blog

Brenda Harvey-Richie Wiki: Wiek, rozwód, wartość netto, bio- Wszystko o byłej żonie Lionela Richiego

Najtrwalsze pary Hollywood, Lionel Richie i jego żona Brenda Harvey Richie, zerwali po osiemnastu latach małżeństwa. To był straszny moment nie tylko dla nich, ale także dla ich fanów, którzy zakończyli swój prawie dwudziesięcioletni związek.

 Brenda Harvey-Richie Wiki: Wiek, rozwód, wartość netto, bio- Wszystko o Lionelu Richie's Ex-Wife

Związek Brendy z Lionel

Nigdzie nie można było znaleźć nazwiska Brenda Harvey Richie, dopóki nie poślubiła Lionela Richiego, amerykańskiego piosenkarza i elitarnego producenta muzycznego. Para była ukochaną z college'u i znała się przed ślubem, który odbył się 28 października 1975 roku.

Po spędzeniu ze sobą ponad 18 lat, rozwiedli się 9 sierpnia 1993 roku. A powodem ich rozwodu jest podobno fizyczne znęcanie się i agresywny charakter Brendy, co spowodowało dramatyczny chaos w ich związku. Był czas, kiedy Brenda czuła, że ​​jej mąż Lionel zdradza ją z kochanką.

Według LA Times w czerwcu 1988 r. Brenda została aresztowana za brutalne uderzenie męża i jego kochanki po tym, jak znalazła ich razem w mieszkaniu w Beverly Hills.

Dzieci Szczegóły

Zgodnie z wiki, para adoptowała córeczkę o imieniu Nicole Camille Escovedo od kolegi z zespołu Lionela, Petera Michaela Escovedo. Chociaż para nie jest biologicznymi rodzicami Nicole, miłość i troska o nią nigdy nie były mniejsze.

Nicole Richie jest dorosłą kobietą, która jest żoną wokalisty Good Charlotte, Joela Maddena. Gołąbki zawiązały węzeł 11 grudnia 2010 r. I zostały pobłogosławione dwójką pięknych dzieci, synem o imieniu Sparrow i córką Harlow.

Oto piękny post urodzinowy udostępniony przez Brendę w dniu urodzin jej córki Nicole.

Piosenkarz i kompozytor z początku lat 90-tych wniósł wiele do przemysłu muzycznego. Była także częścią teledysków swojego byłego męża, takich jak „ Lionel Richie: Kochanek Penny ” w 1984 r. oraz w wydaniu z 2012 r., „ Lionel Richie feat: Blake Shelton: Jesteś ”.

Ile jest jej wart netto?

Brenda stworzyła erę muzykalności ze swojej intrygującej kompozycji. Choć ma kilka kompozycji, warto o tym pamiętać. Kobieta mogła zarobić ogromną pensję dzięki swojej muzycznej wiedzy. Jednak niechętnie dzieli się szczegółami swoich dochodów, co jednocześnie utrudnia poznanie wartości jej majątku netto.

Niezależnie od nigdy nie podanej wartości jej majątku netto, jeśli obliczy się zarobki Lionela, szacuje się, że wyniesie około 200 milionów dolarów.

Jej życie rodzinne

Brenda zawsze kocha swoją rodzinę bardziej niż cokolwiek innego na tym świecie. Pomimo tego, że jej rodziców już nie ma, zawsze pamięta ojca Marshalla Harveya i matkę o ich urodzinach i udostępnia ich zdjęcia na portalach społecznościowych, życząc im urodzin.

Oprócz miłości do zmarłych rodziców, Brenda łączy serdeczna więź ze swoim rodzeństwem, Stephenem C. Harveyem.

Jej krótki życiorys

4 ten Wrzesień to wielki dzień dla Brendy, ponieważ tego samego dnia świętuje swoje urodziny. Poza tym nie ma żadnych dalszych szczegółów dotyczących jej roku urodzenia, które pomagają spekulować na temat jej prawdziwego wieku. Brenda ma przyzwoity wzrost i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane