blog

Brianna Keilar żonaty, mąż, rozwód, w ciąży, wynagrodzenie i wartość netto

Brianna Marie Keilar urodziła się w Canberze w Australii. Najbardziej znana jest ze swojego występu w CNN. Służyła jako korespondentka Białego Domu w Waszyngtonie, korespondentka Kongresu i General Assignment. Pracowała również jako źródło wiadomości CNN i korespondentka ogólnokrajowa.

  Brianna Keilar żonaty, mąż, rozwód, w ciąży, wynagrodzenie i wartość netto

Brianna Marie Keilar Roczna pensja, wartość netto i kariera:

Brianna Keilar ukończyła studia w Mission Viejo High School w 1998 roku i ukończyła Uniwersytet Kalifornijski. Później w 2001 roku otrzymała podwójny tytuł licencjata z komunikacji masowej i psychologii.

Po ukończeniu studiów Brianna rozpoczęła karierę w wiadomościach telewizyjnych jako stażystka w KTVY Channel 2 w Oakland. Pracowała jako reporterka generalna w KIMA-TV. W 2003 roku przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie pracowała jako prezenterka, producentka i reporterka dla CBS News. Pracowała również jako niezależna reporterka dla CBS Evening News. Ale później przeniosła się do CNN jako reporterka, prezenterka i producentka.

  Brianna Keilar Net Worth, roczna pensja i bio

Brianna Keilar z planów CNN Right Now

Uznając potencjał Brianny, została wysłana jako starszy korespondent polityczny CNN. Od 2021 r. bardzo dobrze uzasadnia swoje stanowisko. Brianna znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepiej opłacanych przedstawicieli telewizji pod względem rocznego wynagrodzenia. CNN zabroniło jednak publicznego ujawniania wynagrodzeń. Brianna zebrała majątek netto w wysokości 8 milionów dolarów dzięki swojej rozkwitającej karierze dziennikarskiej.

Ciekawe: Kwame Kilpatrick Bio: wartość netto, wynagrodzenie, małżeństwo, romans, wzrost

Brianna Keilar, Fernando Lujan, Antonio Allen Martinez Lujan; Trzyosobowa rodzina Brianny

Brianna Keilar była dwukrotnie mężatką. Po raz pierwszy wyszła za mąż za producenta filmowego, Dave'a Frencha, 2 maja 2009 roku. Ale ich związek nie trwał długo i skończyło się rozwodem. Brianna nie ma dziecka z pierwszego małżeństwa.

Później znalazła miłość w Fernando Lujan. Para zaczęła spotykać się latem 2012 roku. W lipcu 2016 Brianna zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Po zaręczynach para wzięła ślub w Las Vegas podczas weekendowych obchodów Nowego Roku zaledwie dwa dni przed 2017 rokiem.

Przeczytaj także: Danielle Cohn Wiek, wzrost, chłopak, randki, romans

Ilfenesh Hadera Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Chłopak, Pochodzenie

Później znalazła miłość w Fernando Lujan. Para zaczęła spotykać się latem 2012 roku. W lipcu 2016 Brianna zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Po zaręczynach para wzięła ślub w Las Vegas podczas weekendowych obchodów Nowego Roku zaledwie dwa dni przed 2017 rokiem.

Po roku małżeństwa zaszła w ciążę, a 11 lipca 2018 roku para powitała chłopca. Swojego syna nazwali Antonio Allen Martinez Lujan. Co więcej, jej mąż ma już syna o imieniu Teddy Lujan, zanim się pobrali.

Wzywa Fox News do pandemicznej dezinformacji

Podczas czwartkowej transmisji (17 września) w CNN Newsroom prezenter Brianna zaapelował do konkurencyjnej stacji informacyjnej Fox News za wprowadzenie w błąd ludzi i prezydenta Trumpa dezinformacją na temat pandemii koronawirusa, która zabiła około 200 000 Amerykanów. Mówi, że dezinformacja jest wirusem sama w sobie, a sieć (Fox News) jest wektorem.

Powiedziała, że ​​miliony idą oglądać Fox News w celu uzyskania informacji, ale dostarczyli dezinformacji, w tym także prezydenta. Ponadto dodała:

Jeśli oglądałeś tylko Fox News, możesz pomyśleć, że hydroksychlorochina jest dla koronawirusa tym, czym Tylenol jest dla bólu głowy, albo że gromadzenie się w dużych tłumach w pomieszczeniach bez masek jest bezpieczne.

Odtworzyła klip gościa DR Laury Ingraham. Ramin Oskoui, który powiedział, że dziesięciolecia nauk medycznych, które ujawniają maski, nie robią nic, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Laura zabrała dr Ramina do Białego Domu, aby przekonać prezydenta Trumpa, by popchnął hydroksychlorochinę, która wydawała się nieskuteczna w stosunku do wirusa.

W przeciwieństwie do tego, kotwica CNN wykazała badanie Uniwersytetu Brighama Younga, że ​​maski z tkaniny mogą zatrzymać ponad dziewięćdziesiąt procent kropelek przenoszących koronawirusa.

Bio, wiek, wzrost i wiele więcej Brianny Keilar

Urodzona przez Glenna Keilara i Miriam Allen Keller, data urodzenia Brianny Keilar to 21 września 1980 roku. Urodziła się w Australii, ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

  Brianna Keilar Wzrost, Bio, Wiek

Zalecane