blog

Brian Ross: Wiadomości ABC, zawieszenie, zwolnienie, nowa praca, wynagrodzenie, życie osobiste

To normalne, gdy popełnisz jakiś błąd w pracy. Jeśli jednak popełniane błędy są stałe, staje się to poważnym błędem i może wpłynąć na twoją karierę zawodową. Brian Ross jest amerykańskim dziennikarzem śledczym, który kilkakrotnie trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak popełnił poważne błędy i niewłaściwie przekazał wiadomości, za które jest oskarżony i zawieszany niezliczoną ilość razy.

 Brian Ross: Wiadomości ABC, zawieszenie, zwolnienie, nowa praca, wynagrodzenie, życie osobiste

Jednak później wyjaśniono, że Trump poprosił Flynna, aby skontaktował się z rządem w celu naprawy stosunków z Rosją i współpracy przeciwko ISIS. ABC News zajęło dość długie godziny, aby wyjaśnić historię i dlatego sieć została ostro skrytykowana. Sam prezydent napisał na Twitterze, że:

Powrót w ABC, ale dla nowej pracy!

Według CNN Media Ross pracował jako główny korespondent śledczy w ABC i po czterech tygodniach zawieszenia; nadal będzie pracował na tym samym stanowisku, ale przejdzie do Lincoln Square Productions. Jest to osobna jednostka ABC, która znajduje się kilka przecznic od siedziby działu informacyjnego.

Czy Brian Ross jest żonaty?

Życie zawodowe weterana Briana Rossa zachowało przejrzystość wobec opinii publicznej. Nie jest jednak tak samo, jeśli chodzi o jego życie osobiste. Brian prowadzi skromne życie i nie ma zbyt wielu informacji o swojej żonie w Internecie.

Według źródła, Brian ożenił się z Lucindą Sanman w 1985 roku. Cóż, to wszystko dotyczy życia miłosnego staruszka i żadne szczegóły dotyczące ślubu ani życia małżeńskiego nie zostały ujawnione w mediach. A ponieważ żadne wiadomości o ich dziecku nie trafiły na pierwsze strony gazet, para prawdopodobnie nie weszła jeszcze w rodzicielstwo.

Ile jest warte netto Briana Rossa?

Brian Ross jest weteranem, jeśli chodzi o swoją karierę i zaznaczył swoją sławę w branży. Ross z podobnymi osiągnięciami i poświęceniem wydaje się zarabiać całkiem imponującą pensję i ogromną wartość netto. Jeszcze nie ujawnił tego publicznie, ale prawdopodobnie ma go w milionach.

Krótki życiorys

Brian Elliot Ross, lat 69, jest dziennikarzem telewizyjnym urodzonym 23 października 1948 w Chicago, Illinois. Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Iowa w 1971 roku. Po ukończeniu studiów Brian pracował jako korespondent krajowy dla KWWL-TV.

Pomimo tego, że jest odnoszącym sukcesy i znanym korespondentem informacyjnym, źródła wiki nie mają szczegółowych informacji na temat jego życia rodzinnego. Ten utalentowany dziennikarz ma imponująco wysoki wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane