blog

Brett Tucker Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad

Słynny australijsko-amerykański aktor i piosenkarz Brett Alan Tucker znajduje się na liście renomowanych i doświadczonych aktorów, których wybitne występy w „Sąsiadach” przyniosły mu godność w przemyśle Hollywood. Brett Tucker jest również znany z występów w serialach telewizyjnych CSI: NY, CSI: Crime Scene Investigation i NCIS. Mając ponad dwie dekady doświadczenia, 46-letni aktor zdobył prestiż i luksus.

  Brett Tucker Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad zgromadził go godność w Hollywood Industry.

Brett Tucker jest również znany z występów w serialach telewizyjnych CSI: NY, CSI: Crime Scene Investigation i NCIS. Mając ponad dwie dekady doświadczenia, 46-letni aktor zdobył prestiż i luksus.

Wartość netto Bretta Tuckera

Brett Tucker zebrał znaczącą część wartości netto dzięki swoim umiejętnościom aktorskim. Jego kariera rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się w serialu „Sąsiedzi” jako Davon. Występował w serialu do 2000 roku. Jego oficjalna kariera filmowa rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy grał w filmie „Mallboy” jako Darren. Później pojawił się w filmie „The Extreme Team” jako Bookman. W 2005 roku wystąpił w filmie „Wielki najazd” jako major Lapham. Pojawił się także jako Einherjar Guard w filmie „Thor: The Dark World” w 2013 roku.

Zobacz też: Scott Michael Foster Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wzrost, Rodzice

Brett zarabia na swojej garstce filmów i kilkunastu serialach telewizyjnych. Według Time Magazine szacunkowa pensja aktora/aktorki wynosi około 50 529 USD rocznie. Mając doświadczenie od ponad 26 lat, Brett rzeczywiście rozkoszuje się luksusowym stylem życia.

Brett Tucker Żonaty, Żona, Dziewczyna

Brett Tucker pozostał mamą, jeśli chodzi o dawanie wglądu w jego romans. W żadnych wywiadach nie opowiadał o swoim możliwym romansie. Chociaż jego obecny romans jest nieznany, rzeczywiście był w przeszłości w związku z kilkoma damami.

Ucz się więcej: Alice Stewart CNN, Wiki, Wiek, Żonaty, Wykształcenie

Na początku 2008 roku Brett był w związku ze swoimi sąsiadami, Elizą Taylor. On i jego dziewczyna zaczęli się spotykać w lutym 2008 roku. Para spędziła ze sobą wspaniały czas przez dziesięć miesięcy. Ale związek między duetem zakończył się w grudniu 2008 roku, zanim zdążył zamienić Elizę na swoją żonę.

Był singlem przez ponad lata, dopóki nie pojawił się zdumiewająco z gwiazdą Mean Girls, Lindsay Lohan w lipcu 2011 roku. On i Lindsay stali się wyróżnioną parą po tym, jak oboje zostali zauważeni i schwytani w aparacie, gdy byli ramię w ramię i chichotali nieśmiało po ulicy.

Plotka głosi, że Brett spotyka się z Trilby Glover, która jest również słynną australijską aktorką. Uczestniczyli nawet razem w wielu wydarzeniach; widziano ich nawet w US Open Tennis Tournament. Jednak Trilby jest już żoną Iana Brennana. Jest także matką dziecka, które urodziła zaledwie cztery miesiące przed wspólną przysięgą małżeńską.

Ponieważ Brett umawiał się z kilkoma kobietami w przeszłości, pogłoski o tym, że jest gejem, są fałszywe.

Więcej informacji o CSI: NY gwiazda: James Badge Dale Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Biografia Bretta Tuckera

Brett Tucker urodził się 21 maja 1972 roku w Melbourne w Australii dla swoich rodziców, Kena i Janice Tucker. Posiada obywatelstwo australijskie. Dorastał z trójką rodzeństwa: Nicky, Mark i David Tucker w Yarra Valley w stanie Wiktoria w Australii.

46-letni aktor z Hollywood ma przystojny wygląd z dobrze zbudowanym ciałem. Ma 6 stóp 2 cale wzrostu i około 60 kg wagi. Jest aktorem, więc potrzebuje zadbanego ciała. Więc ma zadbane ciało, sprawne i delikatne. Uczynił swoje ciało idealnym, dzięki codziennym ćwiczeniom i zdrowej diecie.

Zalecane