blog

Brielle Biermann Wiki: Ojciec, Chłopak, Wartość netto, Rodzeństwo

„Ojcostwo potrzebuje miłości, a nie DNA”. Stwierdzenie pasuje do życia gwiazdy rzeczywistości Brielle Biermann, która po tym, jak ją adoptował, znalazła opiekę i ojcostwo u ojczyma Kroya Biermanna. Chociaż nie ma pojęcia o swoim biologicznym ojcu, w Kroy znajduje coś więcej niż tylko ojcowską postać. Brielle jest popularna jako gwiazda reality show w Don't Be Tardy i The Real Housewives of Atlanta. Była również modelką pokazu Michaela Kuluvy podczas New York Fashion Week.

  Brielle Biermann Wiki: Ojciec, Chłopak, Wartość netto, Rodzeństwo

Brielle jest popularna jako gwiazda reality show pojawiająca się w Nie bądź spóźniony oraz Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty. Była również modelką pokazu Michaela Kuluvy podczas New York Fashion Week.

Przyjęty przez piłkarza; Kim jest biologiczny ojciec Briella?

Brielle Biermann i jej siostra Ariana zostały legalnie adoptowane przez piłkarza Kroya Biermanna. Po adopcji zmieniła nawet swoje nazwisko na swoim koncie w mediach społecznościowych na „Brielle Biermann”. Jednak szczegóły dotyczące jej biologicznego ojca pozostają tajemnicą.

Nie przegap: Justin Fletcher Żonaty, żona, partner, wynagrodzenie i wartość netto

Chociaż Ariana jest jedyną siostrą Brielle, dwoje rodzeństwa ma różnych ojców. Jej matka Kim Żołciak urodziła młodszą siostrę, Ariana ze związku z Danielem Toce, który podobno molestował Brielle . Chociaż większość raportów twierdziła, że ​​Daniel jest jej biologicznym ojcem, jest on tylko ojczymem Brielle.

Jak podaje Lipstick Alley z 2013 r., biologicznym ojcem osobowości telewizyjnej był 54-letni żonaty policjant. Użytkownik w Lipstick Alley napisał:

Ojciec Brielle to 49-letni żonaty policjant, z którym pieprzyła się, gdy miała 17 (lub 16 lat). Nikt w jego pracy nie dowiedział się o tym, dopóki nie skończyła 19 lat. Ten mężczyzna jest jej prawdziwym ojcem.

Istnieją doniesienia, które sugerują, że jej biologicznym ojcem jest John MacDougald lub Tom, ale ona jeszcze nie oczyściła powietrza. Chociaż prawdziwy ojciec Brielle jest nieznany, ona cieszy się chwilą rozkoszy ze swoim adoptowanym ojcem, Kroyem. Jej matka, Kim i Kroy pobrali się 11 listopada 2011 roku.

12 września 2018 r. udostępniła na Instagramie zdjęcie swojego 33-letniego ojczyma, życząc mu urodzin. W podpisie nazwała go niesamowitym tatą i przyjacielem, który teraz ustanowił swój standard przed swoimi dziećmi. Dodała też, że czuła się błogosławiona, mając takiego ojca jak on.

Przeczytaj także: Braun Strowman Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Tatuaż

Brielle randki romans; Utrzymuj przyjazne relacje z byłymi!

Brielle Biermann była w związku z miotaczem niższej ligi Boston Red Sox, Michaelem Kopechem. Zgodnie z TMZ, para zaczęła spotykać się w marcu 2016 r. Jednak oboje potwierdzili związek w czerwcu 2016 r. Za pośrednictwem Instagrama i Snapchata, gdzie Brielle opublikowała przytulne ujęcie ze swoim chłopakiem.

Brielle Biermann ze swoim ówczesnym chłopakiem, opublikowana w 2016 roku (tmz.com)

Co więcej, w maju 2017 roku ona i Michael świętowali swoją pierwszą rocznicę, udostępniając zdjęcie na swoim Instagramie. W podpisie napisała, że ​​nie mogła go kochać bardziej niż wtedy.

Jednak para zakończyła dwuletni związek i rozstali się w marcu 2018 r. Według Us Weekly z 13 marca 2018 r. Powodem ich separacji był napięty harmonogram. Tymczasem rozstali się w przyjazny sposób. Wspomniane bliskie źródła,

„Miała trudny czas z dystansem, oboje chcieli zobaczyć się więcej, ale z jego harmonogramem baseballowym, harmonogramem zdjęć i wszystkim, co działo się podczas występu w Atlancie, po prostu nie mogli tego zrobić. nie więcej,'

Tymczasem 13 lutego 2019 r. Bravo TV wreszcie poznało prawdziwy powód ich rozstania. Cóż, powodem nie były tylko ich napięte harmonogramy. Potwierdzając się z ankieterką TooFab, powiedziała, że ​​​​jej zrażony chłopak był tym, który chciał odpocząć od ich związku. Chciał, żeby na niego czekała, czego stanowczo odmówiła. Odpowiedziała, że ​​ma też swoje życie i nie jest tak głupia, że ​​na niego czeka. Opowiedziała rozmówcy;

„To było bardziej, że chciał zrobić sobie przerwę i chciał, żebym na niego czekała. „Nie będę na ciebie czekać, stary. Wyraźnie chcesz się pieprzyć. Myślisz, że jestem głupi? Nie jestem głupia. Nie będę czekać na twój powrót. Ja też mam życie.

Po zerwaniu nie myślała o ponownym rozkwitnięciu romantycznego życia miłosnego. Potwierdzając się z magazynem Page Six, 20 lutego 2019 r. powiedziała, że ​​obecnie jest singlem. 22 lutego 2019 r. magazyn People potwierdził, że szanse na pogodzenie się z byłym kochankiem Michaelem są prawie zerowe.

Zobacz też: Morgan Brennan Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Dziecko, CNBC, Wynagrodzenie, Bio

Brielle była wcześniej w związku randkowym z gwiazdą reality show, Slade Osborne, ale ich romans zakończył się w 2015 roku. Chociaż para się rozstała, mają przyjazny związek i często spędzają razem weekend.

Przed Michaelem podobno spotykała się z Chase Chrisley, który jest synem Todda Chrisleya, w 2016 roku.

Jak Brielle przywołuje swoją wartość netto?

Brielle Biermann zebrała wartość netto dzięki swojej karierze jako osobowość telewizyjna i modelka. Zarabiała na występach w serialach Nie bądź spóźniony oraz Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty. Zgodnie z Strona szósta Magazyn, otrzymała około 10 000 USD za każdy odcinek w dniu Nie bądź spóźniony, co pomogło jej zwiększyć łączny przychód z programu w wysokości 120 tys.

Brielle zarabiała również na swojej karierze modelki. Brielle modelowała pokaz Michaela Kuluvę podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku w 2013 roku. Oprócz majątku, jej mama zgromadziła majątek netto w wysokości 1,5 miliona dolarów jako osobowość telewizyjna reality i Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty gwiazda. Podczas gdy ona wraz ze swoim ojczymem, Kroy, który ma wartość netto 5,5 miliona dolarów, cieszy się luksusowym stylem życia.

Związany z prawdziwymi gospodyniami domowymi z Atlanta Star : Dwight Eubanks Wiki, Bio, Żonaty, Żona, wesoły, Wartość netto

Krótki życiorys

Brielle Biermann urodziła się 25 lutego 1997 roku w Atlancie. GA. Ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (ponieważ jej matka jest Włoszką i Polką). Jest niższa od swojej matki Kim, która według wiki stoi na wysokości 1,75 metra.

Mówiono kiedyś, że 21-letnia gwiazda ma operację plastyczną. Podejrzewano, że dostała się pod nóż mając operację nosa i implanty pośladków. Jednak zaprzeczając pogłoskom, Brielle potwierdziła, że ​​wykonała tylko zabieg kosmetyczny; zastrzyki do ust.

Zalecane