blog

Brigette Lundy-Paine Wiki: Wiek, urodziny, randki, rodzice

Amerykańska aktorka Bridgette Lundy-Paine jest najlepiej znana jako Casey Gardener w serialu telewizyjnym Atypical, emitowanym przez Netflix. Swoje umiejętności aktorskie rozwijała pod wpływem rodziców. Jej matka Laura jest znaną postacią w bractwie rozrywkowym. Dzięki wspierającej się rodzinie i doskonałej karierze Brigette prowadzi bogaty styl życia. Nie chodzi tylko na randki, ale teraz jest zaręczona z chłopakiem aktorem.

  Brigette Lundy-Paine Wiki: Wiek, urodziny, randki, rodzice

Jak Brigette gromadzi wartość netto?

Brigette Lundy-Paine czerpie większość swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej. Zbiera dochody z serialu Netflix Nietypowy gdzie wciela się w postać Casey. Serial został wydany 11 sierpnia 2017 roku i zbiera doskonałe recenzje od publiczności.

Przeczytaj także : Ariela Barer Wiki: Wiek, Wzrost, Rodzice, Rodzeństwo, Chłopak, Randki, Sprawy

Amerykańska aktorka zadebiutowała w telewizji w 2015 roku w programie telewizyjnym Jeden zły wybór . Miała również przywilej roli tytułowej Margot w popularnym serialu telewizyjnym Margot kontra Lily z powrotem w 2016 roku. Dzięki swojemu niesamowitemu zawodowemu urokowi zdobyła uznanie w serialu dramatycznym z 2017 roku Szklany Zamek .

Oprócz aktorstwa zarabia również grając improwizowane piosenki na żywo w zespole o nazwie Subtelna duma . Niedawno współtworzyła internetowy magazyn o sztuce o nazwie Podrzutek . Opisuje to jako Vogue spotyka The New Yorker.

Zwiastun drugiego sezonu Nietypowy został opublikowany na oficjalnym kanale YouTube Netflix w dniu 20 sierpnia 2018 r. Zwiastun wideo otrzymał już ponad 249 tys. wyświetleń w mniej niż trzy dni od premiery. W nowym, świeżym sezonie popularnego serialu dramatycznego postać Brigette rozpocznie swoją własną podróż w zupełnie nowej szkole. Podobno czuje, że nie pasuje do tego środowiska.

Seria ma dopiero w najbliższych dniach ujawnić różne smaki i odcienie. Jej brat też nie może się doczekać życia po szkole średniej. Zaczyna wypowiadać się na temat uczelni i zmieniających się okoliczności życiowych w nowym sezonie.

Wszystko o rodzinie Brigette

New Yorker Brigette jest córką Roberta Lundy-Paine i Laury Lundy. Łączy ją intymna więź z rodziną. Jej posty w mediach społecznościowych są oczywiste, aby pokazać jej związek. The Nietypowy aktorka udostępniła swoją fotografię z dzieciństwa swoim tacie i mamie 28 listopada 2017 r. Napisała nawet, że jej rodzice ochrzcili ją w strumieniu. Jej matka odegrała kluczową rolę w kształtowaniu życia Brigette.

Zobacz też : Keir Gilchrist Dziewczyna, Randki, wesoły, Plotki, Rodzina, Wartość netto, 2017

Jej matka, Laura Lundy-Piane, jest założycielką i producentem wykonawczym firmy Produkcje Niebieskiej Pantery od czerwca 2014. Nowojorska firma obsługuje klientów ze Stanów Zjednoczonych, Londynu i Hiszpanii. Urodzona w Portland w stanie Oregon, Laura jest absolwentką Pomona College ze specjalizacją teatralną. Niedawno wyprodukowała międzynarodowe tournée Prowadzące Hollywood Dylana Brody'ego w 2017 roku.

Brigette również lubi towarzystwo swojego młodszego brata. 3 kwietnia 2015 r. opublikowała na Instagramie zdjęcie z bratem spędzającym wakacje nad jeziorem.

Czy Brigette jest zaangażowana? Demistyfikacja jej romantycznego życia

Brigette Lundy Paine jest zaręczona z amerykańskim aktorem i komikiem Joshuą Hooverem. Gołąbki ogłosiły swoje zaręczyny na Instagramie 16 lipca 2017 r. Joshua podzielił się szczerym ujęciem pary i powiedział, że są właśnie zaręczeni. Aktorka również podzieliła się tym samym zdjęciem 6 kwietnia 2017 r. i ujawniła, że ​​przeprowadza się na Środkowy Zachód i założy rodzinę.

Brigette uśmiecha się do swojego narzeczonego aktora Joshuwa 6 kwietnia 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Nietypowy gwiazda była notorycznie skryta w związku z jej romansami ze swoim chłopakiem. Do tej pory nie ujawniła ich historii randek. Jednak jej narzeczony pojawił się w różnych serialach telewizyjnych Żywe trupy, jak poznałem twoją matkę, mili faceci i więcej. 17 kwietnia 2017 r. Brigette udostępniła zdjęcie na Instagramie z narzeczonym i przyjaciółmi upijającymi się na plaży.

Kliknij tutaj : Aktor Jeff Ward Wiki: Wiek, rodzice, wzrost, dziewczyna, randki, żona, fakty

Brigitte pojawiła się wcześniej na różnych zdjęciach z Charliem Danem Jonesem w jego opowiadaniach na Instagramie. Powiedziała, że ​​wyglądali jak zaaranżowane małżeństwo na zdjęciu opublikowanym 17 października 2015 r. Charlie opublikował również zdjęcie, na którym polizał Brigitte w policzek 27 sierpnia 2017 r. W sekcji komentarzy Brigitte wspomniała o nim jako „ Dziecko Cała ich aktywność na Instagramie sugeruje, że mają w sobie przyjaźń i czują się dobrze ze sobą.

Krótki życiorys

Brigette Lundy-Paine obchodziła swoje urodziny 10 ten Sierpnia każdego roku. Urodziła się w 1993 roku w Stanach Zjednoczonych jako Brigette Renee Lundy-Paine. Zgodnie z wiki ma narodowość amerykańską i należy do rasy białej. Stoi na skromnej wysokości 1,74 metra (5' 8½”). Ma znak zodiaku Lwa.

Zalecane