blog

Briana Jungwirth Wiki, Wiek, Chłopak, Dziecko, Afera, Louis Tomlinson

Kiedy fale uderzeniowe gwiazdy One Direction, Louisa Tomlinsona, będącego ojcem po raz pierwszy, zalały tabloidy, wielu było ciekawi, jaka jest szczęśliwa kobieta. Ostatecznie opinia publiczna znalazła amerykańską stylistkę Brianę Jungwirth jako matkę jego dziecka. Ale ich związek zyskał większe uznanie po tym, jak wiadomość o ich rozstaniu wywołała pewne kontrowersje. Briana zyskała na znaczeniu po tym, jak zaszła w ciążę z synem Louisa, Freddiem Reign. Najbardziej znana jako była dziewczyna piosenkarza 1D, Louisa Tomlinsona, Briana jest również znana ze swojego sporu z nową dziewczyną Louisa.

  Briana Jungwirth Wiki, Wiek, Chłopak, Dziecko, Afera, Louis Tomlinson

Nie chcesz przegapić: Aaron Phypers Wiki: praca, wartość netto, wiek, ślub, Denise Richards

Jednak para nie mogła pozostać w zgodzie, a ich związek ujawnił się w lipcu 2016 roku, kiedy Briana miała feud na Twitterze z nową dziewczyną Louisa, Dannielle Campbell. Angielska piosenkarka skrytykowała Brianę za atakowanie Danielle, co spowodowało, że powstrzymała Louisa przed zobaczeniem ich syna. Ta akcja sprawiła, że ​​gwiazda 1D zaangażowała się w walkę o opiekę nad Freddiem, a później zgodzili się w okresie rodzicielskim, że pozwolono mu widywać syna podczas nocnych wizyt.

Tymczasem po rozstaniu z Louisem wdała się w romans z… Po Romeo członek zespołu, Jayk Purdy. Według The Sun duet poznał się przez wspólnych znajomych. Muzyk poznał także rodzinę Briany i został złapany na kolacji z rodzicami Joe Jungwirth i Brett Clark oraz jej młodszym bratem Austinem na początku października 2016 r.

Jednak pod koniec października 2016 r. mieli spór na Twitterze, gdzie stylowy rzucił się w stronę Po Romeo piosenkarz. W serii od tego czasu usuniętego wpisu powiedziała:

Wow pomyśleć, że byłeś kimś wyjątkowym. mój błąd! jesteś popieprzony! nigdy nie grano mnie tak źle. #pobyt singla. Och i pierdol się!!!!!! Udawać swoje uczucia i związek, gdy twoja mała dziewczyna jest z boku i patrzy, jak zdobywasz ode mnie rozgłos? Cholernie niski. karma jest bardzo realną rzeczą. Skończyłem. (sic!).

Wspomniała również o Louisie i powiedziała, że ​​nie ma on nic wspólnego z jej kłótnią z Jayk.

W grudniu 2017 r. ałun XFactor ponownie spotkał się ze swoim synem Freddiem podczas przekazania prawa do opieki. Podczas wywiadu dla Metro's Guilty Pleasures powiedział, że robi wszystko, co związane z rodziną i tatą.

Briana Jungwirth na zdjęciu ze swoim byłym chłopakiem, Louisem Tomlinsonem, i ich synem Freddiem Reign w grudniu 2017 r. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Syn pary w separacji osiągnął wiek dwóch lat 21 stycznia 2018 r. Z okazji 2. urodzin Freddiego Briana zabrała go na wycieczkę do Disneylandu i 22 stycznia udostępniła jego zdjęcie na Instagramie. Życzyła mu nawet urodzin i wyraziła swoją miłość, określając go jako „piękną duszę”.

Przeczytaj także: Robin Weigert Żonaty, Mąż, Lesbijka, Randki, Wartość netto

Ile ma wartość netto Briany Jungwirth?

26-letnia Briana zebrała swoją wartość netto jako amerykańska stylistka. Jednak według artykułu na hollywoodlife.com z lipca 2015 r. jest bezrobotna i mieszka w swoim rodzinnym mieszkaniu o wartości 100 000 USD. Źródło dodało, że jej były chłopak Louis Tomlinson, który jest również jej tatusiem dziecka, płaci ponad 15 milionów dolarów jako wydatki na dziecko.

Przed narodzinami syna Freddiego przekazał 1500 dolarów jako miesięczny zasiłek, aby pomóc Brianie w przygotowaniu się na urodzenie syna. W styczniu 2016 r. Briana podobno zażądała od gwiazdy One Direction zapłaty 641 954 USD do 2034 r. Co więcej, zgłoszony koszt alimentów na dziecko przez angielskiego piosenkarza wynosi ponad 11,5 mln USD.

Krótki życiorys

Briana Jungwirth, urodzona w 1992 roku, obchodzi swoje urodziny 26 stycznia. Pochodzi z Kalifornii i mieszka w Los Angeles w południowej Kalifornii. Briana stoi na wysokości 1,68 m i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zobacz też: Geno Doak Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto – wszystko o nowym chłopaku mamy June

Amerykańska stylistka urodziła się dla jej rodziców Joe Jungwirth i Tammi Clark. Jej ojciec Joe jest kierownikiem budowy, a jej matka Tammi jest byłą modelką bikini i aktorką. Ma w rodzinie młodszego brata Austina i przyrodniego brata Bretta Clarka. Zgodnie z wiki, Briana ukończyła liceum Agoura w wieku 18 lat.

Zalecane