blog

Brielle Barbusca Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Rodzina, Pochodzenie

Kiedy pojawia się prawdziwa zapał do doskonalenia miłości i umiejętności aktorskich, ciężka praca w końcu staje się owocna. Pasja amerykańskiej aktorki Brielle Barbusca była istotnym elementem jej kariery, która sprawiła, że ​​osiągnęła tak wiele w swoim zawodzie na wczesnym etapie. Brielle może być kolejnym wielkim nazwiskiem w świecie rozrywki, a każdy szczegół jej aktorskich kawałków dowodzi jej zrównoważonego rozwoju w showbiznesie.

 Brielle Barbusca Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Rodzina, Pochodzenie
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Kiedy pojawia się prawdziwa zapał do doskonalenia miłości i umiejętności aktorskich, ciężka praca w końcu staje się owocna. Pasja amerykańskiej aktorki Brielle Barbusca jest istotnym elementem jej kariery, która sprawiła, że ​​osiągnęła tak wiele w swoim zawodzie na wczesnym etapie. Brielle może być kolejnym wielkim nazwiskiem w świecie rozrywki, a każdy szczegół jej aktorskich kawałków dowodzi jej zrównoważonego rozwoju w showbiznesie.

  Kariera aktorska Brielle

  Ludzie przede wszystkim pamiętają rodzimą aktorkę z New Jersey z jej powtarzających się ról w amerykańskich serialach „Royal Pains” i popularnym „Nadzieja i wiara” stacji ABC.Była ekranową córką Debry Messing w amerykańskim przeboju „The Starter”. Żona” uczyniła ją jeszcze bardziej rozpoznawalną dzięki imponującej grze aktorskiej.

  Nie tylko seriale telewizyjne, Brielle pojawiła się w licznych reklamach telewizyjnych, takich jak Coca-Cola, Apple i Netflix. Aspirująca aktorka została zauważona przez menedżera talentów z jednego ze swoich zdjęć z restauracji jej wujka. W wieku 3 lat rozpoczęła karierę w branży rozrywkowej, a w wieku 5 lat miała już zarezerwowane role.

  Ile jest jej wart netto?

  Dziewiętnastoletnia aktorka Brielle Barbusca ma jeszcze wiele do osiągnięcia. Mając zaledwie kilka ról z jej osiągnięć aktorskich, Brielle musi wahać się przed ujawnieniem szczegółów związanych z jej wartością netto. Obecnie jej zarobki ograniczają się do niej samej.

  Jej randkowe życie

  Chociaż Brielle nie ujawniła swoich zarobków, wcale nie wstydzi się obnosić swojego życia miłosnego ze swoim chłopakiem, Ethanem Cutkoskym, powszechnie znanym jako gwiazda „Bezwstydu”. Para, która razem wygląda słodko, była randki od prawie dwóch lat, a wiadomość o zerwaniu więzi między sobą nigdy nie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Jedno z najnowszych zdjęć na Instagramie, które nastolatka udostępniła swojemu chłopakowi, wzbudza podziw jej fanów, ponieważ wszystko wydaje się być w porządku w ich związku.

  Brielle Barbusca z Ethanem Cutkoskym na zdjęciu na Instagramie opublikowanym 3 lutego 2018 r. (Źródło zdjęcia: Instagram)

  Artystka, która jest zbyt młoda, by myśleć o ślubie, jest skupiona na karierze i uwielbia spędzać czas wolny ze swoim narzeczonym. Ponieważ wielu fanów uwielbia tę parę, będą zachwyceni, jeśli Brielle wkrótce zmieni Ethana na swojego męża.

  Dane rodziny

  Oprócz bycia przed kamerą Brielle uwielbia spędzać czas z członkami rodziny. Ma młodszego brata, Thomasa Barbusca, z rodziców Louie Barbusca i Debrę Barbusca. Rodzina jest kompletna, a więź i ciepło, które dzielą w swoim związku, są poza słowami.

  Jej krótki życiorys

  Aktorka telewizyjna obchodzi swoje urodziny co roku 2 listopada. Zgodnie z wiki Brielle urodziła się w 1998 roku w New Jersey. Ma przyzwoity wzrost i należy do rasy kaukaskiej.

  Zalecane