blog

Brent Steffensen Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, rodzina

Wyczyn jest rzeczywiście rzeczą, która cieszy widzów, ale pyta wykonawców; powiedzą, że wyczyn jest czymś więcej niż rozrywką i istnieje wąska linia, która oddziela wyczyn jako katastrofę lub wspaniałość. Brent Steffensen to kaskader i gwiazda reality show, który za każdym razem wywołuje wielkie brawa; robi skok. Gwiazda reality show, znany z występu w „Amerykańskim Wojowniku Ninja”,

 Brent Steffensen Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, rodzina

Kariera i postęp:

Kaskader znany jest z występów w przebojowym serialu telewizyjnym „American Ninja Warrior”. W sezonie 4 został pierwszym Amerykaninem, który pokonał „The Ultimate Cliffhanger” i jedynym zawodnikiem, który dotarł do etapu 3. Blair Herter jako pierwszy poprowadził pokaz, a następnie Matt Iseman wziął od niego mikrofon. A od piątego sezonu Akbar Gbaja-Biamila dołączył Matt jako współgospodarz.

Jako kaskader grał drugoplanową rolę w „Zwierzętach”, „Celi 2”, „Dżentelmenach Broncos”, „Powodzenia Charlie”, „Stażu” i „Procesach przypalenia”. Oprócz bycia kaskaderem, Brent jest również partnerem zarządzającym w Alpha Warrior.

Ile jest wart netto Brenta?

Kaskader i gwiazda reality show, Brent jest jednym z uznanych kaskaderów w branży, a jego zapierające dech w piersiach występy w filmie pomogły mu przyzwać przyzwoity majątek. Jego oczekiwana wartość netto to około 2 miliony dolarów.

Jak Brent radzi sobie po zerwaniu z dziewczyną, Kacy Catanzaro?

Brent był w związku z innym konkurentem „American Ninja Warrior” Kacy Catanzaro , która jako pierwsza kobieta ukończyła kurs kwalifikacyjny w 2014 roku. Dopiero w 2016 roku Jessie Graff została pierwszą kobietą, która ukończyła Etap 1.

Para była w długotrwałym związku i doceniała się nawzajem, ponieważ łączyła ich ta sama pasja i kariera. Ale po randce przez dłuższy czas para unikała dalszych zobowiązań. Po zerwaniu Brenta z Kacy , utrzymuje dyskretny profil randkowy i prawie nie widuje się go z żadną dziewczyną.

W tej chwili pochodzący z Teksasu nie jest żonaty, a także nie jest w stanie założyć rodziny z żoną. Ale nastawienie i odwaga do robienia czegokolwiek, co chce, jest gorącym kandydatem wśród fanek.

W American Ninja Warrior 2017 runda kwalifikacyjna odbyła się w jego rodzinnym mieście San Antonio. Kierowany przez kibiców i rodzinę obserwujących go z trybuny, ukończył trasę i zajął czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej, aby zarezerwować miejsce w finałach krajowych.

Jego krótka biografia:

Brent Steffensen urodził się 18 lipca 1980 roku, co daje mu 37 lat. Urodził się w San Antonio w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Stoi mocno na wysokości 5 stóp i 9 cali, co uzupełnia jego atletyczną i prążkowaną sylwetkę. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Jego wiki pozostaje mamą na temat jego rodziców, ale jego rodzina byłaby rzeczywiście dumna z osiągnięć, jakie osiągnął w swojej karierze.

Zalecane