blog

Brett Raymer Wiki, wiek, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wartość netto

Facet z bankomatu, Brett Raymer, dyrektor operacyjny w produkcji zbiorników akrylowych, jest kimś więcej niż tylko przedsiębiorcą; jest osobowością telewizyjną, w której występuje reality show Animal Planet „Tanked”. Gwiazda telewizyjna jest tym, na co czekamy, ponieważ nie bierze wszystkiego za pewnik i pracuje tak ciężko, jak tylko może. Brett, który nigdy tak naprawdę nie bał się próbować nowego przedsięwzięcia, wykorzystał okazję obiema rękami i urzeczywistnił swoje marzenie o budowie czołgów.

  Brett Raymer Wiki, wiek, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wartość netto

Gwiazda telewizyjna jest tym, na co czekamy, ponieważ nie bierze wszystkiego za pewnik i pracuje tak ciężko, jak tylko może. Brett, który nigdy tak naprawdę nie bał się próbować nowego przedsięwzięcia, wykorzystał okazję obiema rękami i urzeczywistnił swoje marzenie o budowie czołgów.

Ile jest wart netto Bretta Raymera?

COO of Acrylic Tank Manufacturing zgromadził wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów. Wezwał swoje fortuny za pośrednictwem swojej firmy i wystąpił w serialu Zatankowany .

Czytać o: Katrina Weidman Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto

Pochodzący z Brooklynu jest absolwentem liceum Abrahama Lincolna i był sportowcem podczas jego liceum. Brett, który kiedyś grał w tenisa, piłkę nożną i pływał, później odnalazł swoją przyszłość w dziedzinie produkcji czołgów.

Obecnie jest dyrektorem operacyjnym firmy Acrylic Tank Manufacturing (ATM) wraz ze swoim szwagrem Wayde Kingiem, którą założył po przeprowadzce do Las Vegas. Brett osiągnął kamień milowy popularności po występie w reality show Animal Planet” Zatankowany ” obok Wayde'a.

rozwiedziona pierwsza żona; Wszystko o jego dzieciach

Brett był żonaty z Melissą Bradford. Chociaż niewiele wiadomo o ich dacie ślubu, on i Melissa mają dwoje dzieci o imieniu Kayla i Bryce.

Po długim związku Brett rozwiódł się ze swoją ówczesną żoną Melissą, ale utrzymuje zdrową więź z Melissą. Po ich separacji Brett miał opiekę nad dwójką swoich dzieci i pozostaje w kontakcie ze swoją byłą żoną.

W 22 November 2014 Melissa okazała wdzięczność Brettowi za bycie wspaniałym ojcem dla jego syna, co odzwierciedla przyjazne stosunki nawet po rozstaniu. Po rozwodzie z pierwszą żoną przeniósł się i jest teraz zaręczony z uroczą kobietą.

Pochodzący matka dwojga; Cele Dziewczyna po sześciu latach wspólnoty

Brett zaczął spotykać się z Trishą Chamberlain w lipcu 2011 roku. Trisha, która jest matką dwójki dzieci z poprzedniego związku, rozkoszuje się romantycznym związkiem z Brettem od ponad siedmiu lat.

Czytaj więcej: Paul Teutul Jr. Net Worth, żona, ślub, wiek, Wiki

Po umawianiu się wyłącznie przez sześć lat, Brett wybrał Trishę na specjalną ceremonię w październiku 2017 roku. Brett zebrał swoich przyjaciół i rodzinę i wyznaczył swoją damę miłości wielkim pierścionkiem z brylantem. Jego zaręczyny były nawet transmitowane w telewizji Animal Planet w grudniu 2017 roku.

Brett całuje swoją narzeczoną po tym, jak celował w nią przed przyjaciółmi i rodzina udostępniono 16 grudnia 2017 r. (Zdjęcie: YouTube Animal Planet)

Na razie nie są jeszcze małżeństwem, ale mieszkają w luksusowym domu w Vegas, który podobno kosztował 1 milion dolarów na przebudowę. Brett i jego narzeczona mieszkają w trzypiętrowej rezydencji o powierzchni 12 000 stóp kwadratowych z czwórką nastoletnich dzieci.

Krótki życiorys

Producent czołgów urodził się jako Brett Raymer na Brooklynie w Nowym Jorku 25 października 1969 roku. Według wiki Bretta Raymera, obecnie ma 48 lat i ma doskonałą sylwetkę, godną tego, by młodzi ludzie padali na kolana.

Nie przegap: Tracey Emin Wiki, Żonaty, Wolny, Net Worth, Teraz

Amerykański gospodarz telewizyjny ma wysoki wzrost i należy do rasy kaukaskiej, co daje przedsiębiorcy i młodemu aspirantowi poważny cel kariery, aby realizować i robić coś z niczego.

Brett ma jedną siostrę Heather, która jest żoną jego partnera biznesowego, Wayde'a. Zarówno Wayde, jak i Brett uważają Agnes Wilczynski, swoją młodszą siostrę. Agnes jest członkiem ATM po sprzedaniu Wayde'owi swojego porsche.

Zalecane