blog

Britt McHenry Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Jest to Britt McHenry, mieszkająca w Waszyngtonie dziennikarka ESPN, która pracowała jako korespondentka w „SportsCenter”, Outside the Lines, a także wcześniej pracowała jako reporterka dla „Padres” w Fox Sports San Diego. Urodziła się 28 maja 1986 roku w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. A pani jest absolwentką Medill School of Journalism, posiada również obywatelstwo amerykańskie.

  Britt McHenry Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Mieszkający w Waszyngtonie dziennikarz ESPN, Britt McHenry, pracował jako korespondent w „SportsCenter”, Outside the Lines, a także wcześniej pracował jako reporter dla „Padres” w Fox Sports San Diego. Urodziła się 28 maja 1986 roku w New Jersey w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Posiada obywatelstwo amerykańskie i jest absolwentką Medill School of Journalism. Jej rodzina i rodzice pochodzili z Ameryki, więc ma białe pochodzenie etniczne.

Kariera i postęp:

Po ukończeniu studiów licencjackich rozpoczęła karierę w WJLA-TV, filii ABC Television Washington DC, jako dziennikarka sportowa i prowadząca. Później dołączyła do Fox Sports; jednak po trzech tygodniach w Fox Sports San Diego jako spikerka w programie telewizyjnym San Diego Padres, wróciła do ABC7.

Czytaj więcej: Peter Bailey Wiki, Net Worth, Żonaty, Żona, Dziewczyna

Następnie ponownie opuściła ABC 7 w marcu 2014 roku, aby podjąć pracę jako reporterka biura w Waszyngtonie. Britt pracował jako korespondent przy kilku programach, takich jak „SportsCenter”, „Outside the Lines”, „NFL Live” i „Baseball Tonight”.

Wartość netto i wspaniała pensja:

Jeśli chodzi o jej wartość netto, dokładna kwota nie została jeszcze ujawniona, ale uważamy, że może być znacznie powyżej zakresu w tysiącach. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, podobnie jak jej wartość netto, dokładna kwota nie została jeszcze ujawniona. Ale według doniesień paysa średnia pensja współpracownika Fox News Channel wynosi około 60 330 USD.

Ciekawe: Ashleigh Banfield Mąż, rozwód, wynagrodzenie, wartość netto

Podobnie Britt ma pasję do pracy charytatywnej i społecznej. Wpłacała składki na szereg usług społecznych oraz nierentownych programów i organizacji charytatywnych.

Życie osobiste: żonaty, mąż czy chłopak?

Britt McHenry zawsze starała się trzymać swoje życie prywatne z dala od światła reflektorów. Tak więc niewiele informacji jest dostępnych. A jeśli chodzi o spekulacje, czy ta blond piękność jest singielką czy w związku, musimy po prostu zgodzić się z plotkami, które pojawiły się raz lub dwa razy w czasie.

Wcześniej krążyły pogłoski, że Britt spotyka się z tenisistą Tennysem Sandgrenem. Krążyło wiele plotek, że oboje byli w poważnym związku, ale ani Britt, ani Tennys nigdy nie potwierdzili tej plotki. Póki co, wydaje się, że plotka zniknęła, jak z okazji tegorocznych Walentynek; Britt zajrzała na swój Instagram, gdzie opublikowała zdjęcie z facetem o imieniu James Dillard z podpisem: „Poddałem się. Wesołych walentynek”. To, czy ta dwójka się spotyka, jest nowością, na którą musimy tylko poczekać.

Bio i Wiki Fakty:

Britt McHenry jest amerykańską prezenterką sportową, najbardziej znaną ze swojego wyglądu i skandalicznej osobowości.

Znajdź więcej: Craig Melvin Wiki: żona, dzieci, wartość netto, wynagrodzenie, wzrost

Britt ma smukłe i gorące ciało z atrakcyjną sylwetką o wymiarach 36-25-36 cali i wzroście 5 stóp 10 cali.

Zalecane