blog

Brittany Brees Wiki: wiek, wzrost, dzieci, praca, wartość netto, małżeństwo z Drew Brees

Rzadko widuje się ukochanych z liceum, którzy przechodzą przez szorstkość i twardość. Cóż, Brittany Bress była w stanie utrzymać swoje życie małżeńskie w nienaruszonym stanie, nawet po stale rosnącej popularności swojego męża, Drew Breesa. Aby dowiedzieć się o niej więcej, przewijaj dalej!

  Brittany Brees Wiki: wiek, wzrost, dzieci, praca, wartość netto, małżeństwo z Drew Brees

Aby dowiedzieć się więcej o niej, przewijaj dalej!

Żona słynnego sportowca

Brittany zasłynęła jako żona byłej gwiazdy NFL, Drew Brees. Drew zaczął grać w NFL po tym, jak został powołany do draftu w 2001 roku. Pierwsze mistrzostwo NFL Superbowl zdobył w 2010 roku jako startowy rozgrywający w New Orleans Saints i otrzymał tytuł Ofensywny gracz roku NFL w 2008 i 2001 roku.

Przeczytaj także: Giada De Laurentiis Szczegóły dotyczące rozwodu; Randki, mąż, wartość netto, córka

Brittany Brees była w centrum uwagi, gdy Święci wygrali Super Bowl w 2010 roku i świętowali na boisku. Dodatkowo ona i jej mąż angażują się w projekty charytatywne. W 2003 roku założyli fundację Brees Dream Foundation, która wspiera pacjentów z rakiem i prowadzi badania. Później fundacja rozszerzyła się w kierunku wspierania projektów odbudowy po huraganie Katrina.

Jaka jest wartość netto Bretanii?

Mąż Brittany, Drew zgromadził ogromną wartość netto w wysokości ponad 50 milionów dolarów i ma przepyszną pensję w wysokości 22 milionów dolarów (szacunkowo). Para jest właścicielem stuletniego domu w Nowym Orleanie, który kupili sześć miesięcy po tym, jak huragan Katrina dotknął społeczność.

Ukochani z liceum zamienieni w małżeństwo

Łatwo stracić orientację, gdy jesteś jednym z najpopularniejszych graczy w historii futbolu uniwersyteckiego i NFL, ale Drew Brees dotrzymał obietnicy z liceum i jest szczęśliwym małżeństwem od ponad 15 długich lat.

Zobacz też: Umowa z Khalilem Mackiem, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jest jego wart?

Brittany i Drew poznali się początkowo podczas studiów. Obaj uczęszczali na Uniwersytet Purdue. Kiedy po raz pierwszy spotkali się w college'u, Drew nie poszło gładko. W rozmowie z ESPN w 2002 roku były rozgrywający futbol amerykański stwierdził, że w swoje 20. urodziny zrobił z siebie kompletnego głupca po oddaniu 17 strzałów i zajęło mu sześć miesięcy, zanim ponownie się do niej zbliżył.

Po romantycznych randkach przez kilka lat, postanowili pójść o krok dalej i złożyli przysięgę małżeńską w 2003 roku.

Brittany Brees ze swoim mężem Drew Brees (źródło: nola.com )

Po pięciu latach udanego życia, Brittany ogłosiła, że ​​jest w ciąży z ich pierwszym dzieckiem w 2008 roku. Obecnie para ma czworo dzieci: Baylen (15 stycznia 2009), Bowen (19 października 2010), Callen (15) sierpnia 2012) i Rylen (25 sierpnia 2014). Britanny prowadzi spokojne życie z czwórką dzieci i mężem w Nowym Orleanie.

Rodzina Brees otworzyła plac zabaw w Nowym Orleanie?

Rodzina Brees wspiera działalność filantropa. W grudniu 2017 roku Britanny i jej małżonek Drew przyjechali z czwórką dzieci i wspólnie z Audubon Nature otworzyli nowy plac zabaw dla wszystkich. Na dziedzińcu Nowego Orleanu para postanowiła zaoferować podwórko dzieciom z problemami ruchowymi i sensorycznymi.

Brittany Brees wraz z mężem Drew Brees i ich dziećmi otworzyła nowy plac zabaw w Nowym Orleanie w grudniu 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Uformowany tematyczny plac zabaw dla dzieci obejmuje segment „Nauka Braille'a”, w którym niepełnosprawne dzieci mogą nauczyć się cudu alfabetu. Córka pary, Rylen, również cieszyła się swoją huśtawką w parku w Nowym Orleanie. Rodzina Brees cieszyła się czasem spędzonym z niepełnosprawnymi dziećmi i okazała im sympatię.

Nie chcesz przegapić: Troy Aikman Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Brittany Brees urodziła się pod pseudonimem Brittany Middleton Dudchenko w 1976 roku w Syracuse w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych, a jej urodziny przypadają 18 września.

Należąca do amerykańsko-białej rasy, urodziła się jako ojciec Pete Dudchenko i matka Kathie Dudchenko, jak na wiki. Nie wspomniała jeszcze o swoim wzroście, ale porównując swoje zdjęcia z mężem, który ma 6 stóp sylwetki, prawdopodobnie ma 5 stóp i 9 cali.

Zalecane