blog

Brian Geraghty Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Romans, Rodzina, Wartość netto

Jeśli uważasz, że wspólne zajmowanie się telewizją i filmem to ciężka praca, pomyśl jeszcze raz, ponieważ Brian Geraghty ma już na to odpowiedzi. Trudno jest wybrać jednego, gdy zostaje się uznanym aktorem, ale jego rola oficera Seana Romana w uznanym przez krytyków serialu „Chicago Police Department” jest na swój sposób wysoka. Damski mężczyzna Brian jest teraz wybitnym człowiekiem w branży po zdobyciu Oscara.

 Brian Geraghty Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Romans, Rodzina, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Jeśli uważasz, że wspólne zajmowanie się telewizją i filmem to ciężka praca, pomyśl jeszcze raz, ponieważ Brian Geraghty ma już na to odpowiedzi. Trudno jest wybrać jednego, gdy zostaje się uznanym aktorem, ale jego rola oficera Seana Romana w uznanym przez krytyków serialu „Chicago Police Department” jest na swój sposób wysoka. Damski mężczyzna Brian jest teraz wybitnym człowiekiem w branży po zdobyciu Oscara.

  Kariera i życie zawodowe

  Jako aktor telewizyjny Brain Geraghty rozpoczął swoją karierę od krótkiej roli w dramacie prawniczym „Prawo i porządek” w 1999 roku oraz w odcinku serialu kryminalnego „Rodzina Soprano”. True Blood” i „Boardwalk Empire.” Ale Brian jest najlepiej pamiętany z roli „Officer Sean Roman” w serialu Chicago PD.

  Jako artysta filmowy, Geraghty zaczynał od niewielkiej roli policjanta w „Petty Thief”. Następnie pracował w wielu filmach fabularnych, takich jak „Cruel world”, „Jarhead”, „The Guardian”, „The Hurt Locker” „Kameleon”, „Dom otwarty”, ostatnio widziany w „Wild-like”. Brian jest znany z roli specjalisty Owena Eldridge'a w nagrodzonym Oscarem i Oscarem filmie „Hurt locker”.

  Sprawy i dziewczyny: Nic nowego dla Briana!

  Nagrodzony akademią aktor swoim kalibrem i urokiem z pewnością przyciągnie wiele serc. Brian Geraghty trafił na pierwsze strony gazet w 2009 roku, kiedy był w romantycznym związku z aktorką „Lord of Dogtown”, Laurą Ramsey.

  Ale po roku związku para bezceremonialnie zdecydowała się zakończyć. Bycie singlem przez długi czas nie było po prostu opcją dla Briana.

  Po roku Geraghty poznał aktorkę, byłą modelkę i muzyk Krysten Ritter. Duet stworzył także trochę magii na ekranie dzięki wspólnej romantycznej komedii „Audrey Hepburn’s Neck”.

  W wywiadzie dla People Ritter był: spytał o jej związku i małżeństwie z Geraghty. Powiedziała:

  „Nie sądzę, że jestem zgorzkniały z małżeństwa. Po prostu nie wiem, czy jestem typem.

  Ona dalej dodała-

  „Małżeństwo wydaje mi się przerażające”.

  Wspomniała nawet, że są zadowolone z osobnych banków i osobnego domu i nie chcą tego zepsuć małżeństwem. Jednak zerwali ze sobą w 2013 roku.

  Ostatni romans z Amber Kekich!

  Po trzech latach zerwania ze swoją byłą dziewczyną Krysten Ritter, po trzech latach zerwania z hiszpańską modelką, Amber Kekich, zrobiło się głośno.

  Krótkie życiorys Briana:

  Urodzony jako Brian Timothy Geraghty 13 maja 1975 roku w New Jersey w USA, Brian jest Amerykaninem, ale ma irlandzkie pochodzenie. Jest synem Dennisa Geraghty'ego, a poza tym informacje o jego rodzinie są nadal tajemnicze. Przystojniak o blond włosach, który obecnie ma 42 lata, ma imponującą wysokość 5 stóp i 8 cali. Jego wczesna edukacja skończyła się w Toms River High School East, zanim dołączył do Neighborhood Playhouse School of Theatre.

  Zalecane