blog

Briana Lane Bio: Żonaty, Randki z dziećmi, Baby Daddy, Net Worth & Boyfriend

Briana Lane pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak pojawiła się gościnnie w popularnym serialu dramatycznym Baby Daddy. Wcieliła się w wiele znanych postaci w serialach i filmach telewizyjnych. Brianie udało się utrzymać sławę zawodową oraz dobrą reputację żony. Często widuje się ją w mediach społecznościowych, popisując się wspaniałymi zdjęciami w egzotycznych miejscach z jej bliskimi.

 Briana Lane Bio: Żonaty, Randki z dziećmi, Baby Daddy, Net Worth & Boyfriend

Ekstatyczne życie małżeńskie Briany

Briana wymieniła przysięgę małżeńską z dyrektorem muzycznym Johnem Lange. Poślubiła Johna 6 grudnia 2015 r. podczas romantycznej ceremonii ślubnej zorganizowanej na Ranczu Smoke Tree.

Przed związaniem się małżeństwem para spotykała się przez dość długi czas. Briana zaręczyła się ze swoim chłopakiem w maju 2015 roku. Udostępniła nawet ich zdjęcie na Instagramie z okazji ich zaręczyn z szampanem.

Briana i J oh w dniu ślubu (Zdjęcie : Instagram)

Briana, lat 32, często obnosi się z członkami rodziny, obnosząc się z uroczymi zdjęciami. Mówi otwarcie o mężu i mówi, że mąż jest bardzo utalentowanym reżyserem muzycznym. Para nie ma jeszcze dzieci.

Krótki życiorys

Aktorka i pisarka Briana Cadow Lane urodziła się 27 października 1987 r. w Los Angeles w Kalifornii. Urodzona z narodowością amerykańską Briana należy do rasy białej. Briana jest blisko swoich rodziców i często udostępnia ich zdjęcia na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Briana ma oszałamiającą wysokość 5 stóp i 7 cali, jak na wiki. Jej znakiem urodzenia jest Skorpion. Uczęszczała do Marymount Catholic High School, która jest prywatną szkołą przygotowawczą dla dziewcząt w Bel-Air. Aspirując do bycia gwiazdą Broadwayu, Briana ukończyła studia licencjackie w Szkole Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, z zainteresowaniem muzyką i sztuką.

Zalecane