blog

Bre-Z Wiki, wiek, wzrost, prawdziwe imię, rodzice

Każda osoba na tym świecie rodzi się z darem i od Ciebie zależy, jak rozpoznasz swój talent i wykorzystasz go, aby osiągnąć sukces. Cóż, Bre-Z wyszła z rodzinnego biznesu i wykorzystała swoje szalone umiejętności rapowania, aby zyskać światło reflektorów. Początkowo poszła w ślady ojca i dziadka i rozpoczęła karierę fryzjerską, ale później ponownie przedstawiła się światu jako raperka i genialna aktorka.

 Bre-Z Wiki, wiek, wzrost, prawdziwe imię, rodzice

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Rodzice

Każda osoba na tym świecie rodzi się z darem i od Ciebie zależy, jak rozpoznasz swój talent i wykorzystasz go, aby osiągnąć sukces. Cóż, Bre-Z wyszła z rodzinnego biznesu i wykorzystała swoje szalone umiejętności rapowania, aby zyskać światło reflektorów.

Początkowo poszła w ślady ojca i dziadka i rozpoczęła karierę fryzjerską, ale później ponownie przedstawiła się światu jako raperka i genialna aktorka.

Czy Bre-Z spotyka się z Rayem Christopherem?

Bre-Z często obnosi się ze zdjęciem z nominowanym do nagrody Emmy aktorem Rayem Christopherem. Ray opublikował jego zdjęcie z Bre-Z i wspomniał o niej jako o swojej Dreamgirl. Podobnie Bre-z również życzył mu urodzin i napisał w podpisie:

„Wszystkiego najlepszego dla mojego dzieckayy!!! @hair4kicks BRE-Z kocha cię kochanie i ma nadzieję, że dzisiejszy dzień jest niesamowity!!!!

Poniższy podpis rzeczywiście dał wskazówkę, że Bre-Z i Ray mają bliską więź nie mniej niż chłopaka i dziewczynę.

Przeczytaj więcej o raperze: RZA Wife, Net Worth, Albumy – wszystko o amerykańskim raperze

Zdjęcia, które udostępniają w mediach społecznościowych, są nie mniej romantyczne niż zakochana para. Ale historia między parą jest tylko przypuszczeniem, ponieważ w jednym z niedawnych postów Ray zaskoczył swoich zwolenników po tym, jak wspomniał o Bre-Z jako jej siostrze, składając jej życzenia urodzinowe 23 lipca 2018 r. ”.

Komentarz Bre-Z do zdjęcia Raya z 22.07.2018 (fot.: Instagram)

Cóż, po wywołaniu zamieszania, duet musi jeszcze wyjaśnić swój rzeczywisty związek.

Profesjonalna kariera:

Zainspirowana przez ojca fryzjera, Bre-Z zaczęła strzyc włosy w wieku 10 lat. Była zainteresowana strzyżeniem włosów, aby zdobyć dla siebie licencję kosmetologiczną w liceum. Podążając za pasją do strzyżenia włosów, w wieku 21 lat została profesjonalną stylistką celebrytów. Ludacris, Akon i nie tylko byli jej klientami fryzjerskimi.

W wieku 14 lat zainteresowała się rapowaniem jako jej pobocznym zawodem. Calesha pracowała w swojej muzycznej karierze w świetle wielu artystów, takich jak Jennifer Lopez, Wiz Kid, Dr. Dre, Asia Bryant i wielu innych. Miała unikalny ton wymowy z chrapliwym głosem, który przyciągał publiczność dzięki swoim umiejętnościom rapowania.

Kariera artystki odwróciła się, gdy zaproponowano jej zagranie postaci „Fredy Gatz” w ruchu franczyzowym. Imperium ” (2015). Calesha jest również znana z niektórych swoich filmów, takich jak „ Tłusty obóz ” (2017) i „ Historia nowej edycji (2017).

Ray współpracował również z niektórymi z najlepszych artystów, takimi jak Mariah Carey, Ludacris, Adrienne Bailon i wieloma innymi.

Nie chcesz przegapić: Czy Tudor Gay, Partner, Randki, Wartość netto, Bio

Kiedy Bre-Z przeprowadziła się do Los Angeles, by realizować swoje marzenie, miała na koncie bankowym tylko 1 dolara. Dzięki swojej ciężkiej pracy, poświęceniu i kontaktom z fryzjerem aktorka mogła dokonać przełomu w branży rozrywkowej dzięki roli Fredy Gatz na Imperium w wieku 27 lat. Jej dynamiczne umiejętności rapowania i talent muzyczny sprawiły, że szybko stała się raperką.

Ile jest wart netto Bre-Z?

Wszechstronnie utalentowana i charyzmatyczna aktorka zdobyła ogromną rzeszę fanów. Jej pojawienie się w filmie i karierze rapowej pomogły jej zgromadzić przyzwoitą wartość netto, ale dokładna liczba nie została jeszcze ujawniona.

Zagrała rolę gejowskiej nastolatki Tiana „Coop” Cooper, która uczęszcza do South Crenshaw High w Compton ze Spencerem Jamesem w serialu telewizyjnym Wszyscy amerykanie . Nominowany do nagrody Iana Charlesona aktor Daniel Ezra wcielił się w rolę Spencera w serialu The CFW. Podczas przesłuchania Bre-Z była wystarczająco pewna siebie, by powiedzieć swojemu agentowi, że bez wątpienia przybije swoją postać do serialu CFW.

Rodzina Bre-Z: rodzice

Amerykański raper urodził się dla rodziców, Davida Mayfielda i Carli. Jej rodzice mieli mieszane pochodzenie etniczne. Tak więc należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (Afroamerykanie).

Dowiedz się więcej: Samantha Markle Wiki, Net Worth, Rodzice, Meghan Markle

Jej ojciec i babcia byli fryzjerami. Ponieważ jej rodzina była fryzjerami, pracowała jako fryzjerka i miała modne włosy artystów, takich jak włosy Akona i Ludacrisa. Zaczęła strzyc włosy w wieku 10 lat.

Krótkie bio i jej prawdziwe imię

Bre-Z urodził się 22 znaleźć Lipca 1987 w Filadelfii, a później przeniosła się do Wilmington, Delaware. Jej prawdziwe imię to Calesha Murray. Historia, która kryje się za jej imieniem jako Bre-Z, jest dość fascynująca. Kiedy była w piątej klasie, jej matka odebrała telefon od swojego nauczyciela, który powiedział, że Calesha ciągle zapisuje swoje imię jako „Bre-Z” na swojej kartce. Kiedy ludzie nazywali ją prawdziwym imieniem, raper nalegał, by nazywać ją Bre-Z, ponieważ uważała, że ​​to o wiele fajniejsze.

Bre-Z jest niskiego wzrostu niż jej chłopak, Ray Christopher. Bre-Z posiada obywatelstwo amerykańskie. Ukończyła i zdobyła licencję kosmetologiczną w liceum zawodowym, zgodnie z wiki.

Zalecane