blog

Bri Barlup Wiki, wiek, wzrost, w ciąży, tata dziecka, rodzina, wartość netto

Czasami celebryci potrafią zaskoczyć publiczność w najmniej oczekiwany sposób. Bri Barlup, karłowata gwiazda reality show z „Little Women: Dallas”, wprawiła wszystkich w osłupienie, potwierdzając, że nie zna ojca swojego dziecka. Barlup jest teraz w siódmym miesiącu ciąży i szuka pomocy specjalistów, aby dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka.

 Bri Barlup Wiki, wiek, wzrost, w ciąży, tata dziecka, rodzina, wartość netto

Jej kariera w „Little Women: Dallas”!

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Bri Barlup zyskała na znaczeniu po pojawieniu się w reality show „Little Women: Dallas”. Jej sława wśród publiczności jeszcze bardziej wzrosła ze względu na jej więź z inną uczestniczką Emily Fernandez w programie spin-off.

Barlup, która występowała w serialu przez dwa sezony, wcześniej pracowała jako tancerka klubu wraz ze swoją obsadą Emily. Duet wystąpił także w teledysku do hitowego singla rapera Lil Chuckee „Da Wop”. Wystąpiła również w drugim odcinku serialu Lifetime „Atlanta Plastic” i zrobiła powiększanie piersi.

Ile jest wart Bri Barlup Net?

Bri Barlup najwyraźniej zdobyła ogromną sławę i uznanie dzięki swojemu telewizyjnemu występowi. Poza tym nie byłoby błędem powiedzieć, że musiała zasłużyć na dobrą fortunę, będąc częścią serialu. Chociaż nie ujawniła swojej dokładnej wartości netto, podejrzewamy, że musi to być setki tysięcy dolarów.

Jej romans z Robertem „Woodą” Bowenem:

Bri Barlup była wcześniej w związku z lokalnym raperem Robertem „Wooda Bowen”. Barlup i jej były chłopak znali się od ponad pięciu lat, kiedy myśleli o nawiązaniu związku. Para spotykała się przez jakiś czas, a także urodziła swoje pierwsze dziecko, Malik, który ma tę samą chorobę (achondroplazję) co jego matka.

Znowu w ciąży, ale kim jest Ojciec?

Wiadomość o ciąży Barlupa rozprzestrzeniła się w mediach w październiku 2017 roku. Jednak jedyną rzeczą, która wzbudziła ciekawość, był ojciec jej drugiego dziecka, ponieważ nie była w wyraźnym związku.

Jednak źródła sugerują, że nawet Barlup nie wie o ojcu swojego dziecka i otrzymuje profesjonalną pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Czy to może być jej poprzedni chłopak Wooda? A może stara się ukryć swojego prawdziwego partnera i sprawić, że wszyscy będą zdezorientowani?

Poza tym, chociaż test na ojcostwo jest jeszcze do zrobienia, prawdziwym pytaniem, które nurtuje wszystkich, jest to, czy jej dziecko będzie karłem.

Jej krótka biografia:

Bri Barlup obchodzi swoje urodziny 4 października każdego roku. Nie ma wystarczających informacji o jej roku urodzenia, więc trudno określić jej prawdziwy wiek. Barlup urodził się w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Ona ma brata; Justin Barlup jako jej rodzeństwo. Barlup ma 3 stopy i 11 cali wzrostu i należy do rasy białej.

Zalecane