blog

Bretman Rock Wiki: Prawdziwe imię, Siostra, Net Worth, wesoły

Internet Sensation Bretman Rock jest popularny dzięki swojemu kanałowi YouTube, na którym sam nazywa się, gdzie przesyła swoje materiały do ​​makijażu. Jest także przedsiębiorcą i ma swoje modne gadżety ze swoim nazwiskiem dostępne na stronie internetowej Wnrs Market. Zbierał wartość netto jako YouTuber i wizażysta. Znaczącą część swojej wartości netto zarabia na swoim kanale YouTube Bretman Rock.

  Bretman Rock Wiki: Prawdziwe imię, Siostra, Net Worth, wesoły

Bretman Rock jest otwarcie gejem; Umawiasz się z chłopakiem?

YouTuber i sensacja w mediach społecznościowych, Bretman Rock, jest otwarcie gejem. O swojej seksualności ujawnił w swoim tweecie z 21 listopada 2017 r., mówiąc, że jest gejem.

Nie przegap: Paulie Calafiore Wiki: Randka z Carą Marią jako dziewczyną, DJ Fakty

W Walentynki 2018 roku Bretman Rock zaskoczył swoich fanów, zamieszczając zdjęcie z facetem, który go trzymał. Życzył nawet swoim fanom powiedzenia „Szczęśliwych walentynek”. Większość fanów była zaskoczona i pytała go, kim jest ten facet.

Jednak w Walentynki 2019 przesłał swoje zdjęcie z anonimowym facetem. Na zdjęciu zamazał twarz faceta i napisał w podpisie „Bez twarzy, bez sprawy”. Podczas gdy większość jego fanów chciała wiedzieć, kim jest ten facet, wolał nie ujawniać faktów.

Od lutego 2019 roku, sensacja internetowa, Bretman obecnie cieszy się swoim stylem życia z rodziną.

Możesz polubić: Mikey Murphy Wiki, Rodzice, Dziewczyna, wesoły, Sprawy, Tatuaż, Instagram, Fakty

Rodzina Bretmana Rocka: przedstawia siostra w filmach na YouTube

Rodzice Bretmana Rocka rozstali się z nimi w młodym wieku. Dorastał wraz ze swoją młodszą siostrą o imieniu Princess Mae i matką na Hawajach. Bretman udostępnił zabawne wideo swojej mamy na Instagramie 22 czerwca 2015 roku, składając jej życzenia z okazji Dnia Ojca. Jest też wdzięczny matce za dawanie miłości jak ojciec i matka. Ponadto 14 maja 2018 r. opublikował zabawne wideo z nim z mamą i podziękował jej za nauczenie cierpliwości i bezinteresowności.

Bretman często przedstawia swoją siostrę w swoich filmach na YouTube. Księżniczka po raz pierwszy pojawiła się w pierwszym filmie z wyzwaniami brata na YouTube w 2015 roku. Później umieścił swoją siostrę w wielu filmach z wyzwaniami, takich jak wyzwania Spicy Ramen, Challengers Whisper i kilka innych.

Niedawno, 20 marca 2018 r., Bretman przesłał nagranie przedstawiające go ze swoją siostrą, w którym przekształca swoją siostrę w bliźniaczki.

Jaka jest wartość netto Bretman Rock?

Bretman Rock ma wartość netto 500 000 USD. Zbierał wartość netto jako YouTuber i wizażysta. Znaczącą część swojej wartości netto zarabia na swoim kanale YouTube Skała Bretmana. Według Socialblade szacunkowe zarobki Bretmana z YouTube wahają się od 2,8 tys. USD do 45,4 tys. USD, co pomaga mu gromadzić fortuny od 34 tys. do 544,5 tys. USD rocznie. Wraz z YouTubingiem Bretman zbiera pod swoim nazwiskiem dochody ze swojej linii odzieży modowej.

Bretman rozpoczął karierę w YouTube 23 września 2012 roku. Obecnie ma na swoim kanale ponad 3,3 miliona subskrybentów. Zyskał sławę w 2013 roku, kiedy opublikował kilka swoich filmów ze Snapchata na Instagramie. Później jego filmy w YouTube zatytułowane „Jak konturować” stał się wirusowy i zyskał miliony subskrybentów na swoim kanale YouTube.

Chcesz wiedzieć: Eiichiro Inna żona, Net Worth, Wiki, Fakty

Krótki życiorys

Bretman Rock urodził się 31 lipca 1998 roku na Filipinach. 31 lipca 2018 roku skończył 20 lat. Świętował również swoje 20. urodziny i zamieścił zdjęcie na Instagramie z radością z urodzinowego tortu.

Nazwa Bretman to połączenie dwóch znanych zapaśników, Breta Harta i The Rock. Jego prawdziwe nazwisko to Bretman Sacayanan. Bretman, który stoi na wysokości 1,73 metra (5 stóp 8 cali), ma obywatelstwo filipińskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (pochodzenia portugalskiego). Uczęszczał do liceum w Campbell High School, zgodnie z wiki.

Zalecane