blog

Brianna Howey Wiki: Wiek, rodzice, chłopak, randki, pomiary, 2018

Jak większość z nas, aktorka Brianne Howey i jej narzeczony również padli ofiarą Covid-19. Na szczęście nie ze względów zdrowotnych, ale z powodu pandemii para musiała odwołać ślub.

  Brianna Howey Wiki: Wiek, rodzice, chłopak, randki, pomiary, 2018

Zaręczony z narzeczonym prawnikiem

Howey jest zaręczona ze swoim długoletnim chłopakiem, Mattem Zieringiem.

Para zaczęła spotykać się około 2015 roku po tym, jak wpadli na siebie trzy noce jednocześnie w trzech różnych barach.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Los Angeles Magazine (@lamag)

Para planowała pójść o krok do przodu i wziąć ślub w październiku 2020 r., Ale z powodu covid-19 musieli go anulować. Jednak w tym roku mają nadzieję, że zwiążą się, gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Odwiedź tutaj: Debra Ponzek Wiki: Wiek, urodziny, mąż, wartość netto

Howey nie stroni od obnoszenia się ze swoją miłością do narzeczonego prawnika, co jest widoczne w jej mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o wakacje w Australii, Meksyku czy Arizonie, para jest zawsze razem. Towarzyszy im ich pies, Bodie.

Kariera i wartość netto

Brianne Howey przebyła długą drogę w przemyśle rozrywkowym. Od początku kariery w filmach krótkometrażowych występuje w dużych filmach i serialach telewizyjnych.

W 2008 roku była częścią pierwszego filmu krótkometrażowego o nazwie Suckerpunch . Potem pojawiła się w kilku filmach krótkometrażowych, takich jak Imprezowe upominki, Baby Ruth, Kierowca na tylnym siedzeniu, itp.

Zadebiutowała w telewizji, występując w serialu 90210 w 2010 roku. Była podziwiana za występ w serialu z 2017 roku Umieram tutaj, gdzie zagrała rolę Kay. Niektóre z jej osiągnięć telewizyjnych obejmują Revenge, Criminal Minds, Twisted, Mieszkam z Modelkami, Batwoman, Ginny i Georgią, i wiele innych.

Postawiła stopę na dużym ekranie, gdy wystąpiła w filmie ETXR w 2014 roku. Najbardziej znana jest ze swojej pracy w filmie Straszni Bossowie 2 . Była częścią filmów takich jak Viral, XOXO, Time Trap, Plus One itp.

Przeczytaj także: Anfisa Arkhipchenko Wiki, wiek, praca, dziecko, chłopak, wartość netto

Jeśli chodzi o jej wartość netto, szacuje się, że waha się od tysięcy do milionów dolarów.

Pomiary ciała i fakty

Bez wątpienia Brianne ma zadbane ciało i przyzwoity wzrost. Ma krągłe ciało o odpowiednich wymiarach.

Jest wysoka, mierzy 1,68 m (5 stóp 6 cali) i waży około 52 kg. Kobieta o blond włosach ma atrakcyjną sylwetkę, która rzuca potężny urok na jej obecność. Jej piękne brązowe oczy też są czymś bardzo urzekającym.

Więcej informacji tutaj : Zachary Kiesch Wiki ABC News, Wiek, żonaty, rodzice, wynagrodzenie

Krótkie bio: wiek, rodzeństwo

Brianna Howey co roku obchodzi urodziny 24 maja. Urodziła się w Los Angeles w Kalifornii jako Brianne Nicole Howey. Zgodnie z wiki ma narodowość amerykańską i należy do rasy białej. Jej znakiem urodzenia jest Bliźnięta.

Jest najstarszym dzieckiem i ma czworo młodszego rodzeństwa. Ma ogromną różnicę wieku z rodzeństwem, ponieważ jej rodzice rozstali się, pobrali ponownie i mieli dzieci.

Zalecane