blog

Bridgid Coulter Wiki: rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto — wszystko o partnerze Dona Cheadle'a

Spotykasz bardzo niewielu celebrytów w Hollywood, którzy nie doświadczają żadnych dramatów w branży i prowadzą idealne życie. Wśród nich jest aktorka ze srebrnego ekranu, Bridgid Coulter, która odniosła niesamowity sukces w karierze aktorskiej i żyje życiem wolnym od dramatów. Jest żoną swojego długoletniego chłopaka i znakomitego aktora, Don Cheadle, i ma z nim dwie piękne córki.

  Bridgid Coulter Wiki: Rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto — wszystko o Donie Cheadle's Partner

Poślubiła aktora Dona Cheadle'a podczas tajnej ceremonii ślubnej, która odbyła się podczas pandemii w 2020 roku. Zagłębmy się w szczegóły dotyczące ich relacji i spostrzeżeń na temat kariery Coultera.

Żonaty po dwóch dekadach związku!

Cóż, jeśli śledzisz tę divę Silver Screen, prawdopodobnie wiesz o jej życiu miłosnym od pierwszego dnia. Od samego początku była związana ze swoim jedynym mężczyzną i fantastycznym aktorem Donem Cheadle. Para początkowo przestarzały w roku 1992 i związał się po 28 latach randek. Spełniło się prawdziwe marzenie! Ich fani z niecierpliwością czekali na ich ślub, ale nie spodziewali się, że będzie to niespodzianka. Jednak Cheadle zareagował bardzo swobodnie na to małżeństwo przez Pokaz Ellen DeGeneres i powiedział,

„Tak, to znaczy, to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że byliśmy razem 28 lat przed ślubem”.

Razem para ma dwie córki, a mianowicie Imani Cheadle i Ayana Tai Cheadle.

Obrazy Getty'ego)

Kariera i wartość netto jako aktorka!

Choć znana jako żona popularnego aktora Dona Cheadle'a, Colter utorowała jej karierę ciężką pracą i poświęceniem.

Znana jest z ról w filmach takich jak „ palisander ' w 1997, ' Świat Zachodu ” w 2016 r. oraz „ Jaskółka oknówka ” w 1992 roku.

Jej dalszy wkład w branżę telewizyjną to jej występy w „ Klasa 96`” oraz „Sprawy rodzinne. „Ta fenomenalna aktorka zadebiutowała na srebrnym ekranie w filmie” Nie ma takiego miejsca jak domowa dziewczyna ” w 1994 roku.

Oprócz oszałamiającego występu na ekranie, zaznaczyła również swoją karierę jako projektantka wnętrz. Bridgid jest właścicielem firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz o nazwie Bridgid Coulter Designs.

Kariera Coulter jako znanej aktorki i odnoszącej sukcesy projektantki wnętrz niewątpliwie przyniosła jej pokaźną fortunę. Jej wartość netto to ponad milion dolarów.

Poślubiona wszechstronnemu i bardzo znanemu aktorowi, jej mąż, Don Cheadle, ma majątek w wysokości 35 milionów dolarów.

Otwiera się o Venice Beach Home!

Bridgid jest długoletnią aktorką i doświadczyła życia w świetle reflektorów. Ale poza tym lubi swoją rolę projektanta wnętrz i opowiada o swoim Venice Beach House, który sama zaprojektowała.

Zgodnie z Latimes, przytulny bungalow o powierzchni 800 stóp kwadratowych został drastycznie zmieniony przez Coultera w eklektyczny i nowoczesny dom na plaży. Co więcej, jej ulubiony pokój w domu, czyli przestronny, spektakularnie wyglądający salon, jest wart 2,45 miliona dolarów.

Obecnie mieszka tu wraz z rodziną i cieszy się wystawnie wyglądającym domem!

Krótka biografia:

Amerykańska aktorka Bridgid Latrice Coulter urodziła się 2 sierpnia 1968 roku w hrabstwie Alameda w Kalifornii. Ukończyła studia licencjackie z teatru na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, a następnie uzyskała dyplom projektanta wnętrz.

Pomimo jej sukcesu i popularności, źródła wiki nie podały informacji o jej rodzicach i rodzinie. Jedyne ujawnione przez nią informacje to jej życie osobiste i zawodowe.

Coulter jest odważną aktorką o pięknej osobowości i imponująco zachowanej sylwetce. Ponadto ma średni wzrost i należy do amerykańskiego pochodzenia etnicznego, a jej cechy rasowe sugerują, że jest biała.

Zalecane