blog

Brian J. Smith Chłopak, Randki, Gay, Plotki, Wywiad, Twitter, Bio

Ten wszechstronny aktor zaintrygował fanów swoimi umiejętnościami aktorskimi w wielu serialach telewizyjnych i filmach. Brian J. Smith to amerykański aktor znany z roli Treya w niezależnym filmie „Hate Crime” z 2005 roku, porucznika Matthew Scotta w wojskowym serialu science fiction „Stargate” oraz jako Willa Gorskiego w serialu wyprodukowanym przez Netflix , „Sens8”.

 Brian J. Smith Chłopak, Randki, Gay, Plotki, Wywiad, Twitter, Bio

Kariera i postęp:

Brian J. Smith rozpoczął karierę zawodową od Teatru Quad C, w którym grał Alex w „Mechanicznej Pomarańczy”. Pasjonuje się sztukami, Brian J. Smith występował w wielu sztukach, w tym „Come Back, Little Sheba” w Manhattan Theatre Club, „Good Boys and True” w Second Stage Theatre, „The Columnist” w Manhattan Theatre Club i „The Glass” Menażeria” w Duke of York's Theatre.

Ponadto w 2009 roku Brain zadebiutował na ekranie w Law & Order jako Derek Sherman. Swoje umiejętności aktorskie prezentował w wielu serialach telewizyjnych, takich jak „Gwiezdne wrota Kino”, „Plotkara”, „Dobra żona”, „Niezapomniany” i „Quantico”. Zagrał także w kilku filmach, takich jak „Zbrodnia nienawiści”, „Red Faction: Origins” i „The Passing Season”. Obecnie jest zajęty nadchodzącym projektem „The Last of Us”, który jest adaptacją gry wideo.

Ile jest warte netto Briana?

Według źródeł, Brian J. Smith podobno cieszy się szacowaną wartością netto 2 milionów dolarów. Aktor osiągnął ogromne dochody ze swoich znakomitych prac w kilku filmach, serialach telewizyjnych i pracach teatralnych. Jego zarobki z reklamowania marki, sesji zdjęciowych i innych projektów również przyczyniły się do zwiększenia jego wartości netto. Wartość Briana prawdopodobnie wzrośnie w kolejnych dniach dzięki jego wytrwałej pracy w sektorze.

A co z plotkami Briana o gejach?

Cóż, kilka razy widzieliśmy Briana płonącego romansu na ekranie telewizora. Jego miłość z Jamie Clayton i Tuppence Middleton w „Sense8” zdobyły wówczas miliony serc. Jednak prawdziwe życie Briana wydaje się sprzeczne z jego życiem na ekranie. Aktor jest ledwo związany ze swoimi gwiazdami i nigdy nie trafił na pierwsze strony gazet z plotkami o związkach.

Aktor jest dość tajemniczy, jeśli chodzi o swoje życie osobiste, dlatego unika ujawniania informacji o swojej randki i dziewczynie w wywiadach i mediach społecznościowych, w tym na Twitterze. Jego status wolnego związku i romans z Miguelem Angelem Silvestrem w „Sense8” sprawiły, że fani zaczęli podejrzewać, że może być gejem.

Istnieje wiele plotek mówiących o tym, że jest gejem, ponieważ jest wiele scen, w których Brian był widziany całując mężczyznę. Szokująco został schwytany podczas całowania Max Riemelt w Brazylii Festival w dniu 30 maja 2016 r. Stworzyło to ogromną plotkę, że ci dwaj przystojni faceci są gejami. Jednak ci aktorzy nigdy nie powiedzieli nic, aby wyjaśnić plotki. Można więc podejrzewać całowanie w miejscach publicznych, ponieważ Max Riemelt może być Chłopakiem Briana.

Krótki życiorys:

36-letni Brian J. Smith urodził się 12 października 1981 r. w Dallas w Teksasie w USA. Urodzony w USA ma więc obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Szczegóły dotyczące jego rodziców są nadal prywatne. Aktor uczestniczył w programie Quad C Theatre w Collin County Community College w Plano w Teksasie. Był kolegą z klasy Nicole Beharie .

Ukończył Juilliard School z tytułem Bachelor of Fine Arts. Ma doskonały wzrost 6 stóp z muskularnym ciałem, co podkreśla jego osobowość.

Zalecane