariera i postęp:

Zaczął pracować nad swoimi pomniejszymi rolami i występami, podobnie jak pracował również w Głodnych Igrzyskach w 2013 roku. To był początek jego publicznego sukcesu i zapewnił mu niezbędny impuls do sławy. Dodatkowo pracował dla filmu w Merry Kissmas w 2015 roku, który był komedią romantyczną, która była jedną z jego głównych ról w przemyśle filmowym.

Najbardziej rozpoznawalną postacią, którą gra, jest ta, która wywołała najwięcej szumu w mediach, to jego 2013. The Starving Games, parodia gier Hunger, która została wykonana głównie w amerykańskiej komedii i jest bardzo komediowym doświadczeniem. Wkrótce zagrał w innym filmie o nazwie przypadkowo zaręczony, ostatnio w 2016 roku, grając jako Chas Hunter. Również jego serial telewizyjny, w którym pracował nad serialem Pretty Little Liars, który grał jako Noel Kahn przez sześć lat. Nie pokazał swoich planów, by zagrać w innym filmie, ale prawdopodobnie nadal jest w grze.

Jaka jest jego wartość netto?

W swojej najnowszej pracy odgrywa wiele ról i postaci i wydaje się, że nie przerywa działalności aktorskiej. Z wartością netto 1 miliona dolarów i zarabianiem setek tysięcy dolarów za film lub odcinek, Brant planuje odgrywać poważniejsze role w swoim najnowszym dziele, takim jak Fifty Shades of Freed, który ukaże się w 2018 roku.

Randki i taniec!

Nasz aktor jest niewątpliwie przystojnym mężczyzną, ale w trakcie swojej kariery ma kilka nierozwiązanych związków. Miał kiedyś dziewczynę o imieniu Janel Parrish, z którą umawiał się w 2010 roku, ale wkrótce zerwał w 2013 iw tym samym roku umawiał się ze swoją partnerką z serialu tańczącego z gwiazdami, Petą Murgatroyd. Zerwali w tym samym roku, chociaż zaprzeczył plotkom o ich randkowaniu.

Jednak w pewnym momencie twierdzono, że jest gejem, ponieważ grał postać w starym, ale złotym serialu telewizyjnym Days of Our Lives, podczas którego gra geja. Oczywiście jest w rzeczywistości szczery, gdy usuwa swoje plotki na temat swojej seksualności ze swoich mediów społecznościowych. Ma teraz dziewczynę o imieniu Kimberly Hidalgo, która spotyka się od jakiegoś czasu, ale nie ma jeszcze żadnych wieści o tym, kiedy para planuje wziąć ślub i uczynić uczciwą żonę swoją nowo odnalezioną miłością.

Krótki życiorys:

Urodzony 20 sierpnia 1985 roku Brant ma 31 lat i wychował się w Mason w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych. Jest narodowości amerykańskiej, a także ma białe pochodzenie etniczne. Jego rodzicami są Mary Beth Daugherty jego matka i David Daugherty jego ojciec.

Zalecane